OKEx paplašinās USDT nākotnes tirdzniecībā

Pasaulē augstākā kriptovalūtas nākotnes birža papildina USDT nākotnes darījumus ar pāriem, tostarp BTC, ETH un EOS

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā nākotnes kriptovalūtas birža, šodien paziņoja par USDT Futures Trading – lineāra nākotnes līguma – uzsākšanu. OKEx USDT nākotnes līgums ir virtuāls atvasināts produkts, kas tiek kotēts un norēķināts USDT digitālajos marķieros, un katra līguma nominālvērtība ir fiksēta digitālo žetonu summa. Tirgotājiem var būt ilgtermiņa pozīcijas, lai gūtu peļņu no kriptovalūtas cenas pieauguma, vai arī īsā pozīcijā, lai gūtu peļņu no kriptovalūtas cenas krituma. USDT pāri OKEx ietver BTC, ETH, BCH, EOS, XRP, BSV un TRX ar sviras līmeni 0,01–100x gan fiksētā, gan starpnozaru režīmā. OKEx nodrošina plašāku atvasināto instrumentu portfeli ar lielāku dažādu valūtu dažādību un visaptverošāku funkcionalitāti, lai apmierinātu lietotāju tirdzniecības prasības.

OKEx USDT nākotnes līgumu galvenās iezīmes ir:

– Lineārais līgums – tirgotājiem vienkāršāks un nav nepieciešams ierobežot apgriezto līgumu maržas risku

– Sviras līmenis: 0,01–100x

– Atbalstītie pāri: BTC, EOS, ETH, LTC, BCH, XRP, ETC, BSV, TRX

– Tirdzniecības laiks: 24/7

– Dienas norēķini

USDT nākotnes līgumu priekšrocības ietver:

– Efektivitāte un zemas izmaksas – turot tikai USDT, lietotāji var tirgot dažādus nākotnes līgumus ar USDT nodrošinājumu, neradot grūtības pārslēgties starp kriptonauda.

– USDT nodrošinājums ir salīdzinoši stabils – izmantojot USDT nodrošinājumu maržas pozīcijām, lietotāji var samazināt riskus, ko rada nodrošinājuma cenas svārstīgums. Arī aprēķini būs vienkāršāki.

– Intuitīva tirdzniecības pieredze – visa USDT maržinālo nākotnes līgumu tirdzniecības pieredze ir ļoti līdzīga tūlītējai tirdzniecībai. Pievienojot sviru, lietotājiem ir vieglāk apgūt tirdzniecības sistēmu.

“OKEx nākotnes darījumu tirgus vienmēr ir bijis viens no pirmajiem tirgū. Lai cik sarežģīts tas būtu, finanšu instruments vienmēr ir pievilcīgs kriptogrāfijas tirgotājiem, jo ​​mēs piedāvājam diennakts tirdzniecības pakalpojumu, augstu kredītplecu līmeni un visaptverošu riska pārvaldības sistēmu, kas ir svarīga visiem lietotājiem, ”sacīja Finansu tirgus direktore Lensija Lai vietnē OKEx. “USDT nākotnes tirdzniecības pievienošana parāda mūsu apņemšanos piedāvāt vienas pieturas aģentūru gan profesionāliem, gan mazumtirgotājiem ar vislabāko lietotāju pieredzi nozarē.”

“Lielākoties lietotāji nevēlas turēt altkīnus kā rezervi, un viņi arī uzskata, ka pats apgrieztais līgums ir sarežģīti saprotams. Mēs redzam, ka šis lineārais līgums būtu atvērtas durvis daudziem jauniem mazumtirgotājiem, ”piebilda Lai. “Uzņēmumā OKEx mēs esam izstrādājuši drošu, uzticamu un stabilu vidi kriptovalūtu tirdzniecībai un cenšamies piedāvāt jaunus pakalpojumus, pamatojoties uz klientu interesēm. Mēs turpinātu pētīt un pievienot atvasinājumus, kuru pamatā ir tablo-monētas, lai tirgotājiem piedāvātu vienkāršāku riska ierobežošanas instrumentu, kurš savu peļņu un zaudējumus parasti uzskaita USD vērtībā. ”

OKEx nākotnes līgumam ir noteikts piegādes datums, un piegādes cena būs indeksa vidējā vērtība iepriekšējā stundā pirms piegādes. Marka cena tiek izmantota, lai aprēķinātu lietotāju nerealizēto peļņu un zaudējumus (UPL), lai samazinātu nevajadzīgu likvidāciju nestabilos tirgus apstākļos. Ikdienas norēķinu process plkst. 16:00 pēc Honkongas laika (HKT) nerealizēto peļņu un zaudējumus (PnL) pārvieto uz realizēto PnL, palielinot kapitāla izmantošanas elastību. OKEx piedāvā arī riska ierobežošanas rīkus, tostarp apdrošināšanu, lai palīdzētu tirgotājiem samazināt risku.

Lai nodrošinātu, ka indeksa cenas precīzi atspoguļo katra marķiera tūlītējo tirgus cenu, OKEx ir rūpīgi izvēlējies citu galveno biržu tirgus cenas kā svērtās indeksa sastāvdaļas katram marķierim. Šīs apmaiņas ietver Huobi, Bittrex, Coinbase un Binance. Tiks ieviesti pasākumi nenormālu situāciju risināšanai.

OKEx ir pieņēmusi uzlabotu atvasināto instrumentu riska pārvaldības sistēmu, kas ietver:

– Marka cena – labi izveidota zīmolu cenu sistēma, lai efektīvi izvairītos no milzīgām svārstībām un neparastas likvidācijas

– Tiered Maintenance Margin Ratio (TMMR) sistēma – lai izvairītos no lielu pozīciju likvidācijas un tās pēc ietekmes uz tirgus likviditāti

– Piespiedu daļējas likvidācijas režīms – lai novērstu tirgus ietekmi, ko rada liels skaits likvidēto pasūtījumu

USDT nākotnes līgumi tiks uzsākti 2019. gada 14. novembrī, un simulācija sāksies 2019. gada 5. novembrī. USDT Perpetual Swap tiks uzsākta 2019. gada 9. decembrī, un simulācija sāksies 2019. gada 30. novembrī..

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me