OKEx paziņo par savas bākas programmas uzsākšanu – mentoringa un meistarklases sērijām Eiropas reģionam

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, šodien paziņo par savas OKEx Beacon programmas – meistarklases un mentoru sērijas, kas paredzēta tieši Eiropas reģionam, uzsākšanu. Programma sastāv no individuālu meistarklases prezentāciju un mentoringa uzraudzības kombinācijas ierobežotam dalībnieku skaitam. Nodarbības pasniegs augstākie OKEx vadītāji, kā arī ievērojamie plašsaziņas līdzekļu pārstāvji telpā. Visu dalībnieku mentoringu nodrošinās tikai OKEx vadības komanda. Pieteikšanās sākas šodien līdz 2020. gada 7. jūnijam.

Koncentrēšanās uz Eiropas reģionu

Koronavīrusa pandēmija ir izraisījusi ekonomikas lejupslīdi un plašu bezdarbu visā pasaulē, un Eiropa ir viens no visvairāk skartajiem reģioniem. Izskatās, ka Eiropas Savienības (ES) ekonomika 2020. gadā samazināsies par 7,4%, bet bezdarba līmenis ir 9%, kā prognozē tās "visdziļākā ekonomikas lejupslīde tās vēsturē. ”[1] Apvienotās Karalistes kanclere Riši Sunaka arī brīdināja, ka valstij, visticamāk, būs recesija, “līdzīgu, kādu mēs vēl neesam redzējuši”.

Tā kā ceļš uz atveseļošanos ir ilgs, OKEx uzskata, ka dažu skarto cilvēku negatīvisma vidū ir cerība. Tā kā daudzi cilvēki ir spiesti palikt mājās, palikuši bez darba, tagad ir viņu iespēja izpētīt plaukstošu blokķēdes un kriptovalūtu industriju.

Sākot ar maija beigām, OKEx Beacon programma nodrošinās viņiem tieši to. Iespēja tiem, kurus interesē blokķēde un kriptogrāfija, uzzināt vairāk par telpu.

Blockchain izglītība no labākajiem

Programma sastāv no viena mēneša ekskluzīvas konsultēšanas ar OKEx vadītājiem, kā arī trim meistarklasēm, kuras viņi un nozares profesionāļi ir devuši par noteiktu tēmu blokķēdē un kriptogrāfijā. Kopumā tiks pieņemti darbā seši apmācāmie.

Programmas mentori ir OKEx izpilddirektors Džejs Hao un finanšu tirgu direktors Lenijs Lajs, kuri katrs trīs dalībniekus vadīs Telegram. Papildus ikdienas sadarbībai ar OKEx komandu, dalībnieki piedalīsies 30 minūšu nedēļas mentoringa sesijās ar diviem vadītājiem.

Katra meistarklase aizņems apmēram 15-30 minūtes, kam sekos 10 minūšu Q&Sesija, kurā prezentētājs atbild uz jautājumiem, sniedz papildu norādes un skaidrību par nodarbībām. Pēc katras nodarbības apmācāmajiem tiks dots uzdevums, atbildot uz klases saturu. Apstiprinātie meistarklases skaļruņi ir no kriptogrāfijas informācijas nesējiem, tostarp CNBC Crypto Trader Lindsay Joo un Crypto 101 Podcast raidījuma vadītājs Metjū Ārons kopā ar Leniju Lai.

Sērija aptvers plašu tēmu loku, sākot no kopēja viedokļa par blokķēdi un vieglu soli pa solim, kā pirmo reizi iegādāties kriptogrāfiju, līdz blokķēdes uzņēmumu mārketinga stratēģijām, ICO uzplaukumam un kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecībai..

“Mēs zinām, ka pandēmija COVID-19 ir ļoti ietekmējusi pasauli un jo īpaši Eiropas reģionu. Daudzi cilvēki ir ierobežoti mājās un ietekmē viņu iztiku. Izmantojot Beacon programmu, mūsu mērķis ir nodrošināt logu blokķēdes un kriptogrāfijas industrijai. Mēs ceram, ka dalībnieki un mentori no tā var gūt labumu, iespējams, daži no viņiem pat var sākt savu karjeru šajā telpā, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao..

"Blokķēdes un kriptogrāfijas pieņemšanas atslēga slēpjas izglītībā. Mēs ceram, ka ar Beacon programmu OKEX varētu izraisīt jauninājumu uguni. Pēc tam kriptogrāfijas nozare uzplauks tikai ar vairāk informētām kopienām," sacīja OKEx finanšu tirgu direktore Lensija Lai.

Programma OKEx Beacon sāk savu lietojumu no šī brīža līdz 2020. gada 7. jūnijam. Lai saņemtu pieteikumu un iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sekojiet līdzi OKEx bākas programma un.

[1] Avots: Finanšu pārskats

BEIGT


Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map