Marko Hafezas, „Blockstation“ – interviu serijos prezidentas ir generalinis direktorius

Marko yra serijinis verslininkas ir novatorius, savo pirmąją įmonę įkūręs būdamas 19 metų ir niekada neatsigręžęs. Jo aistra „blockchain“ technologijoms ir transformacinis finansinių priemonių simbolizavimo potencialas paskatino jį rasti „Blockstation“.

Jūs buvote ankstyvas skaitmeninių vertybinių popierių tikėtojas, 2014 m. Atidaręs „Blockstation“. Kas jus padarė tikinčiu prieš visus kitus?

Aš pirmą kartą sužinojau apie „Blockchain“ galimybes 2010 m. Ir stebėjau „Bitcoin“ kainą iki 2014 m. Atlikau išsamų tyrimą, norėdamas suprasti, kaip įrašai apie „Blockchain“ yra nekintami ir kaip tai leidžia mums sparčiausiai ir brangiausiai perduoti vertę visame pasaulyje. efektyvus būdas. Šie faktai ir tai, kaip vos per 4 metus Bitcoin kaina pastebimai išaugo, man buvo pagrindiniai patvirtinimo taškai.

Aš kreipiausi į savo gerą draugą Jai Watermaną, programinės įrangos ekspertą ir galimą „Blockstation“ įkūrėją bei CTO, kad pradėčiau nagrinėti „Blockchain“ ir su juo susijusias galimybes..

Mes nustatėme, kad dauguma šifravimo rinkų nebuvo (ir vis dar yra) nereglamentuojamos ir jose nėra tinkamų rizikos valdymo protokolų (RVP), draudimo ar reguliavimo priežiūros, kad būtų užtikrinta investuotojų apsauga, skatinamas rinkos efektyvumas ir vientisumas – tai didelė problema, reikalinga priimant įprastus sprendimus. Žinoma, kur yra problema, yra galimybė! Šiose turgavietėse buvo tiek pinigų, tiek apimties, kad tradicinė finansų ekosistema neturėjo galimybės patekti.

Mūsų galvoje nebuvo jokių abejonių, kad šios naujos skaitmeninio turto erdvės reguliavimas yra tik laiko klausimas. Reguliuojamos finansų įstaigos turėjo priimti „Blockchain“ technologiją, kad būtų galima prekiauti skaitmeniniu turtu ir patekti į šią įdomią naują rinką.

Tuo pačiu metu niekas nestatė raktų sprendimo, kuris tenkintų visus visos ekosistemos poreikius. Jūs matėte žmones, sutelkiančius dėmesį į globą, didžiausią dėmesį skiriantį prekybai, bet nieko holistinio. Mums buvo aišku, kad „Blockstation“ taps įmone, kuri padės panaikinti takoskyrą tarp „blockchain“ technologijos ir reguliuojamų finansinių institucijų.

https://www.youtube.com/watch?v=gCehm557X8w&t = 14s

Ar galite pasidalinti su mumis, ką daro „Blockstation“?

Norėdami pradėti, mes esame Kanados „FinTech“ kompanija, įsikūrusi Toronte, kuri sukūrė suderinamą, „Blockchain“ valdomą „nuo galo iki galo“ platformą reguliuojamoms biržoms ir visiems jų ekosistemos partneriams – brokeriams, depozitoriumams, reguliavimo institucijoms, rinkos formuotojams ir visiems. ženklinti, išvardyti, prekiauti, išvalyti ir atsiskaityti už skaitmeninį turtą ir vertybinius popierius, vykdant tą patį ir tradicinio turto funkcijas.

Trumpai tariant: mes suteikiame galimybę tradicinei finansinei ekosistemai patekti į skaitmeninį turtą, įskaitant „Bitcoin“, „Ether“ ir Ženklinti IPO (Saugos žetonų pasiūlymai arba STO).

Mūsų platforma atspindi tradicinę ekosistemą, tačiau pasitelkia išmaniuosius skaitmeninius procesus ir „blockchain“ varžtus, kad sukurtų efektyvumą, saugumą ir skaidrumą, tenkindama Finansinių veiksmų darbo grupės (FATF) reikalavimus kovai su pinigų plovimu (AML) ir kovos su terorizmu finansavimui (CTF). Tai efektyviai sumažina veiklos sąnaudas, optimizuodama darbo eigą ir procesus visoms suinteresuotosioms šalims, taip pat suteikdama investuotojams galimybę prekiauti saugioje, patikimoje ir 100% apdraustoje aplinkoje..

