Stablecoins – ar jie gudrūs, ar madingi?

Stablecoins

Šis „blockchain“ turtas, žinomas kaip „stablecoins“, yra skaitmeniniai žetonai, susieti su kitu turtu. Šis susiejimas paprastai susieja skaitmeninį turtą su FIAT valiutomis 1: 1 principu, bandydamas imituoti jų stabilumą.

Visas šio turto tikslas yra suteikti investuotojams „blockchain“ principu pagrįstą mokėjimo formą, tuo pačiu patiriant nepastovumą, dažnai susijusį su kriptovaliutomis..

Dėl šių savybių stablecoins puikiai tinka naudoti STO / DSO, kurie iki šiol buvo matomi įvairiai.

Gudrybė?

Nors dauguma rinkoje pasirodžiusių stabilių monetų yra susietos su FIAT valiutomis, yra įvairių variantų, kuriais bandyta pasinaudoti netradicinių rinkų stabilumu. Deja, tiems, kurie eina šiuo keliu, dauguma buvo vertinami kaip gudrybės ar tiesioginės aferos. Toliau pateikiami du nestabilių atsargų, pagrįstų netradiciniais atsargomis, pavyzdžiai. Vienas iš jų turi potencialą, kitas – afera – būk atidus, naudodamas tokį turtą.

Kanapės

Už Crypto ribų viena iš karščiausių industrijų yra kanapių rinka. Kai legalizacija vyksta visoje Kanados valstybėje, taip pat įvairiose valstijose, pramonės pripažinimas niekada nebuvo didesnis. Stiprinant kanapių atvejus yra jų gebėjimas paveikti rekreacinių ir vaistinių galimybių pokyčius.

Tai pripažindamas, milijardieriau Alkiviades David neseniai paskelbė stablecoin kad būtų paremtas kanapių žiedu. Šis stablecoin yra BTC pagrindu sukurtas žetonas, žinomas kaip SWX moneta. Stiprinant jos priėmimo pagrindą, „Swissx Global Hemp Exhange“ ketina sukurti antrines rinkas prekybai šia moneta..

Nugriautas auksas

Šis konkretus pasiūlymas vyko kaip ICO 2018 m. Ir buvo plačiai vertinamas kaip tiesioginis sukčiavimas. Korėjos įmonė „Shinil Group“ pardavė žetonus investuotojams, kurie turėjo veikti kaip stablekas, paremtas laivo katastrofoje rastu auksu..

Operacijas galiausiai užpuolė vietos valdžia ir paaiškėjo, kad „Shinil Group“ nė nenujautė, ar šios aukso atsargos apskritai egzistuoja.

Madinga?

Didėjanti tendencija, pastebėta 2019 m., Yra kriptografinių kaupiamųjų sąskaitų atsiradimas. Pirmaujantis paketas, tarp įvairių rinkoje esančių pasiūlymų, yra „BlockFi“. „BlockFi“ teikiamų paslaugų palengvinimas yra ne kas kitas, o „Dvyniai“. „Winklevoss run Run“ apranga teikia turto, investuoto per „BlockFi“, saugojimo paslaugas – suteikdama įtaką ir reputaciją palaikydama ryšį su licencijuota ir gerbiama trečiąja šalimi.

Pripažindamas „stablecoins“ svarbą greta tokio turto kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ ir kt., „BlockFi“ natūraliai palaiko „Gemini“ stablecoiną, GUSD.

Neseniai atnaujinęs savo paslaugų teikimo sąlygas, „BlockFi“ paskelbė, kad investuotojai, pasitikėdami jais savo GUSD, kas mėnesį gaus 8,25% grąžą. Tai lenkia daugelį gerai valdomų investicinių fondų, todėl ši galimybė yra labai patraukli galimybė investuotojams.

Tokie pasiūlymai rodo realią naudą investuotojams, kuri iš tikrųjų buvo realizuota. Visų pirma, „BlockFi“ per pastaruosius kelis mėnesius išmokėjo dešimtis milijonų palūkanų, peržengdama pažadą ir tendencijas.

Rinkos dominavimas

Nepaisant bėdų, kurios per praėjusius metus kankino „Tether“, „Stablecoin“ rinkoje vis dar vyrauja prieštaringai vertinamas pasiūlymas.

Nors dabartinis „Tether“ dominavimas rinkoje vis dar yra didelis, alternatyvos akivaizdžiai pašalino jų verslą. Per pastaruosius metus pamatėme, kad „Tether“ dalis stablecoin rinkoje sumažėjo >95% maždaug <75% – reikšmingas kritimas, rodantis alternatyvų paklausą.

Pririšimas prieš paketą

Neseniai nuodugniau apžvelgėme „Tether“ suvokimą ir veiklos problemas bei įvairias rinkos galimybes ją pakeisti. Būtinai perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie šias alternatyvas ir kaip jos skiriasi nuo pirmaujančio pramonės „Tether“.

Stabili piniginė „Digital Securities“

Nors vienas iš minėtų straipsnių, aptartų minėtame straipsnyje, vieną dieną gali pasirodyti nugalėjęs kaip pramonės numylėtinis, realybė yra ta, kad dar neišleisti „Facebook“ žetonai „Svarstyklės“ turi geriausią galimybę tai padaryti. Taip yra dėl didelio „Facebook“ poveikio ir įtakos įvairiose rinkose.

Vidutinis žmogus vertina patogumą už visa kita. Nors yra daugybė nepasitenkinimo ir baimės dėl „Facebook“ produkto, iki šiol, kai žetonai galiausiai bus išleisti, bus prieinamas jau egzistuojantis klientų būrys, kuriam tiesiog nerūpi praeities privatumo ir saugumo praradimai.

Nepaisant to, kuris „stablecoin“ galiausiai laimi, yra įvairių perspektyvių variantų iš patikimų kompanijų. Šiuo metu pramonės dalyviai yra sugadinti konkurentų skaičiaus, nes daugelis bando išsiaiškinti savo vietą kriptografijoje – kai kurie gudrūs, kiti tendencingi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me