Augantis saugumo ženklų protokolų pasaulis

Augantis saugumo ženklų protokolų pasaulis

Apsaugos žetonai yra vienas iš greičiausiai augančių sektorių kriptomarkete. Šie ženklai leidžia įmonėms ir toliau laikytis vyriausybės reikalavimų ir naudoti „blockchain“ technologiją, kad būtų užtikrintos saugesnės verslo operacijos. Plečiantis saugos žetonų rinkai, visuomenei tampa prieinama daugiau saugos žetonų protokolų.

Tinkamas žetonas darbui

Saugos žetonuose yra reglamentavimo protokolas tiesiai į jų kodavimą. Šis savarankiškas scenarijus puikiai tinka naudoti tokenizacijos scenarijuose. Kai prieigos raktas reiškia nuosavybės teises į nuosavybę, pajamų pasidalijimą, saugumą ar kitą reglamentuojamą daiktą, vienintelis pasirinkimas yra saugos žetonai.

Per pastaruosius kelis mėnesius žymiai padidėjo saugos žetonų priėmimas. Remiantis naujausiu tyrimu, šiuo metu saugos žetonai sudaro apie 6,54 proc. Visos šifravimo rinkos Hashgardas. Paslaugų žetonai sudaro didžiausią rinkos dalį – 49,05 proc., Po to – naudingumo ženklai (25,3%) ir hibridiniai žetonai (12,47%). Kita ICORating paskelbta ataskaita parodė, kad 2018 m. Trečiąjį ketvirtį STO augimas padidėjo 1,66 proc. Tuo pačiu metu naudingumo ženklų išleidimas sumažėjo 10 procentų. 

Daugiau pasirinkimų

Šiais laikais saugos žetonų protokolai turi daug skirtingų stilių ir, atsižvelgiant į aptariamo žetono funkcionalumą, tam tikri protokolai yra geriau pritaikyti užduotims tvarkyti. Todėl šis specifinių funkcijų saugos žetonų poreikis įvedė naujų saugos žetonų protokolų bangą.  

ST-20

„Polymath“ ST-20 protokolas buvo vienas iš pirmųjų į rinką įvestų saugumo ženklų standartų. Žetonas turi integruotus KYC (Pažink savo klientą) ir AML (kovos su pinigų plovimu) mechanizmus. „Polymath“ vartotojai gali išduoti pritaikytus saugos žetonus tiesiai per platformą naudodamiesi supaprastinta sąsaja. ST-20 unikalus yra tas, kad žetonas išduodamas „Polymaths“ nestandartiniu būdu sukurtoje „blockchain“.

Augantis saugumo žetonų protokolų pasaulis

Žetonas yra labai populiarus, nes „Polymath“ yra viena didžiausių visuomenei prieinamų saugos žetonų paleidimo platformų. Bendrovė buvo pirmoji įmonė, pradėjusi pasaulinę saugumo žetonų konferenciją. Kaip ankstyvas dalyvavimas saugumo žetonų lenktynėse „Polymath“ norėjo pašalinti visus ERC-20 protokolo reguliavimo trūkumus ir suteikti įmonėms saugesnę alternatyvą. Firmai pavyko sukurti plačiai naudojamą saugos žetonų standartą.

SFT (saugių finansinių operacijų protokolas)

SFT protokolas į rinką atėjo 2018 m. lapkričio 28 d. Šis saugos žetonų protokolas naudoja „Solidity“. „Solidity“ yra programavimo kalba, kurią naudoja „Ethereum“ kūrėjai. SFT žetonai gyvena „Ethereum“ blokų grandinėje.

Šiame protokole yra daugybė patikimų ir modulinių funkcijų, randamų populiariame ERC-20 protokole, pavyzdžiui, lengvas sumanus sutarčių programavimas. SFT žetonai leidžia žymėti skolos ir nuosavybės vertybinius popierius.

Vokietijos „Hyperlink Capital“ į rinką atėjo 2018 m. Liepos 1 d. Kūrėjų komanda sukūrė savo skaitmeninių vertybinių popierių platformos SFT protokolą, skirtą išplėsti „blockchain“ pagrindu veikiančių kapitalo rinkų priėmimą. Bendrovė turi istoriją „blockchain“ erdvėje. Pastaruoju metu „Hyperlink Capital“ pagrindinis dėmesys skiriamas tokenizuotiems vertybiniams popieriams.

ERC-1450

Naujienos apie ERC-1450 protokolą žiniasklaidos priemonėmis pateko į rinką 2018 m. Lapkričio mėn paštu įkūrė „StartEngineFounder“ Howardas Marksas. Šis protokolas buvo sukurtas kuriant skaitmeninius akcijų sertifikatus. Protokolo kompanija „StartEngine Secure“ siekia pasiūlyti verslininkams demokratizuotą prieigą prie finansavimo.

