Grahamas Rodfordas, „Archax Exchange“ – interviu serijos generalinis direktorius

Grahamas Rodfordas yra „Archax“ biržos, įsikūrusios Londone, Anglijoje, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų. Grahamas turi beveik 20 metų patirtį tradiciniame fondų / investicijų pasaulyje ir taiko šias žinias bei patirtį skaitmeniniams vertybiniams popieriams. Graham ir jo komandos patirtis liudija, kad „Archax“ yra viena iš nedaugelio reguliuojamų skaitmeninių vertybinių popierių biržų, neabejotinai didžiausiame pasaulyje finansų centre..

„Archax“ yra Londone reguliuojama birža, skirta prekybai turtu paremtais žetonais; mainai pirmiausia skirti profesionalių investuotojų bendruomenei. „Archax“ siekia susieti kriptografinį pasaulį ir tradicinę investavimo erdvę su įstaigos kokybės požiūriu. 

RS: Kaip apibūdintumėte „Archax“ vienu sakiniu?

GR: „Archax“ yra būsima reguliuojama, institucinė, skaitmeninė vertybinių popierių birža, įsikūrusi Londone.

RS: Kokia ilgalaikė „Archax“ vizija?

GR: Mūsų „Archax“ vizija yra būti pirmaujančiomis pirminių skaitmeninių vertybinių popierių išleidimo ir antrinės prekybos vietomis visame pasaulyje, valdant 24 × 7 rinką.

RS: Kas galės naudotis „Archax“ platforma? 

GR: Mūsų dėmesys sutelktas į profesionalius investuotojus ir institucinius klientus iš viso pasaulio kaip tiesioginius vartotojus – tiek pirkimo, tiek pardavimo. Bet koks mažmeninės prekybos dalyvavimas bus vykdomas per brokerius.

RS: Kokius skirtumus turi „Archax“ iš panašių mainų? Kaip jie kreipsis į profesionalių investuotojų bendruomenę?  

GR: dėmesys skiriamas tik institucijoms / profesionaliems investuotojams – dauguma kitų vietų apima mažmeninės prekybos srautus.

Dėmesys saugumo žetonams – daugumoje kitų vietų yra kriptovaliutų / naudingumo žetonų, kurie šiuo metu nėra patrauklūs institucijoms.

Pirmoji skaitmeninė vertybinių popierių birža, reguliuojama Londone, pirmaujančiame pasaulio finansų centre – dauguma kitų vietų yra reguliuojamos periferinėse jurisdikcijose.

„Archax“ komanda yra kilusi iš tradicinio finansų rinkų pasaulio ir yra įpratusi veikti reguliuojamose rinkose visame pasaulyje.

Visi mūsų technologijų partneriai yra įrodyti tradicinės institucinės erdvės tiekėjai.


„Archax“ bus integruota į esamą tradicinę prekybos darbo eigą per pardavėjų partnerystes

„Archax“ palaiko standartinius prekybos API, pvz., FIX

Visa tai paminėta profesionalių investuotojų bendruomenei.

RS: „Archax“ yra reguliuojama skaitmeninė vertybinių popierių birža; ar galėtumėte papasakoti daugiau apie tai, kur esate reguliuojamas ir ką reglamentas reiškia investuotojams ir biržoje kotiruojamoms įmonėms.

GR: Dauguma kitų šifravimo mainų nėra reguliuojami, o reguliuojami yra periferinės jurisdikcijos. Tradicinis institucinių investicijų pasaulis nemėgsta prekybos tokiose jurisdikcijose reguliuojamose vietose, jie nori prekiauti vietose, kurios yra reguliuojamos tokiuose pirmaujančiuose finansiniuose centruose kaip Londonas.

Bendrovės, norinčios įtraukti į skaitmeninį vertybinį popierių, nori, kad būtų atskleistas „blue-chip“ institucinių investicijų pasaulis – tokia vertybinių popierių birža suteikia joms tokią poziciją.

RS: Neseniai užmezgėte keletą naujų įdomių partnerysčių; ar galėtumėte papasakoti, kokią naudą suteiks šios partnerystės??

GR: Mūsų partnerystė su patikrintomis technologijų įmonėmis iš tradicinės erdvės, tokių kaip „Aquis“ ir „Quod“, suteikia mums įrodytų galimybių ir tiesioginių sąsajų tiesiai į mūsų tikslinę rinką.

Mūsų partnerystė su tokeniser įmonėmis, tokiomis kaip Tokeny ir Securitize, suteikia mums kokybiškų skaitmeninio saugumo sąrašų srautą mūsų mainams.

Mūsų partnerystė su „ClearBank“ suteikia mums institucinio lygio bankininkystės galimybes – visa tai palaiko Anglijos bankas.

RS: Kada tikitės, kad „Archax“ pradės veikti?

GR: Mes tikimės, kad „Archax“ pradės veikti šių metų trečiojo ketvirčio pabaigoje.

RS: kaip asmuo, turintis didelę patirtį finansų rinkose, kur jūs įsivaizduojate skaitmeninių vertybinių popierių rinkos vystymąsi per ateinančius 2 metus ir 5 metus?

GR: Dar yra ankstyvos saugumo žetonų dienos, o per ateinančius dvejus metus tikimės, kad reikalinga palaikanti ekosistema ir toliau atsiras pagrindiniams pagrindinės emisijos, saugojimo ir antrinės rinkos dalyviams. Reguliavimo sritis taip pat vystysis, kai didžiųjų finansų centrų reguliuotojai paaiškins savo poziciją dėl saugumo žetonų ir kito kriptografinio turto. Firmų, norinčių išleisti saugumo žetonus, skaičius taip pat augs, o pradėjus formuotis visam kraštovaizdžiui atsiras didesnių ir žymesnių emisijų..

Pažvelgus į penkerius metus, visa ši veikla sukurs likvidumą šiose naujose rinkose ir puoselės pagrindinį įsisavinimą, kurį mes tikimės sukurti gana greitai. Mes taip pat pradėsime matyti, kad esamos finansinės priemonės taip pat naudoja „blockchain“ / skaitmeninio saugumo ženklinimą – nes tai yra daug efektyvesnis ir be trinties būdas valdyti finansinį turtą nei naudojamas šiuo metu – ypač kliringo ir atsiskaitymo sandoriuose po sandorio..

RS: Ar dar ką nors norėtumėte mums pasakyti?   

GR: Tikrojo pasaulio turto naudojimas naudojant „blockchain“ technologiją ne tik atvers likvidumą ir sukurs antrines rinkas turtui, kuriuo šiuo metu sunku prekiauti, bet taip pat gali sutrikdyti visas tradicines finansų rinkas. Jau yra daugiau nei 150 firmų, kurios naudojo arba ketina naudoti saugumo žetonus kaip būdą pritraukti kapitalą arba atrakinti turto vertę – bendra vertė viršija 2 milijardus JAV dolerių, o iki šiol surinkta 400 milijonų dolerių. Šį pagreitį kuria naujos iniciatyvos, atsirandančios kiekvieną dieną. Žetonų tipai svyruoja nuo nuosavo kapitalo / pajamų / skolos, kaip verslo kapitalo pritraukimo, turto ar lėšų ženklinimo, siekiant sukurti antrinės rinkos likvidumą, ir net daugiau nišinio ar egzotiško turto, pvz., Meno, lenktynių žirgų, deimantų, konteinerių laivų, žymėjimo. orlaivis – atrasti vertę naujais, novatoriškais būdais.

Daugiau informacijos apie „Archax“ galite rasti čia. 

Ir pasiekite „Archax“ pagrindinį puslapį čia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map