Migdolai – būk tai, ko reikia Žemei

Kas yra „migdolas“

„Almond“ yra „blockchain“ kompanija, siekianti užtikrinti šviesią Žemės ateitį. Bendrovė siūlo platformą, skirtą skatinti vartotojus kurti išlaidų įpročius, atsižvelgiant į tvarumą. Platforma yra mobiliojo ryšio pagrindu ir gali būti naudojama tiek IOS, tiek „Android“ sistemose.

Ši nemokama platforma atneša šviesesnę ateitį vykdydama tokias skatinimo užduotis:

 • Iššūkių pirkimas
 • Apgalvoti patarimai, kaip naudoti tvarias prekes ir paslaugas
 • Veiksmo iššūkiai
  • Pritaikyti įprastus veiksmus, tokius kaip mankšta, dušas ir pan., Kad atspindėtų tvarų požiūrį
  • Iššūkių kompensavimas
   • Skatinimas dalyvauti anglies dioksido kiekio kompensavimo veikloje.
   • Žaidžiant ir skatinant tokių užduočių atlikimą, tikimasi, kad įpročiai pasikeis, ir mes nebebusime paprasčiausiai neišmanantys nagrinėjamų klausimų. Atvirkščiai, mes pagal nutylėjimą dalyvausime tvarioje veikloje.

    Kokia problema?

    Mes gyvename išmestame pasaulyje. Daugelis iš mūsų tiesiog nežino, kiek atliekų kasdien susidaro atliekant įprastas kasdienes užduotis ir veiklą. Šios atliekos dažnai pateisinamos patogumo vardu. Nors kai kurios įmonės pradėjo šildyti tvarumo idėją (nebėra „vieno naudojimo“ elementų), tai vis dar yra apgailėtinai nepakankamai išvystyta savybė daugumoje pramonės šakų.

    Didžioji problemos dalis yra tiesiog skaidrumo trūkumas vartotojams. Žmonės dažnai nėra neišmanėliai dėl savo pasirinkimo – tu negali žinoti to, ko nežinai. Plataus vartojimo prekių pramonei reikalingos patogios ir veiksmingos komunikacijos su pasauliu priemonės, jos produktų tvarumo lygis. Tikimės, kad taip elgdamiesi vartotojai gali aktyviai pasirinkti „ekologišką“.

    Kaip tai išspręs migdolas?

    Migdolas ketina išspręsti aukščiau aptartas problemas toliau plėtodamas savo platformą. Siekdama užtikrinti nuolatinę plėtrą, bendrovė nusprendė surengti savo pačių saugumo žetonų pasiūlymą. Šį lėšų pritraukimo renginį palengvins „TokenMarket“ – JK leidimų platforma, turinti didelę sutelktinio finansavimo patirtį..

    Pardavimo metu „Almond“ komanda ketina surinkti 2,4 mln. Jie nurodo, kad šios lėšos padengs ne tik jų išleistą planą, bet ir suteiks įmonei 2 metų taką, kad pasiektų savo tikslus.

    Šie skaitmeniniai vertybiniai popieriai, žinomi kaip „Migdolų akcijos“, yra turtas, sujungiantis „blockchain“ privilegijas – skaidrumą, nekintamumą, efektyvumą ir kt. – kartu su tradicinių investicijų privalumais. Šie žetonai reiškia ne tik nuosavybės teises, bet ir dividendus.

    Natūralu, kad tai yra skaitmeniniai vertybiniai popieriai, parduodami per finansavimo renginį, dalyvavimas yra ribojamas. Norėdami sužinoti daugiau apie tinkamumą, būtinai apsilankykite „Migdolų“ svetainėje ČIA.

    Komanda?

    Remdamiesi savo patirtimi įvairiose pramonės šakose, šie asmenys yra pasirengę užtikrinti šviesią migdolų ateitį.

    Oliveris Boltonas – generalinis direktorius

    Thomas Matecki – CTO

    Rory O’Grady – CPO

    Lorenzo Curci – generalinis direktorius

    Komanda įkūrė „Almond“ 2017 m. Ir šiandien vadovauja savo veiklai.

    Komentaras

    Neseniai paskelbtame pranešime spaudai tiek Oliveris Boltonas, tiek „TokenMarket“ generalinis direktorius Ransu Salovaara pakomentavo šiandien čia aptartą plėtrą..

    Oliveris Boltonas, „Almond“ generalinis direktorius, pareiškė,

    „Migdolai yra skirti užtikrinti, kad tiems, kurie apsiperka tvariai ir iš tikrųjų keičia savo elgesį, būtų atlyginta už tai. Didžiulė „TokenMarket“ patirtis žetonų išleidimo, konsultavimo ir technologijų pasaulyje reiškė, kad dirbti su jais buvo lengva. Mes džiaugiamės savo partneryste su „TokenMarket“ ir būsima ateitimi “.

    Ransu Salovaara, „TokenMarket“ generalinis direktorius, pareiškė,

    „Tvarus vartotojiškumas yra klausimas, kurį, mūsų manymu, reikia spręsti. Migdolo darbas iš tikrųjų yra novatoriškas būdas, kaip žmonės gali pirkti tvariai, skatina juos sužinoti daugiau apie tai, ką jie perka, ir naudoja „blockchain“ technologiją, kad galėtų stebėti jos tiekimo grandinę. „TokenMarket“ didžiuojasi galėdamas dirbti su įmone, kuri gali iš tikrųjų padėti pakeisti vartotojų apsipirkimo būdą “.

    Kas toliau?

    Tie, kurie dirba „Almond“, parengė planą, kuris juos paims nuo dabar iki 2020 m. Čia yra trumpas žvilgsnis į kelis pagrindinius jų kelyje esančius žymenis.

    2019 m. Balandžio 19 d. – saugos žetonų pasiūlymas atidaromas visuomenei

    2019 m. Rugsėjo 19 d. – visa platforma veikia Jungtinėje Karalystėje

    2020 m. I ketv. – platformos bandomasis startas JAV

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map