Gerai būti kitokiu – kriptografija Indijoje

Pastarieji dveji metai buvo tamsiausi Indijos kriptovaliutų rinkai, nes uždraudus Indijos rezervų banką (RBI), visos susijusios pramonės šakos plėtrą teko staiga nutraukti. Kovo 4 d., Aukščiausiajam teismui panaikinus RBI draudimą, Indijos kriptovaliutų rinka vėl sukėlė dar vieną kardinalų pokytį.

Panašu, kad tos kriptovaliutos tikėjimas atrodo ryškesnis, ir mes džiaugiamės, kad trys vietiniai įtakingieji gali pasidalinti su mumis daugiau apie kriptografiją Indijoje!

Pirmiausia išgirskime iš Kashifo, įkūrėjo Kripto Kanūnas

Kokia kripto kultūra Indijoje?

Indija sudaro 17 proc. Pasaulio gyventojų, tačiau viso pasaulio šifravimo apimtis tesudaro 1 proc. Žmonės Indijoje investuoja į kriptografiją su mąstysena „chal risk le ke dekhte hain“. (Vertimas: rizikuokime.)

Žmonės nežino apie pagrindinius kriptografijos pagrindus. Indijoje didžiausias susidomėjimas pastebimas 18–24 metų amžiaus grupėje, tačiau tai taip pat reiškia, kad vidutinis sandorio bilieto dydis yra žemesnėje pusėje.

Ar galite pasidalinti keliomis sėkmingomis kriptografijos programomis Indijoje?

Kaip ir datą, panašu, kad nėra programos, kuri spręstų kokį nors realų tikslą ir būtų priimta masių. Yra keletas Indijos biržų, kurios teigia, kad naudodamiesi savo programa galite tiesiogiai įkrauti savo mobilųjį telefoną ir DTH, yra daug žaidėjų, kurie bando savo jėgas skolindami kosmosą. Manau, kad ateityje paskolų erdvėje matysime daug žaidėjų.

Ką paprastai žmonės daro su kriptografija Indijoje? (Reguliariai laikykite arba prekiaukite)?

Indija tiki prekyba ir tai rodo duomenys. Neseniai išaugęs apimtis rodo, kad indai mėgsta prekybą.

Kiek populiaru yra kriptografija Indijoje?

Vis dar labai ankstyvos šifravimo dienos Indijoje, po aukščiausio teismo sprendimo, jaudina. COVID19 taip pat privertė žmones galvoti apie alternatyvas ir kripto paieškas išaugo Indijoje. Mes tikimės, kad Indijoje bus palankus kriptografijos reguliavimas.

Toliau mes turime P. Kripto Indija atsakyti į kai kuriuos klausimus:

Ar jūsų šalyje yra „Bitcoin“ bankomatų?


Jokių bankomatų. Vienas buvo paleistas praėjusiais metais, tačiau buvo nedelsiant uždarytas.

Skalėje nuo 1 iki 10 (10 yra lengviausia), kaip įvertintumėte žmonių patogumą ir prieinamumą pirkti „Bitcoin“ su „fiat“?

3–4, tai nėra taip lengva, nes KYC reikalavimai yra dideli, o priemoka taip pat yra aukšta.

Ar galėtumėte įvardyti keletą populiarių kriptografinių mainų / projektų jūsų šalyje?

„Bitbns“, „WazirX“, „Matic“ tinklas, „Coindcx“

Ir mes turime Šrikaras iš „Blockmanity“, ačiū, kad pasidalinai savo mintimis!

Kaip populiaru yra jūsų šalyje šifravimas?

Kriptografija yra ir buvo populiari Indijoje dėl ne tokių svarių priežasčių praeityje, tačiau neseniai lentelės kreipėsi į Indijos Aukščiausiąjį Teismą, panaikindamos RBI kreipimąsi dėl visiško kriptografinės prekybos draudimo.

Tradicinei bankų sistemai palaipsniui žlungant, pastaruoju metu vis daugiau žmonių kreipiasi į kriptografiją, siekdami geresnių investavimo galimybių. Kadangi Indija yra viena iš gausiausiai apgyvendintų pasaulio šalių, net ir nedidelė kriptografija tikinčių indėnų dalis būtų didesnė nei daugumos šalių gyventojų. Apibendrinant galima pasakyti, kad kriptografija yra gana populiari Indijoje, tačiau ji vis dar yra kuriama.

Koks jūsų šalies požiūris į kriptografijos reguliavimą?

RBI nepaprastai vertino kriptografijos taisykles. Tačiau Indijos Aukščiausiasis Teismas išvalė orą panaikindamas visišką draudimą prekiauti kriptografija.

Tačiau Indija planuoja reguliuoti kriptovaliutas ir prieš priimdama galutinį sprendimą laukia jas reglamentuojančio Aukščiausiojo Teismo sprendimo. Pasak žmonių, žinančių apie plėtrą, vyriausybė svarsto, ar virtualias valiutas gali reguliuoti Indijos rezervų bankas. Reglamento sistema bus nuspręsta pasitarus su centriniu banku.

Paklauskite savo draugo ar šeimos nario, ar jie atsakys, ar pasiūlyti 50 USD, ar 1 BTC tuo metu, kai pasiūlysite, koks bus jų atsakymas?

Tikrai BTC. Aš griebčiausi to momento, kai kas nors man tai siūlo.

Tautai, turinčiai tokią besivystančią rinką ir kuriančią finansų plėtrą su vyriausybe, kuri laikosi palaipsniui kylančios minties, sunku kam nors nuspėti Indijos kriptografijos pramonę ir jos klestinčią ateitį..

Sekite „OKEx Academy“ „Twitter“, jei turite mums klausimų:

Norėdami užsidirbti 3 naujojo USDT naudotojo atlygį, užsiregistruokite ir įneškite arba mainykite mažiausiai 10 USDT!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map