Labi Jumpstart: Echoin (EC) ir atvēris 3,5x cenu un Pledgecamp (PLG), paziņots par 7. žetonu pārdošanas projektu

Pēc pagājušās nedēļas Echoin (EC) marķieru pārdošanas uzsākšanas ir plānots, ka OKEx, pasaules vadošā kriptovalūtas birža, uzsāks Pledgecamp (PLG) 7. OK Jumpstart projektu..

Echoin (EC) pagājušajā nedēļā atvērās pie 0.04 USDK, kas ir ~ 3.5x no saraksta cenas OK Jumpstart. Tagad pieejams arī EC / USDT spot tirdzniecības pāris.

Tikai piecu mēnešu laikā pēc dibināšanas OK Jumpstart jau ir uzsācis septiņus projektus. Lai inkubētu augstas kvalitātes blokķēdes projektus, platformas ķirsis izvēlas projektus ar pārbaudītiem ierakstiem, pamatojoties uz tā holistisko novērtējumu ar COMPASS modelis. Modelis novērtē katra kandidāta projekta potenciālo izaugsmi septiņos galvenajos aspektos: radošums, operatīvā kompetence, mārketinga kompetence, progress, kopienas aktivitāte, ilgtspēja, kā arī mērogojamība, novērtējot 105 faktorus.

https://twitter.com/OKEx/status/1161837003736080384?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1161837003736080384&ref_url = https% 3A% 2F% 2Fokexpressroom.prowly.com% 2F67858-ok-jumpstart-echoin-ec-opens-35x-of-list-price-and-pledgecamp-plg-the-7-token-sale-project- paziņoja

OK Jumpstart 7. žetona izpārdošana, Pledgecamp (PLG) tiks uzsākta 2019. gada 22. augustā

Pledgecamp tiek dēvēts par pūļa finansēšanas 2.0 blokķēdes projektu. Tā ir nākamās paaudzes pūļa finansēšanas platforma, kas apvieno decentralizētu pūļa finansēšanas sistēmu ar blokķēdes tehnoloģiju. Uzņēmums uzsāka pūļa finansēšanas nozares pirmo viedo līgumu depozīta sistēmu, ieguldītāji tiek aizsargāti kolektīvās finansēšanas procesā un tiek apbalvoti ar PLG žetoniem. Sistēmas decentralizētais lietotāju pārvaldības mehānisms un kopīgs ekonomikas mehānisms ļaus strauji augt lietotāju tīklam un nodrošinās kolektīvo finansējumu topošajiem uzņēmējiem visā pasaulē..

"Pledgecamp ir lielisks projekts tādā veidā, ka tas savieno uzņēmumus un kopienas un dalās ar visiem pasaules cilvēkiem iespēju kļūt par uzņēmēju. Šāda tiekšanās ir pelnījusi labu vietu tirgū," sacīja Endijs Čeungs, OKEx operāciju vadītājs. "Blokķēdes attīstība aug zibens ātrumā. Ir svarīgi izpētīt dažādas nozares nozares un pielikt visas pūles, lai veicinātu visas iespējas."

Informācija par abonementu

Pledgecamp kopējais piedāvājums ir 10 000 000 000 PLG, un tas būs pieejams vietnē OK Jumpstart par 0,0025 USD par PLG, un individuālā minimālā abonēšanas summa ir 200 000 PLG. OKB ir vienīgais marķieris, kas pieņemts abonēšanai un norēķiniem. OKB / USD maiņas kurss tiks apstiprināts pārdošanas dienā. Joprojām būs 2 abonēšanas sesijas. Pirmā abonēšanas sesija tiks atvērta plkst. 6:00 (CEST, UTC + 2), bet otrā – plkst. 7:00 (CEST, UTC + 2)..

Pirmās abonēšanas sesijas piegāde: 400 000 000 PLG

Individuālā minimālā abonēšanas summa: 200 000 PLG

Individuālais vāciņš: 400 000 PLG

Virs abonēšanas limits: 800 000 000 PLG

Otrās abonēšanas sesijas piegāde: 400 000 000 PLG


Individuālā minimālā abonēšanas summa: 200 000 PLG

Individuālais vāciņš: 1 600 000 PLG

Pārmērīga abonēšanas ierobežojums: nav

Pēc simboliskās pārdošanas PLG / USDK un PLG / USDT spot tirdzniecības pāri būs pieejami attiecīgi plkst. 10:00 2019. gada 22. augustā un plkst. 10:00 2019. gada 23. augustā (CEST, UTC + 2)..

Lai iegūtu sīkāku informāciju par marķieru pārdošanas noteikumiem, lūdzu, skatiet OK Jumpstart marķieru pārdošanas noteikumu uzlabošana.

Lūdzu, sekojiet līdzi OKEx Twitter un Labi Jumpstart jaunākajiem atjauninājumiem.

BEIGT

Brīdinājums par risku: digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka jūs pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map