Kas yra „PrimeXBT“ – „PrimeXBT Exchange“ apžvalga

„PrimeXBT“ yra nauja kriptovaliutų prekybos platforma, leidžianti prekybininkams naudoti prekybą marža ir svertais naudojant Bitcoin ir kitas monetas iki 100x. Jau dabar biržoje kasdien prekiaujama daugiau nei 80 milijonų dolerių, todėl tai yra viena iš didesnių ir labiau įsitvirtinusių platformų, ypač skirta prekybai „Bitcoin“.

Mainai vykdo paprastą ir lengvą registracijos procesą. Prekybininkai gali pradėti naudotis platforma tą pačią akimirką, kai užsiregistravo, o „PrimeXBT“ registracijos procesas trunka mažiau nei minutę. Taip pat nėra KYC (pažink savo klientą) prisiregistravimo aspekto, todėl prekybininkams nereikia pateikti asmeninės informacijos, pavyzdžiui, paso, mokesčių ar identifikavimo numerių. Taip pat galima laisvai atidaryti visas sąskaitas.

„PrimeXBT“ didžiuojasi savo technologijomis, leidžiančiomis lengvai prekiauti vartotojams. Labai prisotintoje kriptografinių mainų rinkoje „PrimeXBT“ siūlo lengvą perėjimą ir lengvą prieigą prekybininkams, kad jie galėtų matyti savo prekybos porų diagramas, prekybos istoriją ir dabartines užsakymų knygas..

„PrimeXBT“ siūlo keletą kitų privalumų:

 • „PrimeXBT“ siūlo nemokamą paskyrą ir registracijos procesą, kuris trunka vos vieną minutę.
 • Nereikalaujama KYC, todėl jūsų asmeninė informacija bus slapta.
 • Minimalus indėlis yra tik 0,001 BTC, indėlius galima atlikti naudojant BTC, kreditinę kortelę ar daugiau nei 100 monetų.
 • Iki 1: 100 paraštė.
 • Galimybė parduoti turtą, pasinaudojant kainų kritimu, taip pat kylančiomis kainomis.
 • Nepralenkiamas suminis likvidumas iš 12 aukščiausio lygio tiekėjų.
 • Visą parą, kai jums to reikia, visą parą palaikys palaikymas.
 • Pažangiausios saugos funkcijos, įskaitant adresų įtraukimą į sąrašą, dviejų veiksnių autentifikavimą ir daug daugiau.
 • Daugelio monitorių palaikymas rimčiausiems prekybininkams rinkoje.
 • Prekyba poromis per 5 likvidžiausius kriptografinius išteklius.

Sverto ir maržos prekyba ir trumpalaikis pardavimas

Pagrindinė prekybos savybė yra svertinė prekyba „PrimeXBT“. Tai priemonė, leidžianti prekybininkams pelningai pasinaudoti mažesniais kainų pokyčiais, nes ji gali padidinti pelną ar nuostolius bet kuria kryptimi.

Štai pavyzdys: tarkime, kad dabartinė BTC kaina yra 4300 USD, o jūs turite 4300 USD, norėdami nusipirkti vieną Bitcoin. Jūs nusprendėte naudoti 100 kartų didesnį svertą. Tai reiškia, kad galite nusipirkti 100 BTC už 4300 USD. Jei Bitcoin padidėja tik 100 USD iki 4400 USD, uždirbate 10 000 USD, nes padidėjimą padauginote iš 100 kartų didesnio sverto.

Kaip paaiškina „PrimeXBT“ ištekliai:

Svertas veikia naudojant indėlį, vadinamą „marža“, kad padidintų jūsų ekspoziciją. Iš esmės jūs dedate dalį visos savo prekybos vertės – o „PrimeXBT“ suteikia jums poilsio. Mūsų gaminiai leidžia prekybininkams susieti dideles kriptovaliutas, tokias kaip Bitcoin, Ethereum ir kt., Nesusiejant daug kapitalo.

Skolintų vertybinių popierių pardavimas yra dar viena „PrimeXBT“ galimybė. Prekybininkas gali „sutrumpinti“ monetą ar turtą, kai nori lažintis dėl to, kad mažėja jo vertė ir vertė. Jei manote, kad „Bitcoin“ yra per didelis ir sumažės jo kaina, galite užsidirbti kapitalo jį „parduodant“. Ši galimybė suteikia prekybininkams galimybę lažintis dėl Bitcoin kainos kilimo ar sumažėjimo, kai reguliarus investavimas (turto pirkimas) paprastai reiškia, kad investuotojas mano, kad vertė padidės.

Šie prekybos būdai yra sudėtingi. Prekybininkai turėtų patys atlikti tyrimus, prieš pradėdami naudoti bet kokį svertinį prekybos scenarijų.

„PrimeXBT“ indėliai ir išmokos

Užstatas „PrimeXBT“ yra paprasta ir lengva. Naujas vartotojas savo paskyros informacijos suvestinėje gali spustelėti „Įnešti“. BTC perkėlimui bus nedelsiant sugeneruotas saugus „Bitcoin“ adresas.