Marko Hafezas, prezidentas ir „Blockstation“ - interviu serijos generalinis direktorius


2019 m. Pradžioje „Blockstation“ bendradarbiavo tiek su Barbadoso, tiek su Jamaikos vertybinių popierių birža, siekdama palengvinti būsimus tokenizuotus IPO / STO. Kaip iš pradžių susiklostė šie santykiai?

2017 m. Verslo plėtros atstovas Jamaikos vertybinių popierių birža (JSE) išgirdo apie mūsų platformą ir pakvietė mus apsilankyti JSE Kingstone, Jamaikoje, demonstruoti savo technologijas, taip pat mokyti apie „blockchain“ ir jo naudą vertybinių popierių rinkai..

Jai ir aš tai matėme kaip puikią galimybę, nes JSE yra stipriausia vertybinių popierių birža Karibuose ir pripažinta tarptautiniu mastu. 2015 m. „Bloomberg Businessweek“ buvo ką tik paskelbusi geriausių mainų vietą pasaulyje. JSE ir toliau buvo stiprus atlikėjas tarptautiniu mastu ir idealus „Blockstation“ partneris, vėl pelnęs „Bloomberg“ pripažinimą už tą patį pasiekimą 2018 m..

Po šių pirmųjų susitikimų ir demonstracijų su JSE vadovaujančia komanda ir Jamaikos finansinių paslaugų komisija (FSC) mūsų vizijos buvo suderintos ir santykiai pažengė į sėkmingo prekybos bandomojo projekto pradėjimą 2018 m. Ir planą, kuris bus paskelbtas 2020 m. Pradžioje..

Tuo pačiu laikotarpiu „Blockstation“ komandoje dalyvavo talentingi žmonės, užmezgę esamus santykius su tokiomis institucijomis kaip Barbadoso vertybinių popierių birža (GSE) ir kt. Jie suteikė vertingų galimybių plėstis į kitas rinkas, o mes apie 2020 metus skelbsime partnerystę su kitomis biržomis.

Kokie yra projektai, kurie bus pradėti įgyvendinti Jamaikos vertybinių popierių biržoje?

Kaip žinote, pirmieji keturi „Tokenized“ IPO, įtraukti į „JSE Digital Asset Trading Platform“ (DATP) sąrašą, neseniai buvo paskelbti „JSE Investment and Capital Markets Conference 2020“ scenoje..

Be to, neseniai pradėjo veikti mūsų išmaniojo sąrašo greitintuvo portalas (SLAP), todėl emitentai dabar gali prisijungti ir pradėti kurti savo prospektą.

Penkios pagrindinės įmonės yra:

Wipay iš Trinidado (pinigų pervedimas)

IŠVESTAS iš Toronto, Kanados (nekilnojamasis turtas)

„Lotus Energy“ iš Australijos (energetikos sektorius)

„VeleV Capital“ iš Toronto, Kanados (hipotekos investicijų korporacija)

Žinovų kultūra (CBDMS) iš Monrealio, Kanados (Kanapės)

Kiti rengiami sektoriai yra biologinė sveikata, vaizdo žaidimų leidyba, muzika, sportas ir kasyba.

Galimas mūsų visas būsimų sąrašų sąrašas čia

Ar mes jau turime datą, kada bus pradėtas pirmasis projektas Barbadose ir kokie tai yra projektai?

Sulaukėme kelių emitentų susidomėjimo, norinčio inicijuoti savo pažymėtą GSE paskelbtą IPO. Mes neturime konkretaus laiko šiam paleidimui, bet viskas eina į priekį ir tikimės, kad šiais metais galėtume pradėti veikti.

Esate Toronte, Kanadoje, „Ethereum“ namuose ir daugelyje kitų įdomių „blockchain“ projektų. Ar manote, kad buvimas ne Toronte buvo naudingas „Blockstation“?

Toronte gyvena daug talentingų ir išmanančių apie „blockchain“ ir kapitalo rinkas žmonių, be to, tai yra tarptautinės prekybos centras. Užmezgėme daugybę fantastiškų ryšių vien būdami ten, kur esame, kai kurie iš jų šiuo metu yra „Blockstation“ komandoje.

2019 m. Lapkričio mėn. Paskelbėte, kad prisijungiate prie Kanados savireguliacijos įstaigos „IIROC“ organizuojamos kriptografinio turto darbo grupės ir užimate jai vadovaujantį vaidmenį. Kokie yra šios organizacijos tikslai?

