Denelle Dixon, „Žvaigždžių plėtros fondo“ generalinė direktorė – interviu serija

Denelle Dixon yra bendrovės generalinis direktorius ir vykdomasis direktorius Žvaigždžių plėtros fondas – ne pelno organizacija, palaikanti „Stellar“, atviro kodo „blockchain“ tinklo, jungiančio pasaulio finansinę infrastruktūrą, plėtrą ir plėtrą.

Anksčiau buvote susijęs su „Mozilla“, 2012 m. Įstojote į generalinio patarėjo pareigas ir pakilote į gretas, kad galiausiai taptumėte generaliniu direktoriumi. Ko išmokote iš šios patirties?

Mano laikas „Mozilla“ tikrai padėjo formuoti požiūrį į internetą, jo poveikį ir įtaką naujovėms. Tai taip pat leido sutelkti dėmesį į trijų sričių (viešosios politikos, verslo ir technologijų) sankirtą, su kuriomis esu susijęs intelektualiai ir emociškai. Būtent šioms trims sritims noriu ir toliau skirti dėmesį visą savo karjerą dėl jų svarbos gyvybingai, kryptingai ir novatoriškai ekonomikai.

Darbas „Mozilla“ buvo mano pirmoji atvirojo kodo filosofijos patirtis ir tai įkvėpė giliai tikėti atvirojo kodo technologijų verte. Aš tai sakiau anksčiau, bet viskas susiję su atvirumu, skaidrumu, bendradarbiavimu ir įvairove – tai, ką aš laikau pagrindinėmis atvirojo kodo vertybėmis.

Kai veikla ir pažanga yra atvirai dokumentuojami, tai leidžia bendruomenei kartotis ir vystytis. Visada džiaugiuosi, kai išgirstu apie „Stellar“ sukurtus projektus, net nesusisiekęs su kuo nors iš mūsų organizacijos. Tai reiškia, kad teikiame prieinamus dokumentus su prasminga informacija.

Skaidrumas leidžia atvirojo kodo projektui aiškiai pranešti bendruomenei ir atsiskaityti už savo misiją ir kryptį. „SDF“ praleidome 2019 m., Kad taptume skaidresni apie savo ir „Stellar“ darbą. Sukūrėme savo naująjį įgaliojimą, sukūrėme ir aprašėme XLM paskyras, kurias galima stebėti ir atsekti, bei aiškų ir aiškų planą. 2020 m. Mes ir toliau garsiau vertiname savo ir „Stellar“ darbus. Šis skaidrumas verčia mus atsiskaityti tiek sakant, ką darome, tiek darant tai, ką sakome. Skaidrumas kuria pasitikėjimą.

Atvirojo kodo technologija yra visiškai priklausoma nuo efektyvaus bendradarbiavimo siekiant sėkmės, o sveika bendradarbiavimo dvasia skatina naujoves ir kūrybiškumą. Natūralu, kad bendradarbiavimo aplinkoje įvairios nuomonės ir balsai suteikia vertę per daugybę perspektyvų ir vertybių.

2019 m. Kovo mėn. Tada buvote paskirtas „The Stellar Development Foundation“ vykdančiuoju direktoriumi ir generaliniu direktoriumi. Kuo jus patraukė šis fondas?

Paprasčiau tariant, misija, darbas, poveikis ir galimybė auginti įmonę, kultūrą ir ekosistemą. Žinau, kad esu pati geriausia, kai mano darbas turi tikslą ir kai aš siekiu pokyčių. Vizija yra didelė: „Stellar“ ir „SDF“ tikisi išlaisvinti pasaulio ekonominį potencialą uždirbdami pinigus sklandžiau, atverdami rinkas ir suteikdami žmonėms daugiau galimybių. Ir mąstymas didelis, už bet kurio produkto, už bet kokio klausimo – tai mane visada varė. Žinojau, kad mano mandatas bus sutelkti dėmesį į viešosios politikos, verslo ir technologijų susikirtimą – tai buvo per gerai, kad peržengčiau.

Ar galėtumėte mums pateikti žvaigždžių plėtros fondo misijos aprašymą??

SDF yra ne pelno nesiekianti organizacija, neturinti akcijų, neturinti akcininkų ir žvelgianti tik į savo misiją – sukurti vienodas galimybes naudotis pasauline finansų sistema. SDF gano „Stellar“ tinklo kodą ir skatina ekosistemos augimą. Jis buvo sukurtas siekiant išlaikyti „Stellar“ kodų bazę, palaikyti tinkle besikuriančias bendruomenes ir tarnauti kaip balsas reguliavimo institucijoms ir institucijoms.

