Telegrama laimi teismo mūšį, tačiau atsisako TON „Blockchain“

Itin populiarus susirašinėjimas programa, „Telegram“ šią savaitę teisme laimėjo trumpam prieš Vertybinių popierių ir biržų komisiją (SEC). Federalinis teisėjas atmetė SEC prašymą, kad „Telegram“ iki sausio 8 d. Perduotų visus banko išrašus dėl TON „blockchain“ projekto. Deja, didėjantys teisiniai padariniai kartu su agresyvesne SEC pozicija po tyrimo pradžios privertė įmonės vadovus iš naujo apsvarstyti savo TON strategiją.

Telegrama buvo sužavėta byloje su SEC dėl savo TON blokų grandinės ir „Gram“ kriptovaliutos kūrimo kelis mėnesius. Spalio mėn. SEK paduotas į teismą Telegrama. Remiantis SEC dokumentais, įmonė tvirtina, kad „Telegram“ per ją pažeidė daugelį federalinių vertybinių popierių įstatymų rekordinis 2017 m. Pradinis žetonų pasiūlymas (ICO) – 1,7 mlrd..

Ginti TON Blockchain

Savo ruožtu „Telegram“ padėjo nemažą daiktą gynyba. Bendrovė teigė, kad gramai yra naudingumo žetonai. Todėl jie nepatenka į SEC jurisdikciją. Savo ruožtu SEC šiuos veiksmus vertino kaip antausį. Todėl grupė nusprendė išplėsti savo tyrimą. Dabar SEC ne tik nori sustabdyti „Gram“ žetonų pardavimą, o grupė siekia suabejoti bendrovės 2017 m. ICO pagrįstumu.

SEC teigia, kad „Telegram“ vykdė lėšų rinkimo kampaniją apgaule. Šis posūkis link agresyvesnio įmonės patraukimo baudžiamojon atsakomybėn įvyko po to, kai SEC pareigūnai apkaltino „Telegram“ užstrigimą ir pateisino grupės prašymą suteikti informacijos investuotojams. Ironiška, bet būtent šis prašymas „Telegram“ sukėlė šiek tiek liūno.

Mažas laimėjimas „TON Blockchain“

Federalinis teisėjas Kevinas Castelis iš Niujorko pietinės apygardos yra pareigūnas, nagrinėjantis bylą. Šią savaitę jis atidavė „Telegram“ nedidelę pergalę teisme, atidėjęs SEC reikalavimą suteikti informacijos investuotojams. „Telegram“ paneigė galimybę pateikti šią informaciją iki reikalaujamo sausio 8 d. Termino, nes tai pažeistų ES vartotojų apsaugos įstatymus. Iš esmės ES privatumo reikalavimai įpareigoja įmonę pašalinti visą asmeninę informaciją iš ES piliečių bylų prieš perduodant ją užsienio vyriausybei.

Teisėjas Castelis vis dėlto pranešė „Telegram“ pareigūnams, kad neigimas iš tikrųjų buvo tik atidėjimas. Jis pareiškė, kad „ne per tolimoje ateityje“ įmonei reikės pateikti prašomus banko išrašus SEC. Pridėtas laikotarpis suteikia „Telegram“ galimybę sukurti tokius įrašus nepažeidžiant jokių užsienio duomenų privatumo įstatymų.

TON Blockchain koncepcijos permąstymas

Po padidėjusio SEC spaudimo, „Telegram“ pareigūnai nusprendė, kad geriausia atsisakyti kai kurių svarbiausių „TON blockchain“ strategijos dalių. Neseniai dienoraštis paštu, firma nušvietė monumentalius pokyčius, dėl kurių nusprendė vadovai. Pirma, „Telegram“ nebeintegruos savo „Gram“ kriptovaliutos piniginės į „Telegram Messenger“. Iš esmės piniginę bus galima įsigyti tik atskirai.

