OKEx pēdējās 30 dienās uzskaita 21 DeFi žetonu, veicinot inovācijas DeFi ekonomikā

Malta, 2020. gada 4. septembris – pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx (www.okex.com) ir pierādījusi savu stingro uzticību DeFi ekonomikai, pēdējās 30 dienās uzskaitot kopumā 21 DeFi žetonu, izvirzot to augstākā līmeņa apmaiņas priekšgalā visā pasaulē un uzsverot tās izcilo spēju identificēt un sagatavot augstas kvalitātes projektus globālajai lietotāju bāzei.

Kripto entuziastu pēdējais mēnesis bija pilns ar iespējām. Augusta sākumā daudzi altkīni pārņēma strauju kāpumu, tostarp Web3 tīkla protokola Polkadot (DOT) un PoS blokķēdes platformas Algorand (ALGO) platforma, kas tikai divu dienu laikā palielinājās par 80%, liekot daudziem analītiķiem paziņot, ka tā -sauca "Alt sezona" bija oficiāli sācies nopietni. Tajā pašā laikā daudzi IEO marķieri, tostarp OKEx Jumpstart marķieri, arī parādīja žilbinošu sniegumu.

Tomēr līdz šim vispievilcīgākā telpa ir strauji augošā DeFi ekonomika, kas daudziem investoriem rada eksplozīvu ieguvumu. Pēc OKLink datiem, DeFi kopējais tirgus ierobežojums 1. septembrī sasniedza 17,74 miljardu ASV dolāru rekordu, kas ir vairāk nekā par 250% vairāk nekā 1. augustā, kad tas bija 6,87 miljardi USD.

Apņemoties nodrošināt lietotājiem interesantākos topošos projektus, OKEx ir atmetis svaru DeFi kustībai un tagad piedāvā 35 DeFi žetonus, no kuriem 21 ir uzskaitīts pēdējo 30 dienu laikā. Tomēr apmaiņa ātri norāda, ka investoriem vajadzētu būt piesardzīgiem, meklējot ātru peļņu, un viņiem jāmēģina saprast projekta patieso mērķi un problēmu, kuru tas cenšas atrisināt.

OKEx izpilddirektors Džejs Hao komentēja: “Mēs esam ļoti iepriecināti, ka tirgū ir parādījušies tik daudz kvalitatīvu un novatorisku DeFi projektu, un mēs priecājamies sniegt mūsu lietotājiem iespēju iekļūt viņu attīstības pamatā. Mēs tomēr ievērojam ļoti augstus standartus, izvēloties produktus iekļaušanai mūsu platformā. Tikai pēc objektīvas padziļinātas projekta izpētes, lai saprastu un paredzētu tā attīstības virzienu, mēs izlemjam, vai virzīties uz priekšu."

Viņš pievienoja:

"Mēs aicinām investorus ievērot tos pašus rūpīgos standartus un ceram, ka visi tirgotāju lēmumi par ieguldījumiem ir balstīti arī uz projekta izpratni un racionālu analīzi."

Protams, vienmēr būs spekulanti, kas vēlas gūt labumu, ko gūst daudzi DeFi žetoni. Tomēr papildus iespaidīgajiem procentuālajiem lēcieniem un pašreizējam drudzim, kas saistīts ar ražas audzēšanu, tiek veikti reāli jēgpilni soļi, lai risinātu DeFi pamatus, kas, pēc dažu domām, neaug tik strauji kā strauji pieaugošo protokolu simboliskās cenas.

Daži no pēdējiem DeFi projektiem, kas to dara, ir PowerPool, kas cenšas atrisināt pārvaldības problēmu DeFi platformās; UniTrade, kas risina jautājumus par zemu likviditāti, kas saistīti ar tirdzniecību decentralizētās platformās; un UMA, kas ir paredzēts, lai nodrošinātu vispārēju piekļuvi tirgum, izmantojot pašpiemērojošus līgumus, kas ļauj jebkuriem diviem darījumu partneriem izstrādāt un izveidot savus finanšu līgumus.

PowerPool (CVP)

PowerPool (CVP) ir ļoti novatorisks protokols, kas piedāvā ērtu risinājumu pārvaldības žetonu apvienošanai. Tas ļauj mazākuma marķieru īpašniekiem apvienot savus dažādos DeFi žetonus, lai uzkrātu pārvaldību un iegūtu papildu lietderību, vienlaikus risinot vēlētāju apātijas jautājumu par daudziem protokoliem, kas veidoti uz Ethereum blokķēdes. Tās lietotāji platformā var arī aizdot, apvienot un nopelnīt stimulus.

Īsā laika posmā pēc tiešraides CVP jau bija sasniedzis vidējo ikdienas pārsūtīšanas ātrumu 5000 darījumu un vidējo ikdienas pieaugumu par 1000 turēšanas adresēm, kas norāda uz augstu aktivitāti.

UniTrade (TIRDZNIECĪBA)

UniTrade ir pilnīgi decentralizēta tirdzniecības platforma, kas ir veidota uz UniSwap likviditātes rezervēm un kurai nav nepieciešama KYC, kontu un tai nav tirdzniecības ierobežojumu. Unitrade nodrošina arī virkni funkciju, kuras UniSwap nepiedāvā, ieskaitot reāllaika pasūtījumu grāmatas, reāllaika dziļuma datus, darījumu vēsturi un ierobežoto pasūtījumu, kas ievērojami uzlabo lietotāja tirdzniecības pieredzi.

UMA (UMA)

UMA ir sintētisko aktīvu emisijas platforma, kas ir tehnoloģiski novatoriska salīdzinājumā ar līdzīgiem produktiem. UMA finanšu infrastruktūra, kas veidota uz Ethereum, galvenokārt piedāvā divus produktus: datu pārbaudes mehānismu (DVM) un decentralizētu oracle pakalpojumu un nenovērtējamu finanšu līgumu dizainu, ko var izmantot sintētisko marķieru izveidošanai. Kā top projekts sintētisko aktīvu telpā, saskaņā ar OKLink datiem, UMA patlaban ieņem otro vietu tirgus ierobežojuma ziņā starp visiem DeFi projektiem – tirgus ierobežojums ir 1,24 miljardi ASV dolāru.

Bez trim iepriekšminētajiem daudzsološajiem projektiem, OKEx uzskaitīja arī vēl 18 izcilus DeFi žetonus, tostarp SushiSwap (SUSHI), YFII.finance (YFII), Aave (LEND), Decentralizēto informācijas aktīvu (DIA), yearn.finance (YFI), Xensor (XSR), Protons (XRP), Līkne (CRV), Serums (SRM), Kleros (PNK), Mantra DAO (OM), Band Protocol (BAND), Just (JST), REN (REN), Rezerves tiesības (RSR) ), Nexus Mutual (wNXM), Tellor (TRB) un YFValue (YFV).

Džejs Hao piebilda:

“Mēs esam pārliecināti, ka DeFi būs ilgstošs papildinājums tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem, un pašreizējie sasniegumi ir tikai sākums. Mēs arī ceram uz novatoriskāku un praktiskāku projektu parādīšanos un darīsim visu iespējamo, lai atbalstītu DeFi attīstību. ”

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas -, piedāvājot investoriem elastību, formulējot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map