Zugas, Šveicarija „Crypto Valley“ tampa naujausiu regionu, kuris priima BTC ir ETH kaip mokesčių mokėjimus

Per pastaruosius kelerius metus įvairūs pasaulio regionai pranešė, kad jų tikslas yra tapti „blockchain“ centru. Nors keliems pavyko išugdyti reputaciją, susijusią su technologijomis, neabejotinai pirmauja būtent Zugas, Šveicarija. Todėl kalbant apie regioną dažnai naudojamas „kriptografijos slėnis“.

Zugas ir toliau palaiko šią reputaciją; tai turi paskelbė kad nuo 2021 m. regionas pradės mokėti mokesčius už Bitcoin ir Ether. Norėdami naudotis šia paslauga, visi mokesčių mokėtojai turi paprašyti Zugo finansų departamento sumokėti asmeninį QR kodą.

„Mums, kaip kriptografijos slėnio namams, svarbu toliau skatinti ir supaprastinti kriptografinių valiutų naudojimą kasdieniame gyvenime … Leisdami mokėti mokesčius naudodami„ Bitcoin “ar„ Ether “, žengiame didelį žingsnį šia linkme.“ – finansų direktorius Heinzas Tännleris

Kripto naudojimas mokesčiams

Kartu su sprendimu priimti BTC ir ETH kaip mokesčių mokėjimą pateikiamos įvairios nuostatos. Jie yra tokie,

 • Aptarnavimas pradedamas 2021 m
 • Bus priimami tik „Bitcoin“ (BTC) ir „Ethereum“ (ETH)
 • Mokėjimai turi būti sumokėti visiškai
 • Tinkamas mokesčių likučiams iki 100 000 CHF

Kai regionas pasirengs šiam pokyčiui 2021 m., Artimiausiomis savaitėmis bus vykdoma trumpa bandomoji programa.

Palengvintojas

Nepaisant to, kad Zugas yra žinomas kaip kriptografijos slėnis, Zugas (kaip ir dauguma regionų) nebūtinai turėtų technologinių galimybių sukurti kriptovaliutų kaip mokesčių mokėjimų surinkimo sprendimą. Tokiu būdu buvo užmegzta partnerystė su populiariu brokeriu „Bitcoin Suisse“.

Šioje partnerystėje reikalingas kelių etapų procesas, kad būtų galima sumokėti kriptografinius mokesčius.

 1. „Bitcoin Suisse“ renka mokesčių kriptovaliutų mokesčius iš piliečių
 2. „Bitcoin Suisse“ iš karto konvertuoja kriptovaliutą į FIAT (Šveicarijos frankus)
 3. FIAT perduota Zugo kantonų mokesčių tarnybai

Natūralu, kad tai yra „blockchain“ pagrindu atliekamos operacijos, todėl mokėjimo ir atsiskaitymų sąskaitose tikriausiai bus greita ir skaidri.

Daugelio užduotas klausimas yra „kaip vyriausybė išvengs nepastovumo, susijusio su kriptovaliutomis, priimdama jas kaip mokėjimą?“ Taip struktūrizuodamas mokėjimo sistemą, Zug finansų departamentas gali išvengti šio nepastovumo, nes lėšos nedelsiant konvertuojamos į FIAT.

„Mes nerizikuojame naudodami šį naują mokėjimo metodą, nes sumą visada gauname Šveicarijos frankais, net jei mokėjimas atliekamas Bitcoin ar Ether“ – finansų direktorius Heinzas Tännleris

Ankstesni pavyzdžiai

Nors Zugas, priimdamas kriptovaliutas kaip mokesčių mokėjimo priemonę, yra teigiama naujiena, regionas anaiptol ne pirmas praneša apie tokį žingsnį. Tiesą sakant, tai jau trečiasis Šveicarijos regionas, priėmęs sprendimą, o naujausia – Šveicarijos savivaldybė Zermatt.  Pažymėtina, kad tai buvo „Bitcoin Suisse“, kuris kiekvienu atveju leido priimti sprendimą.


Už Šveicarijos ribų Kanadoje taip pat buvo įvairių pavyzdžių. Kaip šalis, kuri nuolat pirmauja „blockchain“ augimo srityje, tai nenuostabu. Nuo „Ethereum“ sukūrimo iki pirmųjų „Bitcoin“ fondų paleidimo Kanada išliko pramonės priešakyje. Šie atvejai Kanadoje įvyko Ričmondo kalva ir Innisfil.

Daugybė formų

Visų šių pavyzdžių esmė yra paprasta – vyksta kriptovaliutų priėmimas ir priėmimas. Nors mokesčių mokėjimų priėmimas yra puikus ženklas, kriptovaliutų priėmimas akivaizdus įvairiais būdais.

 • Mokesčiai
 • Aukcionai (vertinamas kaip vertės turtas) – areštuotas BTC, kurį valdžios institucijos reguliariai parduoda aukcione. Tai darant, BTC suteikiamas patikimumas kaip turtas vertinamas kaip vertingas pačios vyriausybės.
 • Reglamentas – Reguliavimo institucijos pripažino skaitmeninio turto išliekamąją galią ir ėmė keisti ir aiškinti reglamentus, kad geriau pritaikytų ateitį, kurioje jie vaidina svarbų vaidmenį..
 • Institucinės aukos„Bitcoin Funds“, Ateities rinkos, ir pan.

Zugas, Šveicarija

Zugas yra daugelio į „blockchain“ orientuotų kompanijų namai. Zugas yra Šveicarijos regionas, paprastai vadinamas „kriptografijos slėniu“. Jis pelnė šį monikerą dėl kriptografijai palankių įstatymų ir kitų teisės aktų. Regionas yra palyginti nedidelis, jame gyvena maždaug 127 000 gyventojų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map