Danas Doney, „Securrency“ – interviu serijos generalinis direktorius

Danas Doney yra generalinis direktorius Valiuta vienas iš pirmaujančių žetonų emitentų skaitmeninėje vertybinių popierių erdvėje.

Jūs turite labai išskirtinę karjerą, atlikęs įvairius vaidmenis NSA, Tėvynės saugumo departamente (DHS), Gynybos žvalgybos agentūroje (DIA) ir Federaliniame tyrimų biure (FTB). Kaip perėjote nuo darbo su kai kuriomis labiausiai gerbiamomis pasaulio žvalgybos agentūromis prie „Securrency“ paleidimo? 

Man pasisekė dirbti su kai kuriomis pažangiausiomis technologinėmis naujovėmis su geriausiais protais per savo laiką įvairiose žvalgybos agentūrose nuo DIA iki FTB, suteikdamas puikų trampliną pradėti. Valiuta. Tai leido suprasti, koks fragmentiškas yra informacijos perdavimas tarp agentūrų ir būdingas centralizuotų sistemų neefektyvumas. Mano patirtis kartu su aistra kurti programinę įrangą, kibernetinis saugumas dirbtiniam intelektui ir dinamiškas turto kainų nustatymas privertė mane susidurti su keletu įdomių nekilnojamojo turto ir finansų asmenų, kurie norėjo rasti technologinius sprendimus plačiai paplitusiems pramonės klausimams, pavyzdžiui, turto nelikvidumui. Ieškodamas sprendimo šiems klausimams, atradau „blockchain“ technologiją ir „tokenization“ ir pripažinau didžiulį poveikį, kurį jis gali turėti finansinėms paslaugoms. Plėtojant „Securrency“, mūsų vizija yra transformuoti skaitmeninio turto erdvę naudojant tokenizaciją, kad būtų užtikrintas tikras rinkos efektyvumas..

Iš pradžių sukūrėte „Securrency“ pagrindinį tapatybės serverį, prisijungimo prie atpažinimo (taisyklių) variklį ir sąveikaujančius bėgius hibridinėje architektūroje (susiejant ir išjungiant grandinės funkcijas). Kas privertė pasirinkti šią struktūrą, palyginti su konkrečiu paskirstytosios knygos („blockchain“) sprendimu?

Kadangi „Securrency“ rinkos infrastruktūros technologija visų pirma yra sukurta siekiant suteikti patogumą ir paramą visiems rinkos formuotojams, ji turėjo apimti tiek senąsias, tiek „blockchain“ funkcijas, kad būtų užtikrintas platus skaitmeninių vertybinių popierių dalyvavimas ir priėmimas. Atvirai kalbant, dauguma STO yra tiltai į niekur. Jei nėra pastatytos, integruotos ir sąveikios rinkos, kurioje galėtų judėti skaitmeninis turtas, nėra pakankamai galinės likvidumo, kad dauguma emitentų būtų naudingi. Tikimės, kad ši infrastruktūra ilgainiui bus transformuojanti, tačiau artimiausio laikotarpio tikslai yra labiau laipsniško pobūdžio. Svarbu tai nepamiršti, kad galėtume pereiti nuo ažiotažo ir pasiekti brandų, profesionalų šių technologijų pritaikymą.

„WisdomTree Investments“ kartu su Abu Dabio investicijų biuru (ADIO) ir kitais investuotojais investavo į „Securrency“, nes jie siekia integruoti „blockchain“ technologiją į biržoje prekiaujamo fondo (ETF) ekosistemą. Ar galėtumėte pasidalinti su mumis, kaip „Securrency“ technologija bus integruota į ETF biržas?

