Saum Noursalehi, „tZERO“ – interviu serijos generalinis direktorius

Saum Noursalehi yra bendrovės generalinis direktorius tZERO, saugumo žetonų mainai, kurie gali sutrikdyti visą skaitmeninių vertybinių popierių erdvę. Anksčiau, eidamas šias pareigas, Saumas buvo prezidentas Pertekliai.

Prieš tapdami „tZERO“ generaliniu direktoriumi, buvote „Overstock“ prezidentas, elektroninės prekybos lyderis ir viena iš pirmųjų „Fortune 500“ bendrovių, priėmusių „Bitcoin“. Kada pirmą kartą išgirdote apie „Bitcoin“ ir koks buvo jūsų pradinis įspūdis apie šią technologiją?

Pirmą kartą apie Bitcoin išgirdau 2013 metais vakarienės metu ir buvau sužavėta technologija. Aš iš tikrųjų neinvestavau į bitkoiną iki 2014 m., Kai pradėjau daugiau sužinoti apie tai, kai „Overstock“ pasirašė sutartį su „Coinbase“, kad priimtų ją kaip mokėjimo būdą.

Ar galėtumėte mums pranešti, kaip perėjote nuo „Overstock“ prezidento prie „tZERO“ generalinio direktoriaus?

Beveik 14 metų dirbau „Overstock“, eidamas daugybę vadovaujančių pareigų įvairiose įmonės funkcijose, įskaitant technologijas, produktų kūrimą, R&D ir rinkodara. Kolegijoje studijavau kompiuterių mokslus, visada domėjausi technologijomis, ypač dirbtiniu intelektu ir „blockchain“ technologijomis. Atsiradus galimybei tapti „tZERO“ generaliniu direktoriumi, negalėjau jos atsisakyti. Mano laikas „Overstock“ leido gerai suprasti produkto plėtrą, lyderystę ir tai, ko reikia norint valdyti verslą, kuris ugdė mano, kaip į produktą orientuoto lyderio, profesinį identitetą. Būdamas viešai prekiaujamos bendrovės vyresnysis lyderis, turėjau didelį susidomėjimą kapitalo rinkomis ir galimybėmis pertvarkyti dabartinę ekosistemą. Manau, kad ši patirtis ir susidomėjimas naujoviškomis technologijomis leido man be didelių sunkumų pereiti į „blockchain“ kapitalo rinkų erdvę.

Patrickas Byrne’as neseniai pasiūlė atsistatydinti iš „Overstock“ generalinio direktoriaus pareigų. Kaip tai paveiks tiek „tZERO“, tiek jos pagrindinę įmonę „Medici Ventures“?

Kaip sakiau neseniai paskelbtame laiške investuotojams, man buvo liūdna pamačius Patricką. Jis yra šių organizacijų steigėjas, tačiau jo atsistatydinimas neturėjo įtakos kasdieninėms „tZERO“ ir „Medici Ventures“ operacijoms ar mūsų planų vykdymui. Jonathanas Johnsonas, kuris ir toliau yra „tZERO“ valdybos pirmininkas ir „Medici Ventures“, prisiėmė laikinojo „Overstock“ generalinio direktoriaus vaidmenį. Jonathanas yra puikus „blockchain“ lyderis ir čempionas bei jo potencialas, prisidedantis prie daugelio ekosistemų evoliucijos, ypač jos taikymo kapitalo rinkose per „tZERO“. „Jonathan“ ir „Overstock“ / „Medici“ lentos yra įsipareigojusios tZERO ir ilgalaikės mūsų sėkmės link.

Liepos mėnesį buvo paskelbtas OSTKO pirmenybinis skaitmeninis dividendas. Ar galite paaiškinti šio sprendimo priežastis ir kaip tai padės įtraukti naujus klientus į „tZERO“?

Liepos mėn. „Overstock“ paskelbė apie savo ketinimą išleisti dividendus savo akcininkams naujų skaitmeninių balsavimo A-1 serijos privilegijuotų akcijų (OSTKO) akcijų pavidalu. Nemažai OSTKO akcijų šiuo metu prekiauja tik „PRO Securities ATS“, kurią valdo visiškai priklausanti „tZERO“ dukterinė įmonė, o „Overstock“ tikisi, kad naujos dividendų akcijos taip pat prekiaus „PRO Securities ATS“. Dividendas bus mokamas santykiu 1:10, o tai reiškia, kad po vieną A-1 serijos akciją bus išleista už kiekvieną dešimt paprastųjų akcijų, A-1 ar B balsavimo privilegijuotųjų akcijų, kurias turi visi tokių akcijų savininkai. nuo įrašo datos.

