OKEx iekļauj DMG un CELO, nostiprinot ambiciozo nostāju par DeFi attīstību

Valeta, Malta, 2020. gada 15. jūlijs – OKEx (www.okex.com), pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, šodien paziņoja, ka uzskaitīs vēl divus topošos DeFi projektus: DMM Governance Token (DMG) un Celo Gold (CELO), ar tirdzniecības pāriem pret Piesaiste (USDT) un Bitcoin (BTC).

DMG spot tirdzniecība sāksies 17. jūlijā plkst. 3:00 pēc UTC, savukārt DMG depozīti būs pieejami no 16. jūlija pulksten 3:00 pēc UTC. Izņemšana tiks sākta 20. jūlijā plkst. 3:00 UTC. CELO gadījumā spot tirdzniecība sāksies plkst. 7:00 pēc UTC 17. jūlijā. Depozīti un izmaksas būs pieejamas attiecīgi plkst. 4:00 no UTC, 16. jūlijā un plkst. 9:00, pēc UTC, 20. jūnijā.

Pēc viena no daudzsološākajiem un populārākajiem projektiem DeFi telpā Compound (COMP) iekļaušanas šis jaunais OKEx lēmums pievienot lietotājiem vēl divus DeFi projektus konsolidē biržas straujo nostāju par DeFi nozares turpmāko attīstību..

“OKEx jau sen ir uzskatījis DeFi par vienu no svarīgākajiem blokķēdes un kriptovalūtas attīstības virzieniem. Sākot no pasīviem ienākumiem līdz digitālo valūtu aizdevumiem, kā nozares novators OKEx ir paplašinājis mūsu nospiedumu šajā augošajā arēnā, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao..

“Mēs esam ļoti priecīgi redzēt tādus projektus kā DMG un CELO ar novatoriskiem sasniegumiem kreditēšanas un stablecoin jomā, jo mēs uzskatām, ka tie pārstāv DeFi un blockchain nākotnes novatorisko virzienu.”

Stablecoins, aizdevumi un DEX veicina tradicionālā DeFi attīstību

Ja DeFi attīstība būtu sadalīta vairākos posmos, 2018. gada augusts – kad pirmo reizi tika piedāvāta DeFi koncepcija – līdz 2019. gadam būtu tā sākumposms.

2018. gada augustā kriptokreditēšanas platformas Dharma līdzdibinātājs Brendans Forsters publicēja rakstu ar nosaukumu "Tiek paziņots par De.Fi, decentralizētu finanšu platformu kopienu," kas oficiāli paziņoja par DeFi dzimšanu.

2019. gadu sauc arī par pirmo DeFi gadu. Kad cilvēki pamazām sāka saprast blokķēdi, DeFi spēcīgās drošības, augstās pārredzamības un privātuma aizsardzības priekšrocības ir pakāpeniski kļuvušas zināmas arī sabiedrībai.

DeFi ierosinātājs Brendans Forsters uzskata, ka DeFi jābūt četrām galvenajām īpašībām: 1) jāveido uz blokķēdes, 2) pieder finanšu jomai, 3) ir atvērtā pirmkoda kods un 4) stabiliem izstrādātājiem. Tomēr no 2020. gada pirmā pusgada visus finanšu produktus, kuru pamatā ir blokķēdes tīkls, ieskaitot kriptovalūtu, viedos līgumus, protokolus un DApps, var saukt par DeFi.

Šajā brīdī ir sākuši parādīties dažādi DeFi produkti, un pēkšņais Compound pieaugums neapšaubāmi noveda šo posmu līdz kulminācijai..

DeFi lietojumu sadalījums pēc veida. Avots: OKEx pētījums

Lai gan infrastruktūras / attīstības rīku (22%) un datu analīzes (17%) īpatsvars ir samērā augsts, patiešām labi zināmi un DeFi turpmāku attīstību veicinoši ir finanšu lietojumi, tostarp stabilie naudas līdzekļi, kreditēšana un decentralizēta apmaiņa, kas ir arī daudzsološākās DeFi dziesmas.

No kopējo aktīvu viedokļa, kas bloķēti DeFi protokolos, kreditēšanai ir absolūta priekšrocība. Pieci DeFi kreditēšanas projekti ir iekļauti visa tirgus desmitniekā. Starp tiem Compound pašlaik ir projekts ar visaugstāko bloķēto aktīvu tirgus vērtību, kam seko Maker – kura pārvaldības žetoni ir iekļauti arī OKEx. Turklāt decentralizētais biržas līdzsvars ieņem pozīciju arī starp top 10.

Avots: OKEx pētījums

Pēctradicionālais DeFi periods: Inovācijas dominēs DeFi attīstībā

Kad mēs nonācām 2020. gadā, sacensības pret DeFi ienāca jaunā nodaļā.

“Kamēr DeFi strauji attīstās, mums nevajadzētu ignorēt slēptās briesmas, ņemot vērā drošības un ekonomiskos modeļus utt.,” Sacīja Džejs Hao.

“Bez tam, DeFi attīstības virziens ir atbrīvoties no atkarības no dividendēm, ko rada“ blokķēdes ”jēdziens, un koncentrēties uz lietojuma scenārijiem, lai atrisinātu bankas norēķinu problēmu esošajā pasaules finanšu sistēmā. Ņemot to vērā, inovācija ir vienīgā izeja. ”

Atšķirībā no citiem DeFi kreditēšanas projektiem, DMM, kas ir DMG pamats, piedāvā kreditēšanas pakalpojumu no vienas puses uz citu. Piemēram, naudas summa aizdevumos, ko pašlaik rada ieķīlātās automašīnas Amerikas Savienotajās Valstīs, pārsniedz 8,7 miljonus ASV dolāru. Pārstādot šo hipotēku nodrošināto aizdevumu modeli, sagaidāms, ka DMM lietotājiem sniegs kriptovalūtas aizdevumu pakalpojumus fizisku hipotēku veidā.

DMM likmes. Avots: DeFi naudas tirgus

CELO mērķis ir izveidot globālu finanšu sistēmu, izmantojot viedtālruņus, sniedzot finanšu pakalpojumus cilvēkiem visā pasaulē – kuriem, iespējams, nav bankas kontu..

CELO, kas izveidots uz atvērtas likmju pierādīšanas uz ķēdi, visievērojamākā iezīme ir tā vieglais identitātes protokols, kas var kartēt publiskās atslēgas jaukuma un mobilā tālruņa numura jaukšanu, ļaujot lietotājiem nosūtīt CELO dolārus uz adresi, kas atbilst tālruņa numuru bez sarežģītās publiskās atslēgas adreses. Tātad ikviens, kuram ir viedtālrunis, var viegli nosūtīt digitālo valūtu uz jebkuru citu viedtālruni visā pasaulē.

“OKEx novērtē DMG un CELO inovāciju DeFi, un mēs arī ticam, ka nākotnē parādīsies arvien vairāk šādu novatorisku un praktisku projektu. Kā nozares pionieris mēs esam ļoti gatavi sadarboties ar to, lai veicinātu turpmāku DeFi attīstību, ”atzīmēja Džejs Hao..

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas -, piedāvājot investoriem elastību, formulējot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map