OKChain Testnet Now Live – ar savu pirmo DeFi lietojumprogrammu OKEx DEx

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, paziņoja par OKChain, OKEx īpašumā esoša komerciāla publiska blokķēde, lai sniegtu ieguldījumu sabiedrībā ar vairāk decentralizētām lietojumprogrammām. Tajā pašā laikā OKEx ieviesa arī OKEx DEX – pirmo decentralizēto lietojumprogrammu, kuras pamatā ir OKChain. Lai nodrošinātu labāku tirdzniecības pieredzi un likviditāti, OKEx DEX atbalsta reāllaika norēķinus neuzticamā vidē.

OKChain ir uz Cosmos SDK balstīta publiskā ķēde, kuru izstrādājusi OKEx. Tas atbalsta dažādas decentralizētas lietojumprogrammas un ļauj lietotājiem emitēt savas kriptovalūtas, izveidot tirdzniecības pārus un brīvi tirgoties ar tiem. Pateicoties vairāku ķēžu struktūrai, tiek ievērojami uzlabota lietojumprogrammu izstrādes efektivitāte un mērogošana. OKChain atdala datus trīs slāņos: blokā, operācijās un ārpus ķēdes, kas var uzlabot sistēmas vienprātības ātrumu un paplašināt ķēdes datu dimensijas.

Deleģētā kapitāla pierādīšanas (DPOS) vienprātības mehānisma pieņemšana, OKEx ir izdevis OKT kā OKChain vietējo marķieri. OKT emisija būs ģenēzes blokā un mezglu blokā, un ir sagaidāms, ka tā katru gadu palielināsies par 1-5%. Sīkāka informācija tiks paziņota.

OKChain ekoloģiskā attīstība

  • – Ļaujot lietotājiem pašiem emitēt savas kriptovalūtas vietnē OKChain;
  • – Ļaujot lietotājiem izveidot pašiem savas decentralizētas biržas OKChain, pilnībā kontrolējot lēmumu par to, kurus žetonus un tirdzniecības pārus iekļaut sarakstā;
  • – Atbalsts dažādu DeFi lietojumprogrammu izlaišanai;
  • – Viedu līgumu atbalstīšana;
  • – Atbalsts BTC starpķēžu lietojumprogrammas.

“Mēs uzskatām, ka decentralizētās finanses ir finanšu iekļaušanas un finanšu brīvības atslēga visiem. Tāpēc mēs esam ilgojušies atbrīvot DeFi spēku. OKChain ir milzīgs pavērsiens mums, kas nozīmē, ka mēs tagad varam nodrošināt atvērtu, zemu izmaksu un autonomu ekosistēmu, lai ikviens varētu baudīt blokķēdes un decentralizācijas sniegtās priekšrocības, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao. “Blockchain izstrāde man arvien sniedz jaunu pieredzi un pārsteigumus. Šodien, kad mēs runājam par blokķēdi, tas ir daudz vairāk nekā tikai Bitcoin un galvenie ERC-20 marķieri. Kā vadošais spēlētājs nozarē mēs ceram, ka OKChain kļūs par iedvesmu vairākām inovācijām un piesaistīs vairāk talantu, lai pievienotos blokķēdes revolūcijai kopā ar mums. ”

OKEx DEX – pirmā decentralizētā lietojumprogramma OKChain

Bez OKChain, OKEx DEX, decentralizētā OKEx apmaiņas daļa, ir arī jaunievedums, kuru nedrīkst palaist garām.

OKEx DEX galvenās iezīmes

  • – Aktīvus pilnībā kontrolē lietotāji ar augstāku drošību
  • – Reāllaika aktīvu ienākšana, padarot katru tirdzniecību efektīvu un vieglu
  • – Pārredzami darījumi ar zemākām uzticības izmaksām starp indivīdiem

Jāiznīcina 700 miljoni bez aprites esošā OKB

OKB ir ekosistēmas OKEx vietējais marķieris, kuru kopš tā dzimšanas plaši atbalsta miljoniem lietotāju. OKEx ir apņēmies izpētīt un paplašināt OKB ekoloģiskos pielietojumus un pilnveidot atpirkšanas un sadedzināšanas shēmu nākotnē.

Pēc testēšanas tīkla OKChain palaišanas tiks sadedzināti kopumā 700 miljoni neizdotu OKB. OKB iegūs absolūtu deflāciju un kļūs par pirmo pasaulē pilnībā izplatīto platformu. Neskarot no OKEx, ierakstīšanas marķieris pilnībā nāk no tirgus, izmantojot mūsu atpirkšanas un ierakstīšanas shēmu.

OKB turētāji ir svarīgs virzītājspēks OKChain izstrādē un popularizēšanā, kartējot 100% ģenēzes bloku OKB turētājiem, OKT un OKB būs savstarpēji saistīti, lai veicinātu OKChain ekoloģisko attīstību. OKT un OKB nav atdalāmi no OKChain, jo OKT ļaus attīstīt OKB ekosistēmu. OKT tirdzniecība būs pieejama, kad būs pieejams OKChain mainnet.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet šeit.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map