Trys pagrindiniai žingsniai, kurie gali parodyti naują „Blockchain“ pagrįstų skaitmeninių finansų erą

Įkūrė įkūrėjas Talas Eljašovas & Generalinis direktorius, SPICE VC

Pastaruosius kelerius metus matėme, kaip skaitmeninių finansų ginklavimosi varžybos įkaista visame pasaulyje. Nesvarbu, ar tai centrinio banko skaitmeninė valiuta (CBDC), ar kriptovaliuta, ar skaitmeniniai vertybiniai popieriai, „blockchain“ technologija skatina finansų evoliuciją, kai pasaulinės supervalstybės kovoja dėl viršenybės.

Daugiau nei 80% pasaulio centrinių bankų tiria savo skaitmeninių valiutų versijas, tačiau Kinija, JAV ir ES turi išteklių, technologijų ir infrastruktūros skaitmeninės ekonomikos ateičiai nustatyti. Nors daugelis JAV įmonių priima ir netgi vadovauja skaitmeninių finansų revoliucijai, JAV vyriausybė dvejojo ​​ir, be abejo, lėtai reagavo į kriptovaliutų taisykles ir CBDC įgyvendinimą. Šio nenoro rezultatas? Pagal šį vėžlių ir kiškių scenarijų Kinija žengė į priekį įgydamas pirmųjų į rinką pranašumų. Tačiau, kaip ir pasakoje, tai nereiškia, kad JAV yra pasmerkta.

Atėjus naujai administracijai viskas gali pasikeisti. Neseniai Bideno administracija padarė keletą įdomių žingsnių, kurie daugeliui rodo kai kuriuos pokyčius, ateinančius šiais metais ir vėliau. Bidenas paskyrė du paskyrimus, kurie yra svarbūs norint perkelti „blockchain“ pagrįstą skaitmeninių finansų pasaulį į priekį:

Janet Yellen

Naujasis Bideno administracijos iždo sekretorius yra Janet Yellen, kuris yra labai suinteresuotas reguliuoti kriptovaliutą. A raštiškas atsakymas praėjusį mėnesį Senato finansų komitetui Yellen sakė: „Manau, kad turime atidžiai išnagrinėti, kaip skatinti juos naudoti teisėtai veiklai, tuo pačiu apribojant jų naudojimą piktybinei ir neteisėtai veiklai. Jei tai bus patvirtinta, ketinu glaudžiai bendradarbiauti su Federalinių atsargų valdyba ir kitomis federalinėmis bankų ir vertybinių popierių reguliavimo institucijomis, kaip įgyvendinti veiksmingą šių ir kitų „fintech“ naujovių reguliavimo sistemą “.

Iš praeities istorijos aišku, kad Janet Yellen nevengia reguliavimo. Tačiau nors reguliavimas kai kuriems turi neigiamą atspalvį, finansų pramonė šaukiasi sveiko proto reguliavimo šiai erdvei, kad ji kada nors galėtų judėti į priekį. Pilka nereguliuojamų pramonės šakų niūrumas yra laikomas pernelyg rizikingu didesniems finansų instituciniams žaidėjams, kurie pasaulį ir savo verslą mato per reguliavimo lęšius. Janet Yellen gali būti moteris, kuri atliks darbą.

Gary Gensler

Bidenas pasirinko JAV vertybinių popierių ir biržų komisijos (SEC) pirmininką Gary Genslerį, kuris buvo buvęs Prekių ateities prekybos komisijos (CFTC) pirmininkas ir dėstė kriptovaliutų kursus „MIT Sloan“. Jis taip pat buvo „Ripple“ direktorius ir prieš kongresą daug kartų liudijo apie kriptovaliutą. Genslerio paskyrimas suteikia platesnį požiūrį į kriptovaliutų ir „blockchain“ sistemas.

2018 m. MIT konferencijoje „Gensler“ tą pozavo „Ripple“ XRP ir „Ethereum“ ETH turėtų būti laikomi skaitmeniniais vertybiniais popieriais. Nors ETH nebėra SEC skaitytuvas, Ripple XRP yra. Tada Gensleris prognozavo, kad teismai galiausiai spręs XRP kaip saugumo užtikrinimą. Tas įvykis jau vyksta ir jo agentūra turės didelę ranką nuspręsdama apie jo baigtį.

„Tai, kad ši technologija gali būti pokyčių katalizatorius, yra realus“, – sako Gensleris dvigubai sumažino būsimo „blockchain“ technologijos potencialą 2019 m. “Šis paskutinis punktas – kriptografijos ir blokų grandinės technologija, veikianti kaip pokyčių katalizatorius – gali nepateikti padidėjusių maksimalistų lūkesčių, tačiau tai gali būti pats patvariausias ankstyvasis [Satoshi] Nakamoto indėlis.”

„FinCEN Hold“

Be jo pasirinkimo vadovauti iždui ir CFTC, Bideno administracija nedelsdama laikėsi taisyklės, kurią pasiūlė Finansinių nusikaltimų vykdymo užtikrinimo tinklas (FinCEN). Pagal biurą siūloma taisyklė, bankai ir pinigų paslaugų įmonės turi pateikti ataskaitas, vesti apskaitą ir patikrinti klientų, kurie užsiima operacijomis su privačiomis kriptovaliutų piniginėmis, tapatybę. Pagal šią taisyklę kripto mainai turėtų įrašyti vardo ir adreso informaciją operacijoms, kurių bendra suma viršija 3 000 USD asmeniui per dieną ir kurios eina į asmenines pinigines.

