OKEx palaiž Latīņamerikas Fiat Gateway With Settle Network

Valeta, Malta, 2020. gada 3. jūlijs – pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx (www.okex.com) ir sasniegusi stratēģisku partnerību ar globālo fiat-crypto risinājumu piegādātāju Settle Network. Izmantojot pēdējā produkta Latamex, OKEx lietotāji tagad var iegādāties Bitcoin (BTC) un ēteru (ETH) apmaiņā ar Argentīnas peso (ARS), Brazīlijas reālu (BRL) un Meksikas peso (MXN), izmantojot tiešo bankas pārskaitījumu..

Norēķinu tīkls ir lielākais digitālo aktīvu norēķinu tīkls visā Latīņamerikā apmaiņas un pārrobežu norēķiniem, nodrošinot tradicionālo un digitālo aktīvu programmatisku savietojamību, piesaistot LATAM valstu finanšu infrastruktūras.

“Viens no svarīgiem OKEx mērķiem ir dot iespēju ikvienam izbaudīt finanšu pakalpojumus bez starpniekiem, veicinot blokķēdes virzītu ekonomiku. Tāpēc ir svarīgi pazemināt apmaiņas slieksni starp kriptovalūtām un fiat valūtām, lai aptvertu lietotājus vairākās valstīs un reģionos, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao, piebilstot:

“Sadarbībai ar Settle Network OKEx ir stratēģiska nozīme. Latīņamerikas lietotāji tagad var iegādāties BTC un ETH ar vairākām vietējām valūtām, izmantojot bankas pārskaitījumus. Nākotnē OKEx turpinās paplašināt fiat valūtu pārklājumu, lai vairāk lietotāju varētu ērtāk iegādāties kriptovalūtas. ”

Tā kā pasaules ekonomika kādu laiku ir cietusi no neveiksmēm, cilvēki ir sākuši pārdomāt esošās finanšu sistēmas problēmas, kuru vidū banku banka ir kļuvusi par nenovēršamu tēmu. Pašlaik visā pasaulē aptuveni 2 miljardiem pieaugušo nav bankas kontu, un lielu daļu no tiem veido Latīņamerikas iedzīvotāji. Lai kā arī būtu, pateicoties kriptovalūtai, kas ir bez starpniekiem, finanšu pakalpojumu jomā ir kļuvusi arvien nozīmīgāka loma.

“Latīņamerika ir izrādījusies viena no lielākajiem tirgiem ar reālu lietojumu pieņemšanu,” sacīja Pablo Orlando, Settle Network dibinātājs un izpilddirektors. Viņš pievienoja:

"Tāpēc kriptogrāfijas piekļuves iespējošana ar fiat ir tik būtiska. OKEx ir pareizs redzējums, atverot saviem Latam tirgotājiem iespēju iegādāties kriptovalūtas ar Argentīnas peso, Brazīlijas reāliem un Meksikas peso. Mēs esam priecīgi turpināt atvērt un palielināt tirgus visiem reģioniem pa valstīm."

Lielākajai daļai cilvēku pirmais solis, lai izbaudītu blokķēdes virzītus finanšu pakalpojumus, ir vietējo valūtu konvertēšana kriptovalūtās. No šī brīža OKEx ir atbalstījis lielu skaitu fiat valūtu visā pasaulē. Pateicoties partnerībai ar Settle Network, izmantojot plašu produktu klāstu, piemēram, Latamex, Settle X, PSP Xramp utt., OKEx lietotājiem būs daudz uzlabota kripto-fiat tirdzniecības un maksājumu apstrādes pieredze, izmantojot bankas pārskaitījumus.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas -, piedāvājot investoriem elastību, formulējot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Par norēķinu tīklu :

Norēķinu tīkls ir lielākais digitālo aktīvu norēķinu tīkls visā LATAM (Latīņamerikā) apmaiņas un pārrobežu maksājumiem. Norēķinu tīkls nodrošina programmatisku sadarbspēju starp tradicionālajiem un digitālajiem aktīviem, piesaistot finanšu infrastruktūru katrā valstī, kurā tā darbojas – aptverot visatbilstošākos tirgus, tostarp lielākās bankas un tūkstošiem skaidras naudas mazumtirdzniecības vietu. Tas nodrošina neierobežotu un atbilstošu digitālo aktīvu un vissvarīgāko vietējo valūtu savietojamību. Norēķinu tīklā ir virkne produktu, piemēram, Latamex (lielākais kriptogrāfijas-fiat vārteja Latīņamerikā), Settle X (maksājumu risinājumi biznesam, ieskaitot stablecoin emisijas risinājumus) un PSP Xramp (maksājumu apstrādes risinājumi)..

Mediju kontakts:


Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map