Kur nopirkt ar zeltu nodrošinātas kriptovalūtas

Pieņemsim, ka digitālās zelta valūtas ideja noteikti nav jauna koncepcija. Patiesībā tālajā 1995. gadā piedzima pirmās ar zeltu nodrošinātās kriptovalūtas E-Gold. Kamēr miljoni sāka pieņemt šo ideju, platforma tika ātri slēgta. Lai izvairītos no atkārtošanās vēsturē, jūs varētu domāt, kur šīs monētas var iegādāties, cerot palikt ilgtermiņā.

Pašlaik kriptogrāfijas valūtas, kuras nodrošina zeltu, parasti var iegādāties tieši no marķiera veidotāja vai no kriptovalūtas biržas.

Biržas, lai iegādātos kriptovalūtas ar zeltu

Ir simtiem kriptovalūtu apmaiņas, dažreiz ar simtiem monētu, kas tiek piedāvātas katrā. Tādēļ labākais veids, kā atrast biržu, kurā pārdod meklēto valūtu, ir pārbaudīt marķiera radītāja vietni. Ja jums nav prātā monētas, šeit ir dažas no platformām, kas piedāvā vismaz vienu kriptovalūtu ar zeltu..

Zelta apmaiņa

Viena no vispazīstamākajām kriptogrāfijas biržām specializētai tirdzniecībai ar dārgmetālu pamatotām kriptovalūtām ir platforma, Zelta apmaiņa. Vietnē GoldExchange lietotāji var iegādāties GoldCoins ar debetkarti vai kredītkarti.

Kriptoapmaiņa

Zelta monēta nesen ir dalījies, ka viņu marķieri būtu pieejami arī platformā CryptoExchange. CryptoExchange platforma specializējas depozīta pakalpojumos kriptogrāfijas darījumiem, un tai ir reputācija, ka tai ir īpaša atbalsta komanda, kas pieejama visu diennakti..

BlockBen

BlockBen platformā mitina blokķēdi, virtuālo maku, dažādus viedos līgumus un saistītos seifus, kā arī iekšējo blokķēdi kriptonauda BlockNote. Izmantojot BlockBenPay maku, tirgotāji var iegādāties BlockNote žetonus ar 100% zelta pamatni un Blockstock žetonus ar 10% zelta pamatni.

Blockchain.com

Vēl viena plaši pazīstama kriptovalūtas maiņa ir Blockchain.com. Šī uzticamā vietne ir padarījusi kriptonauda ar zeltu nodrošinātu DGLD pieejamu divos pāros – DGLD / BTC un DGLD / USD.

EtherDelta

EtherDelta, biržā, kuras mērķauditorija ir Ethereum stablecoins, tirgotāji var atrast Maskavā esošo stablecoin GoldMint (MNTP), kas ir nopērkama.

Kriptogrāfijas valūtas ar zelta pārklājumu, lai to nopirktu veidotājs

Kā jau iepriekš minēts, kriptovalūtas ar zeltu balstītas kriptovalūtas var iegādāties tieši no satura veidotāja vietnes. Šeit ir daži no vispopulārākajiem kriptogrāfijas veidiem ar zeltu un to saistītās vietnes.

GoldCoin.com

GoldCoin ir stabila ERC-20 monēta, kas veidota Ethereum tīklā. Pēc vairāk nekā 20 gadiem platforma turpināja piedāvāt ērtu iekļūšanu un augstu drošību. GoldCoin ir nopērkams tieši viņu vietnē goldcoin.com.

Anthemgold.com

Anthem Gold ir kriptonauda, ​​ko izstrādājusi Anthem Vault Incorporated. Katrs AGLD marķieris ir nodrošināts ar vienu gramu fiziskā zelta un ir pilnībā apdrošināts. Himnas zeltu var iegādāties tieši vietnē anthemgold.com.

DGLD.CH

Katrs DGLD marķieris ir ekvivalents 1/10 smalko Trojas unci zelta, un to izveidoja konsorcijs starp CoinShares, Blockchain un MKS Šveicē. Žetonus var iegādāties satura veidotāja vietnē DGLD.CH.

Tethergold.com

Tether savulaik bija pazīstams ar USD atbalstītu stablecoin. Pavisam nesen viņi ir izlaiduši žetonus, kas apzīmē vienu Trojas unci zelta, kas glabājas Šveices glabātavā. Tether Gold (TAUt) žetoni atrodas Ethereum bloku ķēdē, un tos var iegādāties Tether vietnē, Tethergold.com.

Meld.gold

MeldCoin (MELD) izveidoja Austrālijas tehnoloģiju jaunuzņēmums, kurš tiecās revolucionizēt zelta pirkšanu un pārdošanu, integrējot mūsdienu zelta piegādes ķēdi. Ir divi dažādi sapludināti žetoni, viens ar zelta pamatni proporcijā 1: 1 ar 1 gramu zelta un drošības žetons, kas nopelna zeltu ar katru darījumu. Šos marķierus var iegādāties, izmantojot viņu vietni meld.gold.

GoldMint.io

GoldMint (MNTP) žetoni piedāvā lombardu kredītus, kas tiek nodrošināti ar zeltu, kas ir Proof of Stake blockchain. Pati platforma ir veidota uz privāta blokķēdes, un žetoni ir pieejami vietnē goldmint.io.

Aurus.io

AurusGold (AWG) ir Apvienotajā Karalistē dibināts uzņēmums, kas piedāvā pilnībā nodrošinātus marķierus, kur katrs marķieris jebkurā laikā ir izpērkams par 1 gramu zelta. AurusGold ir pieejams tās tīmekļa vietnē aurus.io.

Pērciet šodien ar zeltu nodrošinātas kriptovalūtas

Šis saraksts nebūt nav pilnīgs, jo katru dienu turpina laist tirgū jaunus zelta balstītus stablecoīnus. Mēs iesakām izmantot šo sarakstu kā sākumpunktu atrašanās vietām, lai apsvērtu, kuri marķieri ir visjēdzīgākie ar jūsu visaptverošo ieguldījumu stratēģija, nevis visu pieejamo ar zeltu pamatoto stabilo monētu izsmeļošs saraksts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me