Dėl apskaitos tvarkymo ir kitos sandorio šalies pratęsimo 45 dienos gali būti pratęstas dėl to, kad problema yra sudėtinga. Šis žingsnis, nebūtinai nurodantis konkrečią kryptį, rodo dabartinės administracijos susidomėjimą atidžiau pažvelgti į skaitmeninių finansų taisykles ir reglamentus, kad priimtų pagrįstus sprendimus, pagrįstus visos rinkos ateitimi..


Pučia permainų (ir progreso) vėjai

Tai ypač kritinė kriptovaliutų ir „blockchain“ sandūra. Instituciniai investuotojai toliau šyla iki turto klasės. Tačiau iki šiol joks kitas pagrindinis mažmeninis investuotojas nepadarė tokio drąsaus žingsnio, kaip šiemet padarė „BlackRock“. Didžiausias pasaulyje turto valdytojas pateikė naujojo ETF prospektus SEC – pirmasis įtraukė kriptovaliutą („Bitcoin“ ateities sandorius) kaip savo pasiūlymo dalį.

Kitas linktelėjimas į įmonės padidėjusį susidomėjimą „blockchain“ pagrįstais skaitmeniniais finansais yra neseniai paskelbtas laisva darbo vieta Niujorke įsikūrusiam „blockchain“ viceprezidentui. Asmuo, užimantis turimas pareigas (kaip minėta komandiravime), padės įvertinti kriptografinį turtą.

Kad kriptovaliuta taptų pagrindiniu turtu, JAV finansų įstaigos turi imtis būtinų veiksmų, kad ji būtų prieinama masėms. Šiuo metu bet kam sunku turėti kriptovaliutą, tačiau „BlackRock“ ETF plėtra galėtų padaryti kriptografijos rinką prieinamą kasdieniams investuotojams. Daugelis jų neįsivaizduoja, kaip prekiauti kriptovaliuta.

Be perspektyvios „BlackRock ETF“ iniciatyvos, dar du reikšmingi pokyčiai rinkoje sukėlė tam tikrą jaudulį. Pirmiausia „Tesla“ ką tik nusipirko 1,5 mlrd. USD vertės „Bitcoin“ ir planuoja tai priimti kaip mokėjimo formą. Be to, kaip tik praėjo jungtinė kriptovaliutų rinka 1 trln. USD sausį, Monetų bazė, Didžiausia Šiaurės Amerikos kriptovaliutų birža pagal prekybos apimtį pateikė pirminį viešą siūlymą (IPO) SEC.

Kongresas ir SEC taip pat nori dalyvauti. SEC neseniai pateikė bylą prieš „Ripple“ XRP, trečia pagal dydį kriptovaliuta pagal rinkos kapitalizaciją, teigdama, kad tai yra neregistruotas vertybinis popierius – siūlanti naują užuominą apie būsimą SEC reguliavimo ir vykdymo veiklos kryptį. Atskirai Kongresas svarsto, kaip šiais metais galėtų įdiegti naujas mokėjimo paslaugas realiuoju laiku ir padidinti finansinę įtrauktį, siekdamas įvairių tikslų, kuriuos seniai aptarė kriptografijos bendruomenė. Tai tikrai kritiškas pokalbis, kuriame nori dalyvauti pramonė.

Kortelėse: skaitmeninių finansų prognozės

„Biden“ administracija turi galimybę ir norą sukurti daugiau aiškumo ir dėl to sukurti palankią reguliavimo aplinką skaitmeniniam turtui ir „Blockchain“ – daugiau nei dešimtmetį egzistuojančiai technologijai, tačiau į tai vis dar žiūri giliai įtariai daugelis įstatymų leidėjų . Administracijos metu reglamentai judės greičiau, o tai leis ir paskatins daugiau dalyvauti rinkoje. Aiškios taisyklės yra geresnės masiniam priėmimui ir pažangai skaitmeninių finansų erdvėje, beveik nepaisant to, kokia griežta ji gali būti.

Institucinis skaitmeninio turto ir „Blockchain / DLT“ pritaikymas ir toliau spartės per ateinančius kelerius metus. Dabartinė priėmimo banga dar labiau padidės dėl pažangos reguliavimo sistemoje Jungtinėse Valstijose ir Europoje, taip pat dėl ​​galimybės naudotis labiau institucinio lygio skaitmeniniu turtu pagrįstomis finansinėmis priemonėmis. Mažmeninis skaitmeninio turto ir „Blockchain“ priėmimas taip pat padidės, nes finansinės priemonės, tokios kaip ETF, daro ją daug lengviau prieinamą mažmeniniams investuotojams.

Nėra krištolo rutulio ir niekas negali nuspėti, kokius žingsnius toliau atliks Bideno administracija. Tačiau mes žinome, kad impulsas didėja, susidomėjimas spartėja, o sprendimai ir kryptys yra už kampo. Griebkite spragėsius …

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map