Išminties medis yra aukšto lygio ir patikimas turto valdytojas ir, būdamas strateginiu investuotoju į „Securrency“, suteikia neįtikėtiną galimybę diegti savo technologijas ETF ekosistemoje. Esmė yra ta, kad rinkai reikia atpažįstamų produktų, kurie jau dabar turi didelį likvidumą, todėl ETF yra logiškas ir įdomus mūsų technologijos naudojimo atvejis. Didžioji dalis su ETF susijusių skaitmeninių vertybinių popierių veiklos buvo nukreipta į kriptovaliutų ETF, o „WisdomTree“ aktyviai veikė šioje Europos erdvėje. ETF ne tik pritrauks dideles, namų vardų biržas, pervedimo agentus ir investicinių paslaugų teikėjus, bet ir leis kur kas platesnei investuotojų grupei lengviau ir saugiau dalyvauti šiuose skaitmeniniuose investiciniuose produktuose..

Sausio 7 d. „Securrency“ paskelbė apie sėkmingą A serijos kėlimą už 17,65 mln. USD. Kokie yra surinktų lėšų planai?

„Securrency“ planuoja naudoti savo A serijos finansavimą, kad būtų galima tobulinti programinę įrangą ir platformą, integruotis su strateginiais partneriais ir kitais klientais bei sukurti savo veiklos struktūrą. Dėka nuolatinės mūsų strateginių partnerių paramos; Abu Dabio investicijų biuras „Monex Group, Inc“. „RRE Ventures“, „Strawberry Creek Ventures“ ir „Panthera Capital Investments“ galime įgyvendinti savo strateginę viziją ir misiją.

Ar galėtumėte papasakoti daugiau apie „Securrency RegManager ™“?

„Securrency RegManager“ apima mūsų taisyklių sąsają ir patentuotą „Compliance Aware Token“ pagrindą. Mūsų taisyklių variklis yra paprastos kalbos abstrahavimo sluoksnis, leidžiantis įmonėms ir jų teisininkams ne tik greitai kurti politiką, bet ir sugebėti lengvai jas patikrinti ir akimirksniu atnaujinti. Šis patogumo lygis yra būtinas plačiam įsisavinimui. „RegManager“ sąsaja iš esmės yra daugialypės jurisdikcijos atitikties įrankių teikimas ir precedento neturintis patogumas finansinių paslaugų teikėjams ir rinkos dalyviams..

Taip pat man buvo įdomu sužinoti daugiau apie „Securrency InfinXchange ™“ ir jo teikiamus pranašumus?

„InfinXchange“ yra didžiausias „Securrency“ technologijos IP. Tai yra API biblioteka ir finansų ontologija, kuri įvairias finansines paslaugas susieja su pagrindinių funkcijų rinkiniu, pvz. kapitalo formavimas, mokėjimai, mainų nukreipimas, pervedimai, įmonių veiksmai, turto kainodara ir reikalavimus atitinkantis vertės perdavimas per DLT ir senus tinklus. Tai papildinio sistema, sukurta integruoti su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais.

2019-ieji buvo šiek tiek lėtesni metai, nei norėtume, kad atsirastų saugumo žetonai, ar jūs tikite, kad 2020-ieji bus kitokie?

Tikimės, kad 2020 m. Paspartės viešai parduodamo turto ženklinimas. Tai, kartu su finansinių paslaugų teikėjais, bendradarbiaujančiais su besiformuojančiomis saugumo žetonų įmonėmis, kad būtų pažymėtas institucinio lygio turtas, bus pagrindinė tendencija 2020 m. kaip „Microsoft“ ir „Facebook“, taip pat gali atsirasti 2020 m., kartu su labai patikimų investicinių įmonių ir turto valdytojų skaitmeninio turto išleidimu.

Kokie yra projektai, kuriuos „Securrency“ šiuo metu vykdo?

Pagrindinis mūsų tikslas yra palengvinti aukštos kokybės, pelningą žetonų išleidimą, nes mes užtikriname prieinamumą, kuris skatina masinį pasaulinį paskirstytų knygų technologijos pritaikymą finansinėse paslaugose – „blockchain“ entuziastų svajonė daugiau nei dešimtmetį. Tam reikia glaudžiai bendradarbiauti su reguliavimo institucijomis, rinkos dalyviais ir intuityviomis vartotojo sąsajomis.

Apsilankykite Valiuta arba mūsų „Securrency“ verslo sąraše, kad sužinotumėte daugiau.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map