Galų gale mes siekiame sukurti vienodą prieigą prie pasaulinės finansų sistemos, padarydami pinigus sklandesnius, atverdami rinkas ir labiau įgalindami žmones..

Koks buvo jūsų prioritetas numeris po to, kai perėmėte generalinio direktoriaus pareigas?

Nuo įstojimo į SDF didžiausią dėmesį skyriau organizacijų plėtrai, ekosistemų plėtrai (įskaitant viešąją politiką) ir tolesnei technologijų bei produktų plėtrai. Mes sukūrėme aiškią strategiją ir pasiekiamą tikslą, kad „Stellar“ iki 2025 m. Taptų pasauliniu mokėjimų standartu. Mūsų strategija plėtojama remiantis trimis ramsčiais – užtikrinant mūsų technologijos tvirtumą, skatinant tvaraus naudojimo atvejus ir tai, kad žmonės žino ir pasitiki „blockchain“..


Kaip „Žvaigždžių plėtros fondas“ gali geriausiai bendradarbiauti su komerciniais subjektais, nepamiršdamas savo pagrindinės misijos?

Mes vertiname komercinę partnerystę kaip būdus, kaip dar daugiau žmonių supažindinti su „Žvaigždžių“ ekosistema, ir „Žvaigždžių“ bei įvairių ekosistemos žaidėjų teikiamą naudą. Mes taip pat užtikriname, kad esami ekosistemos dalyviai būtų susiję su kitu, kad toliau plėtotųsi augimas.

Panaudokime kaip pavyzdį mūsų neseniai bendradarbiavusią su „Samsung“. „Samsung“ integravo „Stellar“ į savo „Samsung Blockchain Keystore“, o tai reiškia, kad „Stellar“ vartotojai savo asmeninius raktus dabar gali laikyti tam tikruose „Samsung Galaxy“ išmaniuosiuose telefonuose. Svarbiausia, kad kūrėjai gali sukurti „blockchain“ pagrindu sukurtas programas ir paslaugas šiems telefonams.

Tai daug reiškia mūsų augančiai bendruomenei, įmonėms ir kūrėjams, kurie kuria mūsų ekosistemos projektus. Bendradarbiaudami su vienu didžiausių išmaniųjų telefonų tiekėjų pasaulyje, mes atveriame visiškai naują vartotojų tinklą, kuris gali pasinaudoti mūsų technologijomis.

Ar galėtumėte aptarti iššūkius, susijusius su kriptovaliutos įnešimu į banką, ypač su kriptovaliuta, kurios mokymosi kreivė yra kieta?

Visos įmonės, su kuriomis bendradarbiaujame, yra orientuotos į vientisą integraciją ir daugelis vartotojų tikriausiai net nesuvokia, kad naudojasi kriptografija sandoriams atlikti ir sąskaitoms apmokėti. Ši technologija naudojama siekiant išspręsti problemas, su kuriomis susiduria vartotojai, ir palengvinti naudotojų įsitraukimą.

Pavyzdžiui, „Saldo“ yra įmonė, leidžianti darbuotojams migrantams išlaikyti šeimos narius Meksikoje. Pinigų grąžinimo į namus procesas yra lėtas, sunkus ir brangus. Saldo leidžia dirbti JAV siųsti lėšas tiesiai į gavėjo komunalinių paslaugų sąskaitą namuose Meksikoje. Kadangi Saldo išleidžia Meksikos peso garantuotą žetoną ir atsiskaito „Stellar“ tinkle, siuntėjai gali pradėti mokėjimą JAV doleriais ir automatiškai konvertuoti mokėjimą į MXN per vieną greitą ir skaidrią operaciją..

Galutinis rezultatas yra mokama komunalinių paslaugų sąskaita. Siuntėjai ir gavėjai net neliečia kriptovaliutos!

Iš visų „Stellar“ blokų grandinėje plėtojamų partnerysčių ir projektų, kurie jus labiausiai jaudina?

Akivaizdu, kad tai nėra lengva užduotis pasirinkti vieną projektą ar partnerystę. Mes nedirbtume kartu, jei mūsų nedžiugintų pažadas, ką jie gali pasiūlyti! Tačiau jei šiuo metu rinkčiausi tik vieną, tai būtų DSTOQ. Jie suteikia žmonėms besivystančiose rinkose – seniai ignoruojamose populiacijose – prieigą prie prieinamų investavimo būdų. Kaip puiku, kad kažkas Vietname turi prieigą prie „bluechip“ akcijų arba dalytų akcijų, kurių anksčiau negalėjo lengvai gauti?