įklijuotas vaizdas 0 3

Išmokos taip pat yra paprastos, nors jos reikalauja papildomo žingsnio. Prieš atsiimdami vartotojai turi atlikti vidinį pervedimą iš savo prekybos sąskaitos į asmeninės piniginės skyrių „Paskyra“.

Kai tai bus padaryta, prekybininkas įtrauks į pageidaujamą BTC adresą atsiimti. Viena „PrimeXBT“ saugumo ypatybė yra lėšų nurašymas tik į baltąjį sąrašą įtrauktas sąskaitas – užtikrinant, kad jūsų lėšos nepatektų į nepageidaujamus ar atsitiktinius adresus.

Kai viskas bus nustatyta – vidinis pervedimas ir baltojo sąrašo BTC adreso pridėjimas, prekybininkas gali įvesti norimą pinigų sumą ir spustelėti pateikti, kad inicijuotų.

„PrimeXBT“ užsakymų tipai

„PrimeXBT“ siūlo keletą skirtingų rūšių užsakymų. Išplėstinių užsakymų tipai pateikiami žemiau su trumpais aprašais. Daugiau informacijos apie visus šiuos užsakymų tipus galite rasti čia.

įklijuotas vaizdas 0 4

 • Rinkos užsakymai – nurodymas įvykdyti pirmą kartą (kai kuriais atvejais gali būti nedelsiant)
 • Riboti užsakymus – nustato kainų, kurias prekybininkas pirktų ar parduotų, „ribą“
 • Sustabdyti užsakymus – nurodymas pirkti ar parduoti turtą, kai jis pasiekia konkrečią („stop“ kainą)
 • Apsaugos įsakymai – galimybė apriboti nuostolius arba apsaugoti pelną iš bet kurios prekybos ar užsakymų

Štai „PrimeXBT“ patogaus naudoti ir patrauklaus pagrindinio prekybos ekrano vaizdas. Čia galite stebėti galimas prekybos poras ir sandorius su svertu.

„PrimeXBT“ pagrindinis prekybos ekranas

Kokios monetos palaikomos „PrimeXBT“ biržoje?

Šiuo metu „PrimeXBT“ prekyboje yra penkios pagrindinės kriptovaliutos. Šie penki yra:

 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • XRP
 • EOS

Kiekviena iš šių „PrimeXBT“ palaikomų monetų yra suderinta su USD prekybos pora – tai reiškia, kad prekybininkai gali naudoti „fiat“ valiutą (JAV dolerį) pirkdami, pardavinėdami ir prekiaudami bet kuria iš aukščiau išvardytų kriptovaliutų. Palaikomos „PrimeXBT“ monetos yra penkios populiariausios šiuo metu rinkoje esančios kriptovaliutos.

Kokie yra „PrimeXBT“ mokesčiai?

„PrimeXBT“ prekybos mokesčiai yra paprasti ir maži. Tai turėtų padėti lengviau ir pigiai prekiauti platformos vartotojais.

Pavyzdžiui, „PrimeXBT“ konkurentas „Bitmex“ savo prekybai naudoja daug sudėtingesnę mokesčių struktūrą. Čia galite pamatyti „Bitmex“ mokesčių struktūras:

„bitmex traidng“ mokesčiai

Tai yra daug sudėtingiau nei paprasta mokesčių sistema, naudojama „PrimeXBT“. Štai „PrimeXBT“ mokesčių struktūra:

„primexbt“ prekybos mokesčiai

Visą informaciją apie mokesčius ir limitus galite rasti čia. Kaip teigiama savo svetainėje ir misijoje, „PrimeXBT“ „vadovaujasi aiškiais principais – kainos turėtų būti konkurencingos ir skaidrios, niekada neapkraunamos klaidingomis paskatomis“.

Išvada – ar „PrimeXBT“ yra saugus?

Taip, biržoje siūlomos paslaugos, panašios į kitas biržas, ir saugumas bei technologijos, kurios padeda prekybininkams.

Visada rizikuojama vykdant bet kokią turto prekybą, ypač tokią nepastovią kaip kriptovaliuta. Prie to prisideda prekyba svertais, kurie padidina riziką. Apie šias rizikas galite daugiau sužinoti „PrimeXBT“ svetainėje Rizikos atskleidimo puslapyje. Jame skaidriai kalbama apie rinkos ir prekybos riziką.

Prekybininkai taip pat turėtų peržiūrėti „PrimeXBT“ paslaugų teikimo sąlygas ir privatumo politiką. Tai padės jums būti informuotam apie bet kokią kitą riziką, susijusią su prekyba.

Tačiau be šių, „PrimeXBT“ yra saugus ir saugus būdas vykdyti jūsų kriptografinę prekybą.

Prisiregistruokite šiandien naudodamiesi šią nuorodą!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map