Investavimas į „tZERO“ – viską, ką reikia žinoti

tZERO yra a antrinėje rinkoje ir „blockchain“ ekosistema, kuri daugiausia dėmesio skiria tradiciškai nelikvidžioms investicijoms. Šios investicijos, tokios kaip privatus kapitalas didelėse privačiose įmonėse ar komercinis nekilnojamasis turtas, suteikia investuotojams ribotas antrinio likvidumo galimybes.

Net kai investuotojas randa antrinę prekybos platformą, procesas yra žinomas lėtai ir brangiai. Be to, tokio tipo investicijoms trūksta skaidrumo, palyginti su tradicinėmis vertybinių popierių investicijomis. Dėl šių priežasčių investuotojai nepasitikėjo rinka. „tZERO“ siekia atgauti šį pasitikėjimą naudodamas atvirą „blockchain“ principu pagrįstą metodą, kuris pirmiausia kelia investuotojų poreikius.

Pasak firmos įkūrėjo ir buvusio generalinio direktoriaus, Patrickas Byrne’as, „tZERO“ tikslas buvo suteikti vartotojams galimybę nebesitikėti tradicinėmis institucinėmis rinkos struktūromis. Atvirkščiai, jis įsivaizdavo naujo tipo prekybos platformą, pagrįstą kriptografiškai apsaugotomis, decentralizuotomis knygomis, užtikrinančiomis didesnį rinkos vientisumą..

Mažiau likvidumo rinkoje

Privatus likvidumas yra dar viena rinka, kurią „tZERO“ gali pakeisti. Šiandien jų yra perpus mažiau akcinės bendrovės Kaip ir 2000 m., įmonės ir toliau lieka privačios ir daugiausia dėmesio skiria akredituotų investuotojų išskirtinėms lėšų rinkimo kampanijoms. Akredituoti investuotojai yra investuotojai, turintys daugiau kaip 1 milijoną JAV dolerių likvidaus turto. Šie renginiai, vadinami privačiais A serijos finansavimo etapais, daugumai investuotojų yra draudžiami.

„tZERO“ yra idealus pramonės papildymas, nes jis suteikia rinkai paprastą būdą žymėti ir prekiauti aukštos kokybės vertybiniais popieriais įvairiose pramonės šakose.. 

. Tokiu būdu „tZERO“ pradėjo savo pastangas siekti didesnio kapitalo rinkų efektyvumo ir skaidrumo per savo naujos kartos prekybos platformą.

Kaip veikia „tZERO ATS“

„tZERO ATS“ yra svarbiausia alternatyvi prekybos sistema, skirta išleisti ir prekiauti saugumo žetonai. „tZERO ATS“ pirmoji pranešė apie „blockchain“ pagrindu veikiančio vertybinio popieriaus prekybą 2016 m. Ši platforma buvo viena pirmųjų, gavusi JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) pritarimą veikti. Taigi „tZERO ATS“ yra didžiausia antrinė prekybos platforma skaitmeniniai vertybiniai popieriai pasaulyje. 

TZERO ekosistema

TZERO ekosistema

„tZERO ATS“ keičia žaidimą, nes tai leidžia vidutiniams investuotojams per savo abonentus taip pat lengvai prekiauti privačių bendrovių akcijomis. Konkrečiai, „tZERO ATS“ abonentų klientai prekiauja įprastais nesertifikuotais vertybiniais popieriais. „TZERO ATS“ ekosistemoje skaitmeniniai vertybiniai popieriai veikia kaip priemonė suteikti daugiau skaidrumo investuotojams, o ne tikrasis vertybinis popierius. Todėl visi įrašai vis dar tvarkomi taip pat, kaip ir tradiciniai vertybiniai popieriai.

„TZERO ATS“ ekosistemoje visi pirkėjai ir pardavėjai prekiauja per tamsų baseiną. Ši strategija leidžia „tZERO ATS“ operacijose veikti kaip piršlys. 

TZERO istorija

„tZERO ATS“ yra visiškai priklausanti „tZERO Group, Inc.“ („tZERO“) dukterinė įmonė. „tZERO“ kelionė į viršų prasideda 2014 m. Būtent tuo metu bendrovės vadovas pradėjo dirbti su „Overstock“ „Medici blockchain“ projektu. „Medici“ tikslas buvo leisti „Overstock“ tobulinti „blockchain“ technologijas. „tZERO“ yra dukterinė „Medici Ventures“ įmonė, orientuota į „blockchain“, visiškai priklausanti viešai prekiaujamos įmonės „Overstock.com Inc.“ dukterinė įmonė (NASDAQ: OSTK). 2016 m. „TZERO“ įsigijo „tZERO ATS“. 

