OKEx partneri ar Paxful sniedzot 100 miljoniem lietotāju piekļuvi plašām maksājumu metodēm un tirdzniecības rīkiem

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā Bitcoin nākotnes birža, ir paziņojusi par stratēģisku partnerību ar vadošo vienādranga Bitcoin (BTC) vienību Paxful (www.paxful.com). Apvienojot spēkus, abu nozares titānu mērķis ir turpināt virzīt kriptovalūtu ieviešanu visā pasaulē.

Paxful kiosks tiks integrēts tieši OKEx platformā, lai jaunie un esošie lietotāji varētu gūt labumu no plašu maksājumu iespēju un uzlabotu tirdzniecības rīku klāsta..

Paxful darbosies kā galvenā OKEx uzraksts uz kriptonauda, ​​izmantojot daudzveidīgas maksāšanas metodes Bitcoin iegādei, kas ir īpaši svarīgi jaunattīstības valstīs. Partnerība arī nodrošinās OKEx lietotājiem iespēju iegādāties Bitcoin ar vairāk nekā 160 fiat valūtām, ieskaitot Turcijas liru, Indijas rūpiju un Argentīnas peso, izmantojot ērtas vietējās norēķinu metodes, ko iespējojusi Paxful platforma. Starp tiem ir bankas pārskaitījumi, vietējie vadi, tiešsaistes maki un dāvanu kartes.

Paxful izpilddirektors un līdzdibinātājs Rejs Joussefs paziņojumā par partnerību sacīja:

Uzņēmumā Paxful viens no mūsu mērķiem ir palīdzēt izaugt kriptogrāfijas kopienai. Mēs apbrīnojam OKEx darbu un zinām, ka mūsu vērtības un stratēģija ir saskaņotas. Ar šo partnerību mēs ceram turpināt kopīgi veidot ekosistēmu un padarīt kriptogrāfiju pieejamāku kā reālās pasaules maksāšanas veidu. ”

Izmantojot integrāciju, lietotāji, izmantojot Paxful vai OKEx platformu, var nekavējoties sazināties ar pārdevējiem, kas atbilst viņu tirdzniecības vajadzību kritērijiem attiecībā uz valūtu un maksājuma veidu. Kopumā šī integrācija gūs labumu no vairāk nekā 100 miljoniem lietotāju ne tikai attiecībā uz maksāšanas iespēju brīvību, bet arī ar OKEx augstās likviditātes, saldētavas funkciju un plaša tirdzniecības produktu un rīku komplekta iedarbību..

Pirmo reizi Paxful lietotāji varēs piekļūt izsmalcinātām tirdzniecības iespējām, piemēram, spot, margin un futures tirdzniecībai OKEx. Viņi var piedalīties arī opciju tirdzniecībā, izmantojot OKEx DEX, dodot viņiem jaunas iespējas atvasināto instrumentu tirgos, kuras viņiem iepriekš nebija pieejamas..

Džejs Hao, OKEx izpilddirektors, arī runāja par to, cik svarīgi ir sasniegt vairāk cilvēku, izmantojot dažādas uzbrauktuves iespējas, norādot:

“Mēs esam ļoti entuziastiski par mūsu partnerību ar Paxful kā vienu no visplašāk izmantotajām un cienītākajām vienādranga BTC tirgotavām. Mēs esam stingri ticīgi sadarbībai OKEx un saprotam, ka mums ir jāstrādā kopā, lai vairāk cilvēku varētu izmantot kriptonauda. Nevienam nevajadzētu strādāt kā izolētai salai. Šīs partnerības priekšrocības ir milzīgas gan Paxful, gan OKEx lietotājiem. Kopā mēs varam sasniegt un dot vairāk iespēju vismaz 100 miljoniem lietotāju." 

Partnerība iezīmē lielu soli OKEx attiecībā uz tās klātbūtni pasaules jaunattīstības reģionos, tostarp tādās valstīs kā Indija, Indonēzija, Nigērija, Turcija, Krievija un Argentīna, kur kriptovalūtas aina strauji pieaug. Strādājot kopā, abi uzņēmumi nodrošinās vieglāku piekļuvi pasaules kriptovalūtu tirgum. Tas būs izdevīgs esošajiem Paxful un OKEx lietotājiem, kuriem tagad ir plašāks maksājuma veidu, tirdzniecības rīku un paaugstinātas funkcionalitātes klāsts..

Lai iegūtu papildinformāciju vai piekļūtu Paxful kioskam, OKEx lietotāji var apmeklēt: https://bit.ly/3hrnuLj

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Par Paxful

Paxful ir cilvēku virzīts tirgus naudas pārskaitījumiem ar ikvienu, jebkurā vietā un laikā. Viņu misija ir dot iespēju aizmirstajiem četriem miljardiem banku un nepietiekamu banku visā pasaulē kontrolēt savu naudu, izmantojot vienādranga darījumus. Uzņēmumam, kas dibināts 2015. gadā, visā pasaulē ir vairāk nekā 3 miljoni klientu, ar kuriem jūs varat uzreiz pirkt un pārdot bitcoin – izmantojot vairāk nekā 300 dažādas maksājuma metodes.

Kā daļu no savas misijas uzsāka arī Paxful #BuiltWithBitcoin, laba sociālā iniciatīva ar mērķi izveidot 100 skolas, kuras pilnībā finansē bitcoīns visos jaunajos tirgos. 2015. gadā Paxful līdzdibināja Ray Youssef, izpilddirektors un Artur Schaback, galvenais operatīvais direktors.

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map