JAV federalinis rezervas bendradarbiaus su MIT plėtojant CBDC (skaitmeninis doleris)

JAV federalinis rezervas ką tik atskleidė naujos informacijos apie savo požiūrį į CBDC.

Per pastaruosius metus daugybė pasaulio šalių paskelbė apie savo ketinimus atlikti tyrimus ir galiausiai paleisti centrinio banko skaitmeninę valiutą (CBDC). Priežastys yra įvairios, tačiau dažniausiai tai susiję su keliais pagrindiniais veiksniais, įskaitant galimybę:

Padidinkite efektyvumą – Sumažintos išlaidos greitai atsiskaitant

Sumažinti sukčiavimą / neteisėtą veiklą – KYC / AML

Būkite skaidresni — Didžiosiomis knygomis pagrįstos operacijų istorijos

Jei šios priežastys nebuvo pakankamas pagrindas nagrinėti CBDC, COVID pastebėjo ir pabrėžė rimtą trūkumą, susijusį su dabartiniu FIAT.

„Fiat“ platina mikrobus – Kiekviena Kinija ir JAV turėjo atvejų, kai teisėta mokėjimo priemonė buvo pašalinta iš apyvartos, todėl ją reikėjo nukenksminti.

Skaitmeninis doleris

Prieš eidami toliau, visi turėtų suprasti, kas yra CBDC pagrindiniame lygyje. Kaip rodo jo pavadinimas, CBDC yra skaitmeninė valiuta, kurią išleido bet kurios šalies centrinis bankas. Jungtinėse Valstijose būsimasis CBDC paprastai vadinamas „skaitmeniniu doleriu“.

Šios skaitmeninės valiutos iš esmės yra „blockchain“ pagrįstas dabartinių valiutų, tokių kaip doleris, variantas. Naudojant „blockchain“ ir egzistuojančius kaip virtualų turtą, CBDC yra lengviau valdomi, stebimi ir atliekami.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kas daro CBDC varnelę, neseniai atidžiau pažvelgėme į jų vidinį darbą ČIA.

Metai kuriami

Padidėjus CBDC dėmesiui, federalinio rezervo valdytojas Laelis Brainardas neseniai skyrė laiko jų vystymuisi spręsti. kalbos.

„Pastaruosius kelerius metus vykdėme vidinius eksperimentus, pasitelkdami priemones, įskaitant valdybos technologijų laboratoriją, kuri kūrė ir išbandė daugybę paskirstytų knygų platformų, kad suprastų jų galimas galimybes ir riziką.“ 

Nors Fed pastaruosius kelerius metus galėjo tylėti dėl skaitmeninio dolerio planų, žadama išgirsti, kad jie buvo užimti užkulisiuose. Daugelis bijojo, kad kurdami tokį produktą Fed atsiliks nuo kitų tautų. Gubernatorius Brainardas šias baimes panaikino teigdamas,

„Turint omenyje svarbų dolerio vaidmenį, būtina, kad Federalinis rezervas išliktų mokslinių tyrimų ir politikos plėtros srityje, susijusiame su centrinių bankų skaitmeninėmis valiutomis. skaitmeninės valiutos atvejai, papildantys grynuosius pinigus ir kitas mokėjimo galimybes “.

Kodėl verta kurti CBDC?

Dabar, kai žinome, kad vystymasis vyksta ir kurį laiką buvo vykdomas, ką FedS motyvuoja?

Nors daugelis žino apie galimą CBDC teikiamą naudą, gubernatorius Brainardas ypač palietė kelias priežastis, kurios paskatino Fedo veiksmus. Jie apima:

COVID 19 – Tai buvo gerai paskelbta visos pandemijos metu, kurią patyrė milijonai JAV piliečių reikšmingas vėlavimas gauti stimulo patikrinimus. Fed atidžiai stebėjo išlaidų įpročius ir, atsižvelgiant į tai, ką mato, akivaizdu, kad tai yra pinigai, kurie reikalingi, tačiau nėra naikinami efektyviai. Gubernatorius Brainardas pabrėžė šį klausimą teigdamas: „Krizė COVID-19 yra dramatiškas priminimas apie atsparios ir patikimos, visiems amerikiečiams prieinamos mokėjimų infrastruktūros svarbą“.

