Pora Londone įsikūrusių kompanijų randa bendrą pagrindą su „Corda“

Komandos pastangos

Neseniai Londone įsikūrusi kompanija „Archax“ ir „VALK“ paleistas žinia, kad jie ketina dirbti vieningai, siekdami geriau aptarnauti skaitmeninių vertybinių popierių sektorių.

Iki galo

Ši naujai užmegzta partnerystė buvo sukurta siekiant suteikti kiekvieno kliento, „Archax“ ir „VALK“, prieigą prie paslaugų rinkinio, leidžiančio išleisti / prekiauti skaitmeniniais vertybiniais popieriais..

Siekdama įgalinti šį visapusišką paslaugų rinkinį, kiekviena įmonė pateiks kažką kitokio.

  • VALK palengvins skaitmeninių vertybinių popierių žymėjimą, išleidimą ir valdymą
  • „Archax“ palengvins veiklą po prekybos ir likvidumą, patekdama į antrines rinkas

Tai reiškia, kad skaitmeniniai vertybiniai popieriai, sukurti per VALK, turės namus „Archax“ biržoje. Rezultatas yra tas, kad kiekviena įmonė ir atitinkami skaitmeniniai vertybiniai popieriai turi didelę naudą iš minėtų galimybių.

Praeities integracija

Be jų geografinės padėties, tarp šių dviejų bendrovių yra vienas bendrumas – „R3 Corda Platform“ naudojimas.

Kaip „R3 Corda“ klientai, kiekvienas iš jų, „Archax“ ir VALK, turi prieigą prie atvirojo kodo DLT pagrįstos platformos, kuri leidžia įdiegti išmaniąsias sutartis.

CordaCorda

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

„Archax“, kad supaprastintumėte veiklą po prekybos, naudodamiesi „R3 Corda“ platformos integracija

Komentaras

Pranešime apie partnerystę kiekvieno iš jų, VALK ir Archax atstovai, skyrė laiko komentarams. Toliau jie pasakė, ką reiškia šis bendradarbiavimas, žengiant į priekį.


VALK įkūrėjai Antoine’as Lothas ir Elie Azzi teigė,

„Džiaugiamės galėdami užmegzti šią partnerystę su„ Archax “ir tikimės, kad būsime viena pirmųjų platformų„ Corda “, integruojančių į jų mainus. Dabar mūsų klientai turės prieigą prie likvidumo vartų, o „Archax“ gali pasinaudoti neįtikėtinu mūsų partnerių sandorių srautu, išleidžiančiu, finansuojančiu ir prekiaujančiu labai aukštos kokybės turtu privataus kapitalo, fondų, infrastruktūros ir nekilnojamojo turto pasaulyje. Džiaugiamės kurdami verslo sąsają tarp geriausiai veikiančių ir gerbiamų institucinių žaidėjų ir „Archax“, novatoriškiausios rinkos vietos JK “.

Grahamas Rodfordas, „Archax“ generalinis direktorius, pareiškė,

„Mes kuriame pirmąją iš tikrųjų pasaulinę institucinę skaitmeninių vertybinių popierių rinką, įsikūrusią Londone. Mes norime išvardyti patikimiausius žetonų pasiūlymus – taigi tokios partnerystės kaip šis su VALK mums yra labai svarbios ir svarbios. Nors pagal raktinius žodžius, kuriuos išvardijame, esame „blockchain“ agnostikai, mes bendradarbiavome su R3, kad „Corda“ naudotume savo pačių knygai ir po sandorių, todėl šis bendradarbiavimas su VALK, kurie taip pat naudoja „Corda“, turi daug prasmės. Mes džiaugiamės galimybe, kurią suteikia turto ženklinimas, ir tikimės dirbti toliau su VALK “.

Kalbėdamasis su Grahamu

2019 m. Viduryje mums pasisekė, kad baigėme išskirtinį interviu su „Archax“ generaliniu direktoriumi Grahamu Rodfordu. Čia vertybinių popierių.io vadovė Rebecca Stoner gilinasi į tai, ką „Archax“ tikisi pasiekti ir kaip jie pasieks savo tikslus..

Interviu serija – Grahamas Rodfordas, „Archax“ generalinis direktorius

VALK

Įkurta 2018 m., VALK turi būstinę Londone, Anglijoje. VALK komanda yra sukūrusi technologinius sprendimus, leidžiančius „valdyti, prekiauti ir investuoti į biržos prekybos sąrašus neįtrauktą turtą“..

Įkūrėjai Antoine’as Lothas ir Elie Azzi šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

Archax

Įkurta 2018 m., „Archax“ būstinė yra Londone, Anglijoje. Visų pirma, „Archax“ komanda stengiasi sukurti ir pradėti numatomą biržą, kuri tarnautų skaitmeninių vertybinių popierių sektoriui..

Generalinis direktorius Grahamas Rodfordas šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

Kitose naujienose

Nors jų skaitmeninių vertybinių popierių biržos kūrimas užtruko ilgiau, nei buvo numatyta iš pradžių, „Archax“ išlieka vienu iš labiausiai laukiamų projektų šiame sektoriuje. Taigi, mes įvairiomis progomis aptikome naujienų, susijusių su šia jauna kompanija. Toliau pateikiami keli straipsniai, kuriuose išsamiai aprašoma, ką tiksliai „Archax“ padarė vėlai.

„ClearBank“ pasirinko „Archax“ teikti įvairias paslaugas

Tokeny ir Archax sudaro strateginę partnerystę

„HighCastle“ siekia didesnio likvidumo per „Archax“

„Globacap“ integruoti paslaugas su „Digital Exchange Archax“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map