Adamas Vaziri, „Blockpass“ – interviu serijos generalinis direktorius

Adamas yra „Blockpass“ įkūrėjas ir generalinis direktorius – savarankiško tapatybės taikymas reguliuojamoms pramonės šakoms. Adomo Vaziri fonas yra „blockchain“ teisininkas ir 2013 m. Įsteigė „Diacle“, kad padėtų laikytis „blockchain“ projektų. Jis yra nenuilstantis „blockchain“ verslininkas ir „Bitcoin Magazine“ pažymėjo „bitkoino pradininku“.

Ar galėtumėte paaiškinti, kas yra „Blockpass“ ir kuo platforma naudinga investuotojams?

„Blockpass“ „blockchain“ ir kitų finansinių paslaugų laikymasis tampa lengvas ir greitas. Tai vienintelis KYC & AML patikrinimas „SaaS“, kad įmonės gali užsiregistruoti ir per kelias minutes atlikti laive esančių klientų atitikties patikrinimus. Jis yra visiškai automatizuotas ir priglobtas debesyje, ir jam nereikia integracijos ar sąrankos išlaidų. Galite iš karto susikurti savo sąskaitą ir nemokamai išbandyti paslaugą. Investuotojams ir kitiems asmenims „Blockpass“ yra saugūs, į vartotoją orientuoti finansinių paslaugų ir kitų reguliuojamų pasiūlymų vartai, leidžiantys vienu paspaudimu pateikti KYC.

 

Jūs turite teisinį pagrindą; kaip jūs perėjote nuo įstatymo prie kriptovaliutos?

2012 m. Atradau bitkoiną ir Londone įsteigiau pirmąją teisinę konsultaciją, kurios specializacija yra bitkoinas. Mano darbas buvo padėti bitkoinų įmonėms gauti licencijas ir tinkamai vykdyti savo verslą. Daugybė problemų, su kuriomis susidūrė šie startuoliai, buvo tai, kaip laikytis, bet per daug neišleisti advokatams ir konsultantams.

Kai pamačiau, kad reikalavimų laikymasis yra brangus, maniau, kad nesąžininga, jog tik stambios įmonės gali sau leisti tai laikytis. Mažesnėms įmonėms tenka daug atitikties įsipareigojimų, o tai tik padidina jų išlaidas. Tai reiškia būti sėkmingu reguliuojamu verslu, jūs turite būti didelis. Priėmus reglamentus, mes paprastai tikimės, kad įmonėms bus per brangu tęsti. Taigi, jie parduoda arba persikelia. Šiais metais visai pramonei galioja kovos su pinigų plovimu taisyklės kriptografijos įmonėms. Tai pašalins daugybę kriptografinių verslų.

Štai kodėl mes sukūrėme „Blockpass“. Padarykite, kad būtų labai lengva ir pigu laikytis reikalavimų, tačiau turėtumėte geriausią atitikimą rinkoje.

Dauguma rinkoje esančių KYC pardavėjų užrakina savo klientus 2 ar daugiau metų trukmės sutartims. Mes tai išimame. „Blockpass“ yra atlyginimas, kai einate. Mokate tik už tai, ką naudojate.

KYC integravimas į verslą yra kančia. Kartais norėdami patikrinti pasus, turite integruoti pardavėją ir sankcijų sąrašą. Tai sudėtinga ir užima daug laiko. Su „Blockpass“ mes visiškai pašaliname tą trintį. Verslas tiesiog užsiregistruoja mūsų svetainėje ir sugeneruoja mygtuką, kurį išsiunčia savo klientams. Viskas. Verslas neturi galvoti. Jie pasirenka „KYC Connect“ visą mūsų „KYC“ paketą ir žino, kad mes apimsime viską.

Kyc rinka vartotojus tikrina vėl ir vėl, nors tie vartotojai jau buvo patikrinti. Tai visiškas pinigų švaistymas. Būdas tai išspręsti suteikia vartotojams skaitmeninę tapatybę. Tai mes darome. Taigi mūsų 10 tūkst. Patikrintų naudotojų nereikia pakartotinai patvirtinti kiekvieną kartą, kai jie užsiregistruoja versle. Nekartodami to, galime sumažinti sąnaudų naudą verslui, sumažindami patikrinimo išlaidas.

Iš esmės atitiktis įmonėms turėtų būti lengva ir pigi. Tai yra mūsų tikslas. Palengvinkite įstatymų laikymąsi. Jei tai padarysite lengvai, tada mažiau įmonių padarys klaidų.

Vartotojams jų patirtis, kaip naudotis reguliuojamomis paslaugomis, šiuo metu yra siaubinga. Suteikdami vartotojams skaitmeninę tapatybę, jie gali pradėti mėgautis naujų paslaugų išbandymu be KYC galvos skausmo. Vos vienu paspaudimu „Blockpass“ programoje jie patvirtinami.