Šis dividendas gali pristatyti dešimtis tūkstančių „Overstock“ akcininkų į „PRO Securities ATS“. Be to, tai sukėlė daugelio brokerių-dilerių, norinčių prekiauti tokiais vertybiniais popieriais, susidomėjimą, o tai savo ruožtu supažindins visus jų klientus su mūsų platforma. Vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra įtraukti daugiau investuotojų į platformą, ir tai turėtų būti katalizatorius didinant likvidumą. Šiuo metu dividendai yra registruojami SEC, o „Overstock“ aktyviai bendradarbiauja su reguliavimo institucijomis.


„Ravencoin“ buvo trečioji kriptovaliuta, įtraukta į „tZERO“ programą. Kodėl Ravencoin?

Ravencoin yra viena iš greičiausiai augančių kriptovaliutų. Be to, „Ravencoin“ yra filosofiškai suderintas su „tZERO“, kad būtų lengva skaitmeninti turtą ir padaryti jį laisvai parduodamą. „Ravencoin“ technologija leidžia tiesiogiai išleisti ir perduoti grandinėje bet kokį skaitmeninį turtą, įskaitant saugos žetonus, todėl RVN kriptovaliutos palaikymas tampa natūraliu „tZERO“ programos „Crypto“ pritaikymu..

Pridėjus saugos žetonus, pvz., BCAP ir SPiCE, „tZERO“, būtų greičiau priimta visa skaitmeninių vertybinių popierių ekosistema. Ar yra numatoma data, kada daugiau žetonų bus pridėta prie „tZERO“?

„PRO Securities“ šiuo metu atlieka deramą patikrinimą dėl saugumo žetonų, naudojančių „Securitize“ DS protokolą, ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti naują turtą, kuris savo ruožtu pritrauks naujų investuotojų. Siekiame, kad iki metų pabaigos prekyba žetonais būtų papildoma.

Siekiate kada nors 2020 m. Paleisti pirmąją reguliuojamą nacionalinio saugumo žetonų biržą su „Box Digital Markets“. Ar galite pasidalinti su mumis apie šią partnerystę ir jos naudą „tZERO“?

Mes ir toliau dirbame su savo partneriais „BOX Digital Markets“ (BOX), kad pradėtume pirmąjį reguliuojamą nacionalinio saugumo žetonų mainą per savo bendrą įmonę „Boston Security Token Exchange“ (BSTX) 2020 m. Turėdami BOX patirtį kuriant ir valdant sudėtingus vertybinius popierius. mainų ir „tZERO“ pramonėje pirmaujančios „blockchain“ technologijos, mes sutelkėme savo organizacijų bendrą patirtį, kad iš esmės pagerintume skaitmeninių vertybinių popierių rinką. Mes ir toliau darome pažangą ir dirbame kartu, kad sukurtume techninę ir reguliavimo struktūrą, kuri bus sukurta prieš mainų pradžią.

Kur jūs numatote, kad skaitmeniniai vertybiniai popieriai bus po penkerių iki dešimties metų, ir tZERO vaidmenį šiame procese?

Per penkerius ar dešimt metų tikiuosi, kad kapitalo rinkos išsivystys į „blockchain“ pagrindu veikiančią ekosistemą, kurioje bus pažymėti ne tik Volstrito akcijos ir fiksuotos pajamos, bet ir kitas netradicinis turtas, pavyzdžiui, nekilnojamasis turtas, filmas, menas ir kt. sporto komandos, sportininkai ar kas nors vertingo. „Blockchain“ technologija turi didelį potencialą padidinti skaidrumą, sumažinti trinties išlaidas, sustiprinti norminių aktų laikymąsi ir reformuoti tradicinių rinkos dalyvių vaidmenį. Vidutinis mažmeninis investuotojas turės prieigą prie turto rūšių, kurios anksčiau buvo rezervuotos tik turtingiems ar priklausantiems asmenims. Matau, kad „tZERO“ vadovauja pastangoms sukurti platformą naujos kartos turtui.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti apie „tZERO“ ar „Medici Ventures“?

„Medici Ventures“ yra įsipareigojusi tobulinti įmones, orientuotas į „blockchain“ technologijas, o „tZERO“ yra „Medici Ventures“ pasaulinio įmonių keiretsu karūna. „TZERO“ ir toliau stengiamės sukurti tvirtą, „blockchain“ technologija pagrįstą ekosistemą, kad investuotojai galėtų įsigyti ir parduoti skaitmeninį turtą („PRO Securities ATS“, „tZERO Crypto App“ ir, kai tik bus sukurta, „BSTX“), integruoti technologiją. simbolizuoti turtą („tZERO“ kodavimo protokolo technologija) ir užmegzti tiesioginius santykius su klientais (jei mūsų visiškai valdoma dukterinė įmonė bus patvirtinta kaip mažmeninės prekybos brokeris-prekiautojas).

Ačiū už šį puikų interviu.

Visi, norintys sužinoti daugiau, gali apsilankyti tZERO arba mūsų „tZERO“ verslo sąraše. Jūs taip pat galite sekti Saum Noursalehi „Twitter“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map