Bitcoin ir Svarstyklės – Nuo pat savo veiklos pradžios 2009 m. „Bitcoin“ buvo išskirtinis turtas. Vieni jį vertina kaip ateities valiutą, kiti – kaip aukso pakaitalą, ir net tie, kurie vis dar tiki, kad jis įspūdingai subyrės. Nepaisant Bitcoin likimo, jį skatinančios ideologijos ir jos parodytos galimybės sužavėjo daugelį. Be to, kad tiesiog atkreipė savo dėmesį, „Bitcoin“ pateikė potencialų planą, kaip turėtų atrodyti būsima valiuta. Šalims nebereikia bijoti tik kitų tautų šuolio į savo statusą, bet galimo valdžios pasikeitimo link autonomiškų ir decentralizuotų protokolų, tokių kaip Bitcoin. Gubernatorius Brainardas konkrečiai atkreipė dėmesį į skaitmeninių valiutų didėjimą ir nurodė: „Įvedus„ Bitcoin “ir vėliau atsiradus potencialiai pasaulinio masto stablecoinams, tokiems kaip„ Facebook “Svarstyklės, kilo esminių klausimų dėl teisinių ir reguliavimo garantijų, finansinio stabilumo. ir valiutos vaidmuo visuomenėje. Ši perspektyva sustiprino raginimus CBDC išlaikyti suverenią valiutą kaip šalies mokėjimo sistemų pagrindą “.

Kinija – Nepaisant daugelio šalių, besivystančių CBDC, vienintelė gubernatoriaus Brainardo kalboje specialiai įvardyta šalis buvo Kinija, kad ir kokia trumpa. Buvo pažymėta, kad „Kinija sparčiai žengė pirmyn dėl savo CBDC versijos“. Kinijai toliau augant ir vystantis į dar didesnę pasaulio supervalstybę, būtina, kad Jungtinės Valstijos neatsiliktų nuo tokios technologinės pažangos, jei nori išlaikyti savo rankas pirmoje vietoje..

Bendradarbiavimo pastangos

Be to, kad Fed pasakoja apie praeities ir dabartines pastangas, susijusias su CBDC, Fed taip pat paskelbė naujas bendradarbiavimas su Masačusetso technologijos institutu (MIT).

„… Bostono federalinis rezervų bankas bendradarbiauja su Masačusetso technologijos instituto tyrėjais, siekdamas sukurti hipotetinę skaitmeninę valiutą, orientuotą į centrinio banko naudojimą. Šis tyrimo projektas skirtas paremti platesnes valdybos pastangas vertinant centrinio banko skaitmeninių valiutų sistemų saugumą ir efektyvumą. Projektas orientuotas tik į supratimo apie atitinkamų technologijų pajėgumus ir apribojimus ugdymą, o ne kaip federalinių atsargų išleistos skaitmeninės valiutos prototipas arba sprendžiant plataus masto politinius klausimus, susijusius su galimu jos išleidimu. “

MIT jau seniai siejamas su „blockchain“ pagrįstomis pastangomis ir yra idealiai pritaikytas tokiam bendradarbiavimui kaip šis. Tiesą sakant, šios daugiametės mokslinių tyrimų pastangos bus MITskaitmeninės valiutos iniciatyva’- programa, sukurta plėtoti„ blockchain “atvejus, jų supratimą ir praktinius naudojimo atvejus.

Masačusetso technologijos institutas (MIT)

MIT yra visame pasaulyje žinomas mokslinių tyrimų universitetas, įsikūręs Bostone, Masačusetso valstijoje. Iš pradžių universitetas buvo įkurtas 1861 m. Ir tęsiasi iki šiol, daugiausia dėmesio skiriant tokioms sritims kaip mokslas ir technologijos.

Operacijas MIT šiuo metu prižiūri prezidentas L. Rafaelis Reefas.

Federalinis rezervas

Federalinis „Fed“ rezervas yra JAV centrinis bankas. Nors Fed vaidmuo ir atsakomybė yra dideli, jie visi yra susisteminti siekiant užtikrinti / palengvinti sveiką ekonomiką.

Operacijas prižiūri Valdytojų taryba, o šiuo metu pirmininkauja valdytojas Brainardas.

Kas yra Fed?Kas yra Fed?

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map