Žetonų valdomų tinklų tendencijų raida: 2 dalis

Mara Schmiedt, vadovė pasaulinei strategijai ir verslo plėtrai, „ConsenSys Codefi“

Tai yra dviejų dalių straipsnis. 1 dalį galite rasti čia.

Santrauka

  • Deleguotų darbo subjektų atsiradimas yra kritinė plėtra, skatinanti platesnį galutinių vartotojų įsisavinimą ir dalyvavimą, tuo pačiu keldama naujus decentralizavimo ir ženklų paskirstymo iššūkius besikeičiančiame grandinės valdymo skyriuje.
  • Ženklų platinimo strategijose, atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, proporcingai išaugo į naudojimą orientuoti platinimo mechanizmai, įskaitant naudojimo įrodymą ir interaktyvius oro lašus

3 tendencija: nauji vaikai

PLĖTINĖ VCS IR DELEGUOTŲ DARBŲ SUBJEKTŲ VAIDMUO

Atsiradus tinkamam įrodymui, valdymui grandinėje ir kitoms protokolui pritaikytoms darbo funkcijoms, tinklams reikalingos aktyvios vartotojų grupės, turinčios tiek kompetencijos, tiek techninių išteklių, reikalingų konkrečiam tinklui skirtoms paslaugoms ir infrastruktūrai teikti. Tuo pačiu metu šie produktyvūs kriptografiniai ištekliai suteikia naujų vertės kaupimo galimybių subjektams, turintiems kriptografinius verslo modelius, kurie vaidina aktyvų vaidmenį dalyvaujant tinkle ir jį priimant..

Viena vertus, tradiciniai rizikos modeliai vis labiau virsta kriptografiniais vietiniais hibridais. Kapitalo teikėjai, turintys ilgalaikio valdymo strategijas, tokias kaip Daugialypis kapitalas ir „ConsenSys“ laboratorijos pripažinti galimybę sukurti papildomą alfa palaikant jų portfelio tinklus teikiant infrastruktūrą ir vykdant kriptografines operacijas. Šie subjektai turi išskirtinę padėtį palaikyti komandas, kurios kuria decentralizuotus protokolus, kad būtų galima paleisti ir paleisti tinklo efektus.

Gerai suplanuoti susitarimai ir paskatos gali užtikrinti, kad visi žetonų turėtojai, dalyvaujantys projekto ankstyvojo etapo finansavime per protokolo kūrimo gyvavimo ciklą, gali būti vertingi rėmėjai, kurie uždirba atlygį už savo ir nuolatinį dalyvavimą bei indėlį į tinklą..

Kita vertus, padaugėjo kitos suinteresuotųjų šalių grupės – vadinamųjų „deleguotų darbo subjektų“ (žr. Benas Sparango). Įgaliotieji darbo subjektai yra tinklo suinteresuotieji subjektai, kuriuos išrenka žetono turėtojas, kad jų vardu atliktų tinklo funkcijas, pvz., Akcijų paketą ir balsavimą..

Prielaida uždirbti atlygį už produktyvų kriptografinį turtą mainais už įnašus į tinklą yra patraukli, tačiau ne visi žetonų turėtojai turi laiko, noro ar techninių galimybių patys atlikti reikalingas užduotis. Čia patenka deleguoti darbo subjektai. Šiandien deleguokite darbo subjektus, įskaitant su laisvės atėmimu nesusijusius (Staked, Stakefish) ir laisvės atėmimo (pvz.,. Binansas, „Coinbase“, „Anchorage“) teikėjai daugiausia orientuojasi į akcijų paketo paslaugų tiek instituciniams, tiek mažmeniniams klientams teikimą. Manau, kad saugotojai, mainai, fondai ir nepriklausomi deleguoti darbo subjektai vaidins svarbų vaidmenį skatinant platesnį institucinį ir mažmeninį produktyvaus kriptografinio turto pritaikymą.

Žetonų valdomų tinklų tendencijų raida: 2 dalis

Šaltinis: „PoS Bakerz“, 2020 m

Naujausi pokyčiai, tokie kaip Katalyst, 2020 m. „Kyber“ protokolo atnaujinimas atskleidžia didėjantį svarbą, kurią deleguoti darbo subjektai vaidins valdymo srityje kaip tiesioginiai dalyviai balsavimo procese arba siūlydami įgaliotojo balsavimo funkcijas ženklo turėtojo vardu.