Kadangi bankai uždaro banko skyrius ir visi finansinių paslaugų teikėjai yra prisijungę, jums taip pat reikia internetinės tapatybės, kurią galėsite pakartotinai naudoti visoms paslaugoms, kurias norite pasiekti.

„Blockpass“ mūsų bendruomenė yra svarbiausia. Mes suteikiame PASS žetonus visiems savo naujiems nariams kaip bilietą jiems prisijungti prie mūsų kuriamos ekosistemos. Kai jie bus patvirtinti, jie gaus pranašumus, būdami nariais ir naudodamiesi mūsų partnerių paslaugomis vienu paspaudimu. Mes norime, kad žmonės, kurie pirmą kartą girdi apie šifravimą, atvyktų pas mus ir susikurtų skaitmeninę tapatybę bei turėtų puikią patirtį rinktis įvairias paslaugas, kurias jie gali pasiekti vienu paspaudimu, ir specialius mūsų partnerių įmonių pasiūlymus. Kai pirmą kartą atradau bitkoiną, pats turėjau atlikti daugybę darbų, kad suprasčiau, kuo galima pasitikėti ir ką naudoti. Naudodami „Blockpass“ norime, kad šifravimas būtų lengvas žmonėms, atitiktų reikalavimus ir būtų saugus.

Patikrinus investuotojus, kaip dažnai jiems reikės atnaujinti savo KYC dokumentus?

Tai priklauso nuo prekybininko ir jurisdikcijos. „Blockpass“ pulte atnaujinimų dažnį gali nustatyti prekybininkas.

Tai buvo sukurta „blockchain“ pramonei, tačiau ją galima naudoti daugelyje kitų programų. Ar galite pasidalinti, kokių tipų prekybininkams būtų naudinga ši programa?

Jį gali naudoti bet kuri reguliuojamoje pramonėje veikianti įmonė, pavyzdžiui, bankininkystė, vertybinių popierių prekyba, brangiųjų metalų ir brangakmenių prekyba, draudimas ir lošimai.

„Blockpass“ turi naudingumo ženklus PASS, kam jie skirti, ir ar jie reikalingi norint naudotis platforma?

PASS žetonų žetone yra KYC. Sukūrėme prieigos raktą, kurį reikia patikrinti, ar siuntėjas nusiųs jį kitam. Mūsų ženklai yra tai, kaip mes registruojame naujus narius į „Blockpass“ ekosistemą. Mes vadiname šį PASS klubą. „PASS“ klubo nariai gauna prieigą prie mūsų prekybininkų turinio ir specialių pasiūlymų, tokių kaip nemokami Bitcoin tarpininkavimo mokesčiai, aukso saugojimas ar atleidimas nuo mokesčio už banko sąskaitos atidarymą.

PASS žetonai taip pat leidžia patekti į PASS klubą. Kas yra šis klubas tiksliai?

Norime sukurti žmonių, naudojančių kriptografiją, bendruomenę, kuri apimtų kriptografiją ir turėtų prieigą prie patikimos informacijos apie kriptografinės erdvės pardavėjus. „PASS“ klubas yra apie tai, kad vartotojai taip pat galėtų pasiekti geriausius prekybininkų, kuriuos įtraukiame į mūsų turgų, pasiūlymus. Jei jie turi specialų pasiūlymą, norime tai pateikti savo PASS klubo nariams.

Gal galėtumėte papasakoti apie „Blockpass Identity Lab“ ir jos bendradarbiavimą su Edinburgo Napier universitetu?

Mes įkūrėme „Blockpass“ tapatybės laboratorija 2018 m. rugsėjo mėn., kuriam vadovauja garsus britų informatikas profesorius Billas Buchananas.

Taip pat siūlote „PASS Verify“, kuri galėtų būti naudinga „Dapp“ kūrėjams, kas tai yra tiksliai?

„PASS Verify“ iš esmės yra žemesnio lygio patikra, palyginti su mūsų pavyzdiniu produktu – „KYC Connect“. „PASS Verify“ teikia tik „Face Match“ ir AML stebėjimo paslaugas, o „KYC Connect“, be „Face Match“ ir „AML“ stebėjimo, taip pat apima asmens tapatybės dokumentų autentifikavimą ir adreso patvirtinimą. „PASS Verify“ taip pat yra vartai vartotojams tapti „PASS Club“ nariais – išskirtiniu elektroninės prekybos tinklu, skirtu šifravimo entuziastams, valdomiems „Blockpass“ ir „PASS“ ženklo..

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „Blockpass“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map