„StartEngine Secure“ pateko į „blockchain“ sektorių 2012 m. Netrukus po to, kai pasirašė „Jumpstart Our Business StartupsAct“ įstatymą, kuris buvo pastangos suteikti prieigą prie daugiau kapitalo pradedantiesiems. Platforma pasižymi visišku skaidrumu, o registruotas pervedimo agentas atnaujina nuosavybės informaciją pagal vertybinių popierių įstatymus. Duomenys skelbiami per „Ethereum“ blokų grandinę.

CAT-20 / CAT – 721

„CAT-20“ ir „CAT-721“ protokolai yra pirmieji pasaulyje daugybės knygų apsaugos žetonai. Šie žetonai gali būti perduodami blokų grandinėse, įskaitant „Ethereum“, „Ripple“, „EoS“, „GoChain“ ir „Stellar“. Žetonai, išduodami naudojant CAT-20 ir CAT-721 protokolus, palaiko ValiutaPilną žetonų išleidimo įrankių rinkinį.

Vašingtone įsikūrusi „Securrency“ į rinką pateko 2015 m. „Securrency“ platformoje yra automatizuota lėšų tikrinimo sistema ir lengvai išmokstama vartotojo sąsaja. Be to, bendrovė, kurianti protokolą, „Securrency“, naudoja „Service and Rules“ variklį, kuris palaiko atitiktį visoje antrinėje rinkoje..

DS protokolas

DS protokolas yra atviro kodo kūrimo infrastruktūra, sukurta atsižvelgiant į saugos žetonų pramonės poreikius. TheDS protokolas yra atviro kodo ir skirtas palaikyti trečiųjų šalių programas. Pagal šį protokolą išleisti žetonai yra „Ethereum“ blokų grandinėje.

Augantis saugumo žetonų protokolų pasaulis

Pakeiskite vertybiniais popieriais išleido DS protokolą 2018 m. birželio 5 d. per a pranešimas spaudai. DS apima integruotas atitikties ir registravimo paslaugas. Be to, žetonų turėtojai per savo žetonus reguliariai gauna naujienas apie susijusius įvykius. „DSProtocol“ koncentruojasi į tai, kad būtų sukurta daugiau likvidumo saugumo žetonų arenoje.

R žetonas

R ženklas standartas į rinką atėjo 2018 m. vasario 6 d. R žetonai yra ERC-20 žetonai su įmontuotomis reguliavimo išmaniosiomis sutartimis. Šių žetonų reguliavimo paslaugos sukonfigūruojamos taip, kad atitiktų emitento poreikius. „R-token“ standarte yra integruotos KYC, AML ir mokesčių paslaugos.

Augantis saugumo žetonų protokolų pasaulis

Harbour sukūrė „R-token“ protokolą, skirtą naudoti jų populiarioje žetonų išdavimo platformoje. 2018 m. Balandžio mėn. Harbour sėkmingai pritraukė 28 milijonus dolerių, kad galėtų toliau plėtoti savo tokenizuotų vertybinių popierių platformą. 

SRC20

SRC20 protokolas leidžia vartotojams žymėti bet kurį elementą. Protokolas yra kriptografinis standartas su integruotu valdymu. Vartotojai gali pažymėti vertybinius popierius, pastatus, ūkius, įmones, rizikos draudimo fondus ir netgi nuosavybės teises į plėtros projektus. SRC20 žetono lankstumas yra jo stiprioji pusė.

SRC20 veikia SWARM platformoje. SWARM platforma skatina vartotojus už jų teigiamą indėlį. Platforma mokosi iš jūsų lėšų rinkimo kampanijų ir naudoja duomenis, kad būtų lengviau naudotis patogiau kiekvieną kartą, kai pradedate naują kampaniją..

tZERO

„TZERO“ protokolas integruoja „blockchain“ technologijos pranašumus į esamas rinkos sistemas. „ThetZERO“ platforma vieną dieną palengvins saugumo žetonų išleidimą ir lengvą prekybą jais. Kūrėjai siekia sukurti pirmąją nacionalinę vertybinių popierių biržą, specialiai sukurtą saugumo žetonams.

„tZERO“ yra tiesioginis strateginės partnerystės su „BOX Digital Markets“ rezultatas. Anksčiau tais metais tZERO pateikė SEC formą D. D formą reikalauja įmonės, kurios siekia išleisti vertybinius popierius. JEI forma bus patvirtinta, „tZERO“ būtų pirmoji SEC reguliuojamo saugumo žetonų išdavimo / prekybos platforma kriptografinėje erdvėje.

Daugiau saugos žetonų protokolų horizonte

Apsaugos žetonų sektorius tik kaista ir, tikėdamasis metų, galite tikėtis daug daugiau įėjimo į rinką. Įmonės nori „blockchain“ technologijos pranašumų, o saugos ženklai suteikia šias funkcijas be rūpesčių. Įdomu bus pamatyti, kaip kiekvienas iš šių protokolų ateinančiais mėnesiais vyksta didėjant rinkos konkurencijai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map