„Mozilla“ buvo sukurta kaip atvirojo kodo programa, o „Žvaigždžių plėtros fondas“ taip pat dirba atvirojo kodo sistemoje. Ar galite aptarti atviro kodo svarbą ir kodėl jis yra toks naudingas??

Atvirojo kodo projektai, pvz., „Stellar“, suteikia neribotą augimą ir kūrybiškumą ir pranoksta visus kitus statybų modelius, ypač tinklų statybai. Yra keletas priežasčių, kodėl aš esu toks stiprus atvirojo kodo šalininkas.

Tikro atvirojo kodo projekto bruožas yra dokumentai. SDF pripažįstame, kad sukūrę dokumentaciją ir lengvai pasiekiamus savo darbo įrašus, kiti gali kurti ir tobulinti „Stellar“. Mes praleidome daug laiko, apžiūrinėdami savo dokumentus ir užpildydami spragas bei kurdami vaizdo ir rašytinius paaiškinimus, kad parodytume, kaip viskas veikia mūsų tinkle. Mums tai patinka, kai girdime apie „Stellar“ sukurtus projektus niekada nesikalbėdami su niekuo iš SDF – laimi dokumentai. ‍

Atvirojo kodo projektai yra skaidrūs, o tai leidžia aiškiai bendrauti su bendruomene. Tai taip pat reiškia, kad esame atsakingi už savo misiją ir kryptį. SDF sukūrėme savo naujus įgaliojimus, sukūrėme ir aprašėme XLM paskyras, kurias galima sekti ir atsekti, ir sukūrėme aiškų ir aiškų planą. Skaidrumas sukuria pasitikėjimą, kartu atsakydamas už tai, kad sakome, ką darome, ir daryti tai, ką sakome.

Kita priežastis, manau, kad atvirasis šaltinis yra toks naudingas, yra ta, kad norint pasisekti, ji priklauso nuo daugelio bendradarbiavimo. SDF dirbame nuolat bendradarbiaudami su savo bendruomene, todėl mūsų pažanga ir augimas yra mūsų bendro darbo vaisius. Bendradarbiavimo dvasia skatina naujoves ir kūrybiškumą.

Galiausiai, atvirojo kodo yra įvairių. Atvirojo kodo projektai veikia už sienų ir dėl savo prigimties sukuria minčių, fono ir kultūros įvairovę. Tai leidžia geriausiems protams iš viso pasaulio pasidalinti idėjomis ir pagerinti atliktą darbą. Su šia įvairove mes sužinome, kaip mokėjimai veikia skirtinguose kontekstuose ir skirtinguose pasaulio regionuose – tai padeda mums užtikrinti, kad sprendimas tikrai būtų globalus ir novatoriškas.

Parašei straipsnis lyčių ir rasinės įvairovės svarbą darbo vietoje. Kaip Žvaigždžių plėtros fondas susidūrė su iššūkiu sukurti įvairesnę darbo vietą?

Mes visi tikime, kad technologinės darbo vietos turėtų labiau atstovauti bendruomenėms, kurios ilgainiui naudos produktus. Patikėdami savo atvirojo kodo kultūrą, mes palaikėme vidinį dialogą apie veiksmus, kurių turime imtis, kad būtume iniciatyvūs trumpuoju, vidutinės trukmės ir ilguoju laikotarpiu, kad turėtume darbo vietą, atspindinčią mūsų DE&Aš vertinu.

Ar dar ką nors norėtumėte pasidalinti dėl žvaigždžių plėtros fondo?

Mūsų bendruomenė ir ekosistema yra svarbi mūsų sėkmės dalis, suburianti ir dirbanti kartu sprendžiant didžiausius iššūkius, ypač tuos, kurie šiais metais buvo apleisti. Antrus metus rengsime forumą „Meridian“, kurį sukūrėme sisteminėms ir institucinėms problemoms spręsti. Šiais metais tai bus virtuali ir visiems nemokama konferencija, orientuota į mūsų bendrus iššūkius pasauliniu mastu.  Prisijunk prie mūsų!

Ačiū už interviu. Man labai patiko sužinoti apie šį projektą, skaitytojai, norintys sužinoti daugiau, turėtų apsilankyti Žvaigždžių plėtros fondas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map