BTCS izpilddirektors paskaidro, kā uzņēmums pārsniedza 1 miljonu dolāru kriptogrāfijas aktīvos

BTCS Inc. ir publiski tirgota kriptovalūtas un blokķēdes kompānija, kas nesen pārsniedza 1 miljona ASV dolāru lielu pārvaldāmo kriptogrāfijas aktīvu (AUM) atskaites punktu. Orientieris ir sasniegts pēc kriptogrāfijas cenu atgūšanās no marta vidus (Melnās ceturtdienas). Pārskati norāda, ka uz Bitcoin vērsti kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondi pārspēj savus tradicionālākos kolēģus. BTCS plāno izmantot izmērītu pieeju, lai dažādotu pašreizējos kriptogrāfijas valūtas turējumus. BTCS akcijas ir palielinājušās vairāk nekā par 215% gadā.

Padziļinātā intervijā ar BTCS izpilddirektoru Čārlzu Alenu viņš dalās ar savu perspektīvu par kriptogrāfijas tirgu un to, kā BTCS veicina savu pozīciju šajā nozarē. Alena kunga vārdiem sakot, BTCS Inc. (OTCQB: BTCS) ir viens no pirmajiem ASV publiski tirgotajiem uzņēmumiem, kas koncentrējas uz digitālajiem aktīviem un blokķēdes tehnoloģijām. Uzņēmums koncentrējas uz trim darbības virzieniem:

  1. Digitālo aktīvu portfeļa veidošana, īpaši koncentrējoties uz ļoti graujošām vertikālēm
  2. Aktīvi skatoties uz iegādi blokķēdes telpā, un;
  3. Izstrādāt digitālo aktīvu datu analīzes platformu, kuras mērķis ir sniegt lietotājiem svarīgu informāciju, ļaujot izsekot vairākām digitālo aktīvu apmaiņām un seifiem, lai portfeļa turējumus apkopotu vienā platformā, lai skatītu un analizētu veiktspējas un riska metriku..

Šo sešus gadus veco uzņēmumu vada tās komandas pārliecība par kriptogrāfijas un blokķēdes tehnoloģijām un to, kā tās varētu dziļi mainīt pasauli. Saskaņā ar Allena kunga teikto, BTCS galīgais mērķis ir nodrošināt vispārēju publisko ieguldījumu pakļaušanu ar savas valsts uzņēmuma starpniecību.

Pēdējie 6 gadi patiešām ir bijuši rupji braucieni, šajā laikā mēs vienā vai otrā veidā esam pakļauti gandrīz visiem kriptogrāfiskās telpas aspektiem, tostarp e-komercijai, kalnrūpniecībai, seifiem, maksājumu apstrādei un bankomātiem, lai nosauktu tikai dažus. Pateicoties šai pieredzei un atklāti dažām neveiksmēm, mēs patiešām esam izvēlējušies, mūsuprāt, ārkārtas biznesa modeli sabiedrībai, kas orientēta uz kriptogrāfiju. Mums ir ārkārtīgi zems apdegums salīdzinājumā ar mūsu vienaudžiem, un mūs neapgrūtina visi kalnrūpniecības darbības riski vai citi dārgi iepriekšēji ieņēmumi ārpus horizonta centieniem.

Čārlzs arī komentēja COVID-19 ietekmi nozarē un to, kā BTCS pārvarēja grūtības, kas radās ar globālo pandēmiju.

COVID ietekme uz pasaules ekonomiku vēl nav redzama. Mēs sagaidām, ka turpināsies valdības glābšana, turpinot devalvēt fiat valūtas visā pasaulē. Mēs uzskatām, ka investori kā vērtības krātuvi meklēs ierobežotos aktīvus, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Laika gaitā tam būtu jāveicina vairāku digitālo aktīvu vispārēja ieviešana, kas, iespējams, izraisīs ievērojamu cenu pieaugumu.