2018 m. „TZERO“ baigė išleisti pirmenybinius akcijų žetonus, A seriją (TZROP). TZROP buvo išleista privataus investavimo būdu investuotojams, kurie iki 2018 m. Rugpjūčio 6 d. Buvo pasirašę susitarimus dėl būsimo kapitalo, ir visiškai finansuojami iki 2018 m. Rugpjūčio 8 d…

Bendra įmonė su BSTX

Bendroji „tZERO“ ir „BOX Digital“ įmonė, paskelbta 2018 m. Birželio mėn., „Boston Security Token Exchange LLC“ (BSTX) ketina valdyti JAV nacionalinę „BOX Exchange LLC“ vertybinių popierių biržą ir remti prekybą saugos žetonais. „tZERO“ siekia sukurti reikiamą technologiją ir valdys vykdomą technologijų diegimą, administravimą, priežiūrą ir palaikymą. „BOX Digital“ teikia vadovų ir reguliavimo patirtį. Pradėti BSTX veiklą ir toliau turi SEC patvirtinimas dėl siūlomų BSTX prekybos taisyklių ir kitų su jos veikla susijusių klausimų..

„tZERO“ kriptografija

„tZERO Dapp“

„tZERO Dapp“

Nuo 2019 m. Sausio 1 d. „TZERO“ įsigijo 100% „tZERO Crypto, Inc.“, buvusio „Bitsy, Inc.“ („tZERO Crypto“), startuolio, įsteigto siekiant sukurti reguliavimo reikalavimus atitinkantį tiltą tarp kriptovaliutos ir fiat valiutos mažmeniniams klientams, nuosavo kapitalo. „tZERO Crypto“ pradėjo ribotą veiklą 2018 m., o „tZERO“ išplėtė kriptovaliutos piniginės galimybes per visus 2019 metus. Dabar „tZERO Crypto“ teikia ne laisvės atėmimo kriptovaliutų pinigines ir mainų paslaugas, leidžiančias klientams saugoti, pirkti ir parduoti tam tikras kriptovaliutas per „tZERO Crypto“ mobiliosios programos.

Rekordinis augimas

2020 m. Birželio mėn. „TZERO“ užfiksavo rekordinį platformos augimą. Šiandien „tZERO ATS“ sudaro daugiau kaip 90% visos pasaulinės prekybos žetonų prekybos apimties. Be to, platforma yra atsakinga už daugiau nei 80% visos simbolinės dolerio vertės sektoriaus vertės. Pažymėtina, kad naujienos apie šiuos etapus pastūmėjo „Overstock“ akcijas 8 proc..

Kaip prekiauti tZERO ATS

Norėdami prekiauti „tZERO ATS“, turite užsiregistruoti tarpininko sąskaitoje. Norint atlikti šį procesą, reikia užbaigti išsamią registraciją, įskaitant KYC / AML atitiktį. Kritiniu atveju jūsų brokeris turi būti „tZERO ATS“ prenumeratorius. Kitas jūsų pasirinkimas yra sudaryti sąskaitą pas brokerį-prekybininką, kuris turi atsiskaitymo sąskaitą su „tZERO ATS“ abonentu..

TZROP

„TZROP“ yra pagrįstas ERC-20 standartu ir yra pageidaujamas nuosavybės vertybinis popierius, kuris prekiauja tik „tZERO ATS“. „tZERO“ žetonų turėtojai gauna ketvirtinius dividendus, lygius 10% koreguotų „tZERO“ bendrųjų pajamų. Tokiu būdu TZROP suteikia investuotojams tiesioginę įtaką pajamų augimui.

Kaip gauti TZROP

Jums reikės tarpininkavimo sąskaitą „Dinosaur Financial, LLC“, kad galėtumėte pasinaudoti „TZROP“. Iš pradžių šia žetonu prekiavo tik akredituoti investuotojai. Tačiau „tZERO“ paskelbė, kad TZROP dabar galima perparduoti neakredituotiems investuotojams pagal 144 taisyklę pagal 1933 m. Vertybinių popierių įstatymą..

„tZERO ATS“ – rinkos lyderis

Norint sužinoti gyvybiškai svarbų šios platformos vaidmenį rinkoje, reikia greitai pažvelgti į „tZERO ATS“ dominavimą rinkoje. „tZERO ATS“ yra tikras apsaugos žetonų sektoriaus pradininkas. Taigi ši platforma išliks dominuojančia prekybos vieta antrinėje vertybinių popierių rinkoje dar daugelį metų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me