BitMax.io paziņo par primārā saraksta partnerību ar DeepCloud AI (DEEP)

BitMax.io (BTMX.com) ir paziņojis par DeepCloud AI (DEEP), mākslīgā intelekta virzītas decentralizētas mākoņskaitļošanas platformas, kas uzņēmumiem un privātpersonām piedāvā tirgu, lai dalītos pārmērīgā skaitļošanas un glabāšanas resursu jaudā, izmantojot decentralizētu mākoņu, galveno sarakstu. 

DeepCloud AI plāno sākt marķiera iepriekšēju pārdošanu BitMax.io lietotāji 18. jūlijā EDT. Būdams organizators, DeepCloud uzņemas pilnu juridisku atbildību par tā simbolisko iepriekšpārdošanu. Saraksta sadarbības ietvaros, BitMax.io nodrošinās tehnoloģiju un izpildes atbalstu šai pirmspārdošanai. 

Contents

Par DeepCloud AI

DeepCloud AI pēta jauno decentralizēto risinājumu tirgu, piedāvājot lietotājiem uz blockchain balstītu decentralizētu mākoņpakalpojumu iespēju. Izmantojot resursu pārvaldībai mākslīgo intelektu (AI), DeepCloud AI var piedāvāt revolucionāru mākoņu infrastruktūru decentralizētām lietojumprogrammām, it īpaši IoT un Web 3.0 lietotnēm. Līdz ar mākoņdatošanas demokratizāciju resursu nodrošinātājiem un lietojumprogrammu izstrādātājiem ir vienlīdzīgi konkurences apstākļi, lai rentablāk palaistu decentralizētas lietojumprogrammas. 

Platforma uzņēmumiem un privātpersonām nodrošinās pilnībā funkcionējošu skaitļošanas un uzglabāšanas resursu tirgu, kas viņiem ļaus dalīties pārpalikumā ar decentralizētu mākoni. 

DeepCloud AI galvenais diferencētājs ir AI izmantošana resursu saskaņošanai starp tīkla resursu nodrošinātājiem un lietojumprogrammu izstrādātājiem. Mūsdienīgs spēles veidošanas algoritms optimālākajā veidā piešķir resursus skaitļošanas pieprasījumiem. Tas ir balstīts uz vairākiem parametriem, piemēram, informāciju no tīkla lietotāju pieprasījumiem, lietošanas vietu un tīkla dalībnieku stāvokļus galvenajos režīmos.. 

Šis lietojumprogrammu tirgus izstrādātājiem ar iepriekš apstiprinātām lietojumprogrammām paātrinās pilnīgu risinājumu izstrādi. Drošību nodrošina aizsardzības slānis, kas veidots ap Intel SGX tehnoloģiju un reāllaika platformas uzraudzību, lai novērstu krāpšanu. 

DeepCloud AI ir blokķēdes agnostiķis, kas nozīmē, ka tas ļauj vairākām dažādām ķēdēm decentralizēt kontroli un palielināt uzticību. Mērķis ir panākt lielu darījumu caurlaidi ar zemām darījumu izmaksām. 

Ekosistēmu veido tīkla resursu nodrošinātāji, decentralizēti lietojumprogrammu izstrādātāji, lietojumprogrammu tirgus nodrošinātāji un AI kontrolieris. Tīkla resursu nodrošinātāji ir cilvēki, kuri nodrošina resursus tīklam un pelna DEEP žetonus. Lietojumprogrammu izstrādātāji var pielāgot lietotāju pakalpojumus savām lietojumprogrammām, izmantojot lietotāja informācijas paneli, un atlasīt dApps no iepriekš definētajām lietojumprogrammām no lietojumprogrammu tirgus. AI kontrolieris pārvalda resursus, analizējot katru darījumu un tā ietekmi uz tīklu. AI Matching Engine atbilst tīkla resursu nodrošinātājiem un lietojumprogrammu izstrādātājiem. 

Plašs lietojumu klāsts

DeepCloud AI pielika ievērojamas pūles, lai nodibinātu partnerattiecības ar vadošajām institūcijām un izveidotajiem uzņēmumiem dažādos starptautiskos tirgos. Izstrādes komandu vada CTO Geeta Chauhan, bijušais Nokia un Lucent Alcatel vadītājs, un tā ir piešķīrusi ievērojamus resursus, lai izstrādātu pielāgotus risinājumus dažādiem projektiem.. 

IoT lietojumprogrammām nepieciešama skaitļošana tuvu avotam. Izmantojot DeepCloud atbilstības mašīnu, pareizos resursus var pieskaņot pareizajām lietojumprogrammām, pamatojoties uz reāllaika datu analīzi visā tīklā. 

Viedās pilsētas: vietējās pašvaldības var veidot viedo pilsētu pamatinfrastruktūru un izmantot DeepCloud AI resursus tuvu malām, lai palaistu un izvietotu lietojumprogrammas. 