Tikiuosi, kad deleguotų darbo subjektų ir kitų paslaugų teikėjų augimas ir diversifikacija bus dar didesnė, nes „Įrodymo“ paketas toliau plečiasi ir tikiu, kad šie subjektai ir toliau vaidins svarbų vaidmenį skatinant platesnį pramonės pritaikymą ir brendimą. „ConsenSys“ kovo mėnesį atliktas tyrimas atskleidė, kad beveik 300 aktyvių žetonų turėtojų norėtų tiesiogiai dalyvauti grandinės valdyme, o 41,4 proc. Norėtų savo balsą deleguoti atstovui..

Žetonų valdomų tinklų tendencijų raida: 2 dalis


Šaltinis: „ConsenSys Codefi“

Vis dėlto svarbu pažymėti, kad deleguoti darbo subjektai, ypač saugotojai, mainai ir fondai, kuriems skiriami dideli ir kaupiami simboliniai asignavimai, gali sukelti centralizavimo riziką, ypač kai paketo įrodymo sistemos vis labiau pereina į valdymą grandinėje..

4 tendencija: besivystančių žetonų platinimo strategijos

NAUDOJIMUI SUTEIKTAS ORGANINIŲ PASKIRSTYMŲ ATEITIS

Kaip rodo dalyvavimo tinkle duomenys, plataus platinimo nepakanka ir labai svarbu, kad paskirstymas suderintų paskatas tarp visų tinklo suinteresuotųjų šalių. Sveiki tinklai turi atstovaujamą ir aktyviai veikiantį suinteresuotųjų šalių tinklą.

Kaip minėtos tendencijos pasireiškė kaip dizaino sumetimai naujausiuose žetonų platinimo modeliuose?

Proporcingai padaugėjo viešųjų žetonų platinimo mechanizmų, nukreiptų į aktyviai prisidedančius vartotojus.

Žetonų valdomų tinklų tendencijų raida: 2 dalis

Šaltinis: Smithas & Karūna, 2019 m

Jie pateikiami kaip interaktyvūs oro lašai, tokie kaip „Livepeer“ ar „Edgeware“, taip pat skirtingi „ naudojimo įrodymas įgalinti žetonų paskirstymai, pvz., „NuCypher“, „Solana“ ir „SKALE“, orientuoti į žetonų platinimą faktiniams vartotojams.

Manau, kad kuriant paskirstymo modelius, kurie lemia pačių pasirinktas produktyvias pastangas, ne tik kapitalo įnašus parduodant, ar (pseudo) atsitiktinius pasirinkus pasyvioje oro erdvėje, būtina:

  • Maksimaliai padidinkite teisės aktų laikymąsi užtikrindami, kad žetonas tinkle būtų naudojamas pagal paskirtį, o ne spekuliacinis valdymas.
  • Filtruokite dalyvius, kurie greičiausiai dalyvaus tinkle, kad neatbaidytų trumpalaikių spekuliacijų, kainų nepastovumo ir dempingo.
  • Efektyviai paleidžiate tinklą paleidimo metu, tuo pačiu suteikdami galimybę ankstyviems vartotojams susipažinti su tinklu ir gauti už simbolines premijas už jų pastangas.

Išvada

Techniškai subrendus žetonais veikiančius tinklus, ypač atsižvelgiant į vis didėjantį „Pro-of-Stake“ priėmimą, pramonė palieka paauglystės laukinius vakarų metus, kai patenka į „faktinio“ naudojimo ir naudingumo skyrių..

Naudojimo skyrius taip pat sukuria naują galimybę suinteresuotosioms šalims, naudojančioms kriptografinius verslo modelius, įskaitant rizikos kapitalo įmones ir deleguotus darbo subjektus, kurie vaidina svarbų vaidmenį priimant ir subrandinant produktyvų kriptografinį turtą ir decentralizuotus tinklus, kuriuose jie yra apie.

Nors vis dar trūksta oficialių norminių gairių dėl atitikties ženklų paleidimo projekto, manau, kad besiformuojantis diskursas, geriausia pramonės praktika ir vis didesnis dėmesys į naudojimą orientuotiems žetonų paskirstymams yra žingsniai teisinga linkme.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map