Kamuolys jau kurį laiką rieda Kanadoje, o tai padėjo 2019 m. Vidurio FATF ataskaita, kurioje buvo rekomenduojamas pasaulinis skaitmeninio turto standartas, įskaitant tuos pačius AML ir CTF reikalavimus skaitmeninio turto paslaugų teikėjams kaip ir tradicinėms finansų įstaigoms..

IIROC kripto turto darbo grupė (CWG) buvo sukurta 2019 m. Pabaigoje, siekiant sukurti kriptografinio turto reguliavimo sistemą, kartu sprendžiant rinkos vientisumą ir investuotojų apsaugą. Tai labai bendradarbiauja, atstovaujama finansų įstaigų ir technologijų kompanijų visais pramonės aspektais, įskaitant „Blockstation“ komandos narę Lindą Montgomery.

Dalyvaudami šioje darbo grupėje kalbame apie „Blockstation“, kaip reguliuojamos rinkos reikalavimus atitinkančio skaitmeninio turto lyderio, statusą, ypač susijusį su mūsų „ChainWatch AML / CTF“ įrankiu. Mūsų požiūris į pirmąjį reglamentavimą yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl iš Jamaikos finansinių paslaugų komisijos negavome prieštaravimo laiško ir galime judėti pirmyn su JSE.

Džiaugiamės galėdami būti IIROC darbo grupės dalimi ir tikimės, kad pasinaudosime sėkminga partneryste su kitais vertybinių popierių reguliavimo institucijomis, kad sukurtume sistemą, kuri būtų tinkama Kanados rinkai..

Kokie yra kiti projektai, kuriuose dirba „BlockStation“?

Tai 2020 metai – atėjo laikas, kai reguliuojamas skaitmeninis turtas tapo kasdiene, pagrindine Kanados ir JAV realybe. Nors abi rinkos ėmėsi žingsnių kūdikiams, suteikdamos tam tikrą licenciją paslaugų teikėjams ir kelioms institucijoms, tokioms kaip „Fidelity“ ar „Bakkt“, paskelbėme antraštes, mes dar nesame.

„Blockstation“ mes manome, kad yra tinkamas laikas remtis iki šiol vykusiomis reguliavimo pastangomis ir suburti pramonės dalyvius, kad jie tiksliai parodytų, kokia gali būti visa suderinamos, nuo galo iki galo skaitmeninio turto ekosistemos sistema..

Kanadoje tai reiškia tiesioginio skaitmeninio turto prekybos bandomąjį projektą, kuris papildo ir informuoja IIROC darbo grupės pastangas. Galiu patvirtinti, kad jau esame suinteresuoti keletu motyvuotų ekosistemos dalyvių, įskaitant brokerius, vertybinių popierių biržas ir net depozitoriumus, ir mes džiaugiamės galėdami žengti pirmyn su pilotu savo kieme.

Jungtinėse Amerikos Valstijose mes stengiamės pristatyti naują paslaugų pasiūlą: visišką tarpininkų ir emitentų paramą STO, visiškai laikantis vertybinių popierių nuostatų..

Emitentai naudosis tomis pačiomis dokumentų atskleidimo, žetonų išleidimo ir gyvavimo ciklo valdymo priemonėmis, o galės iš naujo suformatuoti savo paraiškas įvairioms reguliavimo institucijoms skirtingose ​​jurisdikcijose. Tačiau brokeriams tai tikras žaidimų keitėjas. Kai jie bus laive, jie turės centralizuotą prieigą prie visos emitentų duomenų bazės kartu su pažangiu rizikos ir profilio atitikimo varikliu, kuris sujungs juos su galimybėmis, geriausiai atitinkančiomis jų poreikius..

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti apie „Blockstation“?

„Blockstation“ yra daugiau nei „FinTech“ įmonė. Mūsų komanda turi ilgametę patirtį atitikties, rizikos valdymo ir kapitalo rinkose. Visada galvojame metus į priekį, kad tradicinių finansų įstaigų technologijos būtų paruoštos ir lauktų, kai įsigalios reglamentai.

Tai sėkmingai darome išsamiai ir produktyviai diskutuodami su centriniais bankais, reguliavimo institucijomis, vertybinių popierių biržomis, depozitoriumais, brokeriais, emitentais ir investuotojais iš viso pasaulio. Šie bendri duomenys suteikia mums pranašumų ir aiškią viziją, kokia kryptimi pasukti kuriant tinkamą technologiją tinkamu laiku.

Esame laimingi, kad turime puikią komandą, turinčią reikiamą patirtį įgyvendinant dabartinius ir būsimus tikslus, ir tikimės, kad 2020 m. „Blockstation“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map