Runājot par ieguldījumiem, šķiet, ka cilvēki vienmēr meklē veidus, kā pasargāt savu naudu no inflācijas un iegūt lielāku peļņu, nekā jebkura finanšu iestāde var piedāvāt. Kā pats pieredzējis ieguldītājs Čārlzs piedāvāja savu viedokli, kāpēc ieguldījumi blokķēdē un ar kriptogrāfiju saistītos uzņēmumos ir laba izvēle portfeļu dažādošanai. Pēc BTCS izpilddirektora domām, blokķēdes tehnoloģija ir domāta, lai mainītu veidu, kā mēs veicam aktīvu globālu nodošanu bez starpniekiem, tādējādi nodrošinot ilgtspējīgu risinājumu gandrīz visām esošajām nozarēm, samazinot maksas un uzlabojot efektivitāti un drošību.

Čārlzs turpina, skaidrojot, kā BTCS piedāvā investoriem pakļautību kriptovalūtām un drošu veidu, kā ieguldīt šajā tirgū. Uzņēmums piedāvā daudzveidīgu biznesa plānu un tam vajadzētu pievienot pievienoto vērtību, kas pārsniedz to, ko banka varētu piedāvāt vidējam Džo.

Atbildot uz jautājumu par tradicionālo finanšu sistēmu ASV un tās labi pazīstamajām nemierīgajām attiecībām ar kriptogrāfijas tirgu, Alens kungs dalījās savā skatījumā uz šo jautājumu, sakot:

Vairāk uz nākotni domājošas iestādes banku sektorā to uztver, savukārt citas sēž malā ar lielāku gaidīšanas un skatīšanās pieeju. Tomēr es domāju, ka visi tur tehnikas cilnes, baidoties palikt aiz muguras. Kopumā es uzskatu, ka ceļš uz transformāciju būs lēns, jo daudzas lielākas iestādes ir dziļi iesakņojušās mantotajās sistēmās vai ļoti izvairās no riska.

Kā BTCS pārspēja 1 miljona ASV dolāru atskaites punktu

Šīs intervijas laikā ar Čārlzu mēs nevarējām nejautāt, kā BTCS tik īsā laika posmā pārvarēja šo pagrieziena punktu. Pēc izpilddirektora teiktā, uzņēmums piesaistīja vairāk nekā 1 miljonu USD, kas ļāva viņiem krasi palielināt savas Bitcoin un Ethereum daļas. Sākot ar 2020. gada 5. augustu viņu pārvaldībā esošo digitālo aktīvu patiesā tirgus vērtība palielinājās līdz vairāk nekā 1,5 miljoniem ASV dolāru, kas ir par 50% vairāk nekā izmaksu bāze. Turklāt Čārlzs piemin, ka uzņēmums plāno paplašināt savu digitālo aktīvu portfeli ārpus BTC un ETH, taču šobrīd tas ir ļoti piesardzīgs ekonomiskās nenoteiktības dēļ. Plāns, kā paskaidroja Allena kungs, ir koncentrēties uz digitālajiem aktīviem ļoti graujošās vertikālēs, piemēram, kriptovalūtās, viedajos līgumos, IoT, skaitļošanā un datu glabāšanā, un, ja iespējams, uz protokola slāni.

Neskatoties uz nākotnes nenoteiktību, Čārlzs Alens ir ļoti vērīgs gan pret Bitcoin, gan uz Ethereum, it īpaši nākamajos mēnešos, jo abas kriptovalūtas 2020. gadā ir uzrādījušas lielu izaugsmi. Turklāt BTCS pēta arī mazākus projektus, piemēram, žetonus, kas varētu radīt lielu labumu nākotne. Tiek ziņots, ka arī digitālo aktīvu firma attīstās savu iekšējo patērētāju digitālo aktīvu datu analīzes platformu. Tā kā kriptogrāfijas telpa joprojām ir sākumstadijā, cenu etaloni, indeksi, tirdzniecības apjoms un citi svarīgi rādītāji joprojām tiek pilnveidoti.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par BTCS, apmeklējiet viņu vietni vietne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map