Natūralus pasirinkimas: ar „Stablecoins“ gali valgyti į kriptografinę rinką?

Nepaisant finansinio netikrumo, kurį kelia 2020 m., Audringi metai stablecoin rinkoje buvo klestintys metai. Nuo metų pradžios kriptovaliutos, kurių vertė susieta su turimu turtu, pvz., Auksu ar JAV doleriu, patyrė didžiulį finansavimą, nes daugiau prekybininkų siekia pirkti stabilų turtą, kad būtų išvengta pinigų nuvertėjimo..

Nors stablecinai tapo naudinga finansų atsargomis, žadančia tvirtesnę apsaugą nuo trikdžių, kuriems gresia COVID-19, ir vėlesnių nuosmukių, yra pagrįstų įrodymų, kad valiutos aktyviai vystosi už savo, kaip prekybos turto, vaidmens ir į jas vis dažniau žiūrima kaip į a vertės perdavimo priemonės.

Per ateinančius metus, tikėtina, pamatysime, kad centriniai bankai ir didžiosios korporacijos pradeda įsitraukti į stabilų monetų kraštovaizdį, o globalūs begemotai, tokie kaip „Facebook“, jau praneša apie savo ketinimus palapinėmis. Svarstyklių projektas. Didesnio masto investicijos į stabilius gaminius, kurie atrodo kaip neišvengiamybė, ką tai reikš mažesniam, nepririšamam kriptografinio pasaulio turtui, pavyzdžiui, „Ripple“?

Stablecoinų kilimas ir kilimas

Pririšti įžengė į kovą kaip pirmasis pasaulyje stabilus moneta. Pradėta kurti 2014 m., Prireikė kelerių metų, kol JAV doleriais palaikoma kriptovaliuta pradėjo plačiai įsisavinti.

Kai „Bitcoin“ surengė savo garsųjį sąskrydį 2017 m. Pabaigoje, vis daugiau kriptovaliutų biržų pradėjo pereiti nuo „fiat“ valiutų prie „Bitcoin“ prekybos porų prie „Tether-to-Bitcoin“ – tai leido tik kriptografinėms biržoms remtis rinkos dalies padidėjimu..

2017 m. Pabaigos bumas atvėrė duris į rinką daugiau stabilių gaminių, nes atsirado daugybė projektų, kurie mėgino mėgdžioti „Tether“ tikslą ir sėkmę.

Kitais metais keli pagrindiniai žaidėjai atkeliavo į „Stablecoins“ pasaulį USD moneta, į Paxos ir „TrueUSD“.

Kadangi COVID-19 atėjimas sukėlė platų finansinį neapibrėžtumą, stabilių monetų rinkos kapitalizacija per tris mėnesius bendrai padidėjo iki daugiau nei 7 mlrd. USD – beveik 6 mlrd. USD sudarė investicijos į „Tether“..

Nuo pavasario laiko, išaugus „DeFi“ protokolams, „stablecoin“ rinkos išsipūtė tiek, kiek 100 milijonų dolerių kiekvieną dieną – palikti pramonės rinkos viršutinę ribą daugiau nei dvigubai nuo metų pradžios.

Be to, daugiau kylančių tendencijų, susijusių su „stablecoin“ projektų priėmimu tarp bankų, lėmė didesnį investuotojų pritarimą. Lichtenšteine ​​įsikūrusi Neseniai paskelbė bankas „Frick“ kad tai palaikys USD monetas – leis klientams siųsti, gauti ir laikyti stablecoin naudodamiesi savo banko sąskaitomis.

Stabilus monetų rinkos meteorinis kilimas kartu su vis didėjančiu tiek bankų institucijų, tiek didelių įmonių susidomėjimu „blockchain“ technologija reiškia, kad stablecoinai turėtų pasirodyti kaip pagrindinė kriptovaliutų rinkos bankinių monetų forma. Bet ką šis pokytis reikš tokioms monetoms? Ripelis ir investuotojai, kurie nori pakeisti savo akcijų paketą „Bitcoin“ į „Litecoin“, pavyzdžiui, siekiant paspartinti greitus sandorius?

Valgymas į kriptografinę rinką

Atnešė Ripple’o formavimo metai plačiai paplitęs jaudulys „blockchain“ technologijai, ant kurios buvo pastatyta XRP moneta.

Nustatyta, kad mokėjimai naudojant monetą buvo greiti ir be didelių apdorojimo mokesčių, kuriuos nurodė kai kurie ankstyvieji kripto turtai. Moneta buvo sutelkta į tarpbankinius mokėjimus, tačiau dėl ankstyvos sėkmės „Ripple“ išsiplėtė į pirmaujantį kriptografinių mokėjimų tinklą visame pasaulyje..

Didžiausiu populiarumu „Ripple“ buvo lengvai pasiekiama pirmaujančiose šifravimo biržose, kurios leido lengvai pasiekti skaitmeninius finansus, kuriais buvo galima lengvai prekiauti..

Tačiau „Ripple“ taip pat nesąmoningai sukūrė planą, kaip sukurti sėkmingą „Stablecoin“.

Įvairių aktyvų, susietų su įvairiais turtais, kurie vertinami ekonominiu nuosmukiu, įgyvendinimas naudojant paprastą sandorių sistemą su ribotais apdorojimo mokesčiais, sudarė daugybę stabilių monetų, tiesiogiai konkuruojančių su „Ripple“..

Atvykus kitiems korporacijų remiamiems stablecoinams, tokiems kaip JPM moneta ir Komunalinių paslaugų atsiskaitymo monetų projektas, akivaizdu, kad senoji XRP gvardija laukia nemenkos kovos, kad išvengtų naujų rinkos pakilimų.

Finansinė korporacijų galia reiškia, kad „Ripple“ greito mokėjimo sistemos netrukus gali būti patobulintos įgyvendinant naujus sandorių pokyčius.

Tačiau dėl monetos ilgaamžiškumo sparčiai besiplečiančioje rinkoje gali būti vilties „Ripple“. „Ripple“ padėjo įlaipinti 300 klientų per visą jo gyvavimo laiką, ir turi didesnę šifravimo patirtį, palyginti su konkurentais.

Akivaizdu, kad stablecoins yra artimiausioje ateityje ir netgi turi galimybių pakeisti nacionalines „fiat“ valiutas įprastu būdu. Eksponentiškai didėjant rinkos viršutinėms riboms, senajai neprijungtų kriptovaliutų apsaugai gali kilti pavojus pralaimėti, nes daugiau naudotojų nori rasti praktiškumą ir nuoseklias kriptografinio turto kainas.

„Ripple“ suprato, kad konkuruoti norint susigrąžinti savo vietą, nes pramonės pirmenybė teikiama moneta sandoriams, atrodo per daug kaprizinga, turint omenyje šių naujų žaidėjų, įvedančių į rinką stabilius monetas, finansinę galią..

Vietoj to, kas kažkada buvo laikoma viena perspektyviausių pasaulio kriptovaliutų, turės pasinaudoti savo patirtimi, kad prisitaikytų nuo savo greitų sandorių šaknų. Kriptovaliutų rinka yra pagrįsta natūralia atranka, kurioje išgyvena tik patys novatoriškiausi. Šiame negailestingame klimate daugeliui pragmatiškų vakarykščių kriptovaliutų reikės ištirti naujus „blockchain“ pokyčius kitur, kad jie išliktų aktualūs įsisavintojams..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map