„TON Blockchain Post“ per „Twitter“ telegramą

„TON Blockchain Post“ per „Twitter“ telegramą

Įrašas buvo vienodai žalingas TON „blockchain“ projektui. Bendrovės pareigūnai teigė, kad jie neketina išlaikyti ar kurti būsimų „TON blockchain“ programų. Tiesą sakant, bendrovė teigė, kad tikisi, kad trečiųjų šalių kūrėjai įsikiš, kad blokų grandinė veiktų per kai kuriuos naujai įkurtus fondus.

Masinis smūgis „TON Blockchain“ investuotojams


Sprendimas neintegruoti TON ekosistema į „Telegram“ pasiuntinį yra didžiulis smūgis investuotojams. „Telegram“ turi daugiau nei 200 milijonų aktyvių vartotojų per mėnesį. Tiesioginė TON integracija į platformą suteiktų sistemai didžiulį pranašumą prieš konkurentus. Koncepcijos sukūrimas milžiniška uždara rinka ir greitas ir sklandus priėjimas prie „Gram“ žetonų vartotojams buvo pagrindinė varomoji jėga, lemianti daugumos investuotojų sprendimą tapti „TON blockchain“ dalimi..

Kad galėtų nuvežti pašto namus, „Telegram“ paskelbė viešą pareiškimą, kuris yra daugiau teisinis atsisakymas. Atsisakyme bendrovė nurodė keletą stebinančių faktų. Pirma, „Telegram“ teigia, kad niekadapažadėjo ar įsipareigojo sukurti bet kokias „TON Blockchain“ programas ar funkcijas “.  Šis įrašas privertė TON investuotojus domėtis, kas nutiks jų kapitalui dabar, kai pagrindiniai projekto potraukiai nebėra tikrovė.

Telegrama – TON sugauta kryžiaus plaukuose

Atsižvelgiant į didžiulį „Telegram“ 2017 m. ICO dydį, nenuostabu, kad SEC nusprendė daryti tam tikrą spaudimą įmonei. Deja, SEC dabar paliko TON investuotojus laikyti rankinę, nes įmonė atsisakė savo kriptografinių svajonių.

Ar tai apgaulė?

Yra keletas analitikų, kurie mano, kad „Telegram“ pateikiama nauja taktika iš tikrųjų yra didesnės strategijos dalis. Jie mano, kad manevrai yra būdas palengvinti platformos egzistavimą. Gamindama „TON blockchain“ ir „Piniginę“ kaip atskirą subjektą, „Telegram“ gali išvengti daugybės baimės ir paniekos, kurią iki šiol parodė reguliuotojai ir įstatymų leidėjai..

Didžiąją šios neigiamos spaudos dalį galima priskirti „Facebook“ Svarstyklių projekto plitimui. Vyriausybės pareigūnai nėra linkę į didžiules socialinės žiniasklaidos platformas, patenkančias į kriptografijos sektorių. Jau dabar įstatymų leidėjai iš abiejų praėjimo pusių yra pateikę slopinančias reguliavimo sąskaitas, kad sulėtintų kriptovaliutų priėmimą šiuose technologiniuose elgesyje. Dabar lieka klausimas, ar šių reglamentų pakaks sustabdyti šiuos projektus? TON blockchain atveju atrodo, kad jie buvo.

TON – prarasta svajonė

Liūdna matyti tokią naudingą koncepciją, kaip lėtai išardoma „TON blockchain“. Vien „Telegram“ tinklo dydis būtų žymiai padidinęs kriptovaliutos pritaikymą visame pasaulyje. Analitikai atkreipė dėmesį į didžiulius socialinės žiniasklaidos tinklus kaip vieną greičiausių būdų efektyviai integruoti kriptovaliutų naudojimą. Deja, būtent toks plataus masto priėmimas, kuriame yra įstatymų leidėjų ir reguliuotojų.

Jokių gramų tau

Nepaisant stipraus investuotojų palaikymo ir rekordinio ICO, dabar atrodo, kad kilo klausimas apie visą „TON blockchain“ projektą. Tikimės, kad „Telegram“ ir SEC suras tarpusavio supratimą. Jei taip, tai gali leisti tęsti šios unikalios ir žaidimus keičiančios „blockchain“ plėtrą. Kol kas cryptocommunity laukia tiek SEC, tiek „Telegram“ atsakymo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map