Piegādes ķēdes darījumu izsekošana: Blokķēdē balstītu lietojumprogrammu izvietošana uz DeepCloud AI auduma ļauj izsekot sarežģītiem piegādes ķēdes darījumiem ar pilnu revīzijas liecību, kas ir droša pret viltojumiem un droša.

Pakalpojumu sniedzēji, piemēram, TV kompānijas, var paļauties uz DeepCloud AI decentralizētajiem pakalpojumiem, piemēram, vietējo kešatmiņu lielu auditorijas pasākumu laikā (piemēram, olimpisko spēļu un futbola sezonas laikā).. 

DeepCloud AI jau ir noslēgts līgums ar Meksikas valdību un Coahilla izveido nemainīgu, izplatītu transportlīdzekļu datubāzi. Izmēģinājuma brauciens notiks 2019. gada jūlijā, pēc tam tiks izlemts, vai visā valstī tiks ieviesta izlaišana. 

Par BitMax.io (BTMX.com)

BitMax.io ir dibināta Volstrītas kvantu tirdzniecības veterānu grupas 2018. gada beigās. Šī ir nozares nākamās paaudzes digitālo aktīvu tirdzniecības platforma, kas piedāvā plašu finanšu produktu un pakalpojumu klāstu gan mazumtirdzniecības, gan institucionāliem klientiem, jo ​​īpaši sarežģītu platformu pakalpojumu pirkšanu. pusē & pārdošanas puses iestādes abās Austrumu valstīs & Rietumu demogrāfija, kas meklē ļoti likvīdu tirgu.

Balstoties uz blokķēdes, pārredzamības un uzticamības pamatvērtībām, BitMax, io vienmēr cenšas nodrošināt augstas kvalitātes klientu pakalpojumus un novatoriskus tirdzniecības produktus, lai apmierinātu arvien mainīgo tirgus pieprasījumu. Maržinālo tirdzniecību uzsākšana 2019. gada 14. februārī ir spilgts piemērs tam, kā tā ātri paplašināja savu produktu piedāvājumu ārpus tradicionālās spot tirdzniecības, lai labāk apkalpotu lietotāju dinamiskās tirdzniecības vajadzības. BitMax.io lietotājiem, kuri saprot un atzīst maržinālo tirdzniecību saistītos riskus, viņi tagad spēj piesaistīt savu tirgojamo aktīvu potenciālajai augstākai ieguldījumu atdevei, izmantojot maržinālo tirdzniecību ar stabilu riska pārvaldību. Digitālo aktīvu saraksts, kurus var tirgot ar starpību, ir palielinājies no sākotnējiem četriem līdz 18 dažādiem marķieriem, ieskaitot BTMX. Tas ir vēl viens BitMax.io novatorisks solis, lai iespējotu maržinālo tirdzniecību ar savu vietējo marķieri. Tas paplašina BTMX lietderības funkcijas un veicina lielāku likviditāti platformā. (BitMax.io maržas tirdzniecības funkcija nav pieejama Ziemeļamerikas tirgos.)

Līdzīgi kā novatoriskajā maržas tirdzniecībā, arī unikālās svārstīguma kartes ieviešana atkal parādīja komandas dziļo izpratni par kapitāla tirgus iekšējo darbību un viņu augsto pieredzi finanšu produktu dizainā. BitMax.io nepastāvības karte ir pirmais šīs platformas atvasinātais produkts, kas saistīts ar svārstībām, kas ļauj globālajiem lietotājiem vienkāršā, bet efektīvā veidā prognozēt un tirgot galveno svārstīgo monētu cenu svārstības iepriekš iestatītu laika periodu laikā. Pēc Aesopa fabulas – bruņurupuča un zaķa – nosaukta par bruņurupuča un zaķa karti, kartei ir gandrīz iespēju struktūra pamatā esošajiem tirdzniecības pāriem, tomēr lielā mērā vienkāršota izmaksu forma. Lietotājs var iegādāties citu karti, lai prognozētu cenu kustību noteiktā diapazonā (Turtle Card) vai virs noteikta diapazona (Bunny Card). Tie, kas prognozē pareizu cenu kustības diapazonu, saņems izmaksu, kas ir vienāda ar kartes nosacīto vērtību. Volatilitātes kartē tiek izmantota vienkāršota izmaksu veidlapa, nesarežģot norēķinu un klīringa jautājumus, kas kopīgi reālās valūtas opcijām. Lietotāji vienkārši izvēlas, kuru karti pirkt tirdzniecībai, ņemot vērā bāzes aktīva svārstības noteiktā diapazonā vai virs tā. To ir viegli saprast un izmantot visu veidu tirgotājiem, kuriem nepieciešama ļoti īstermiņa tirdzniecība vai daļēja riska nodrošināšana pret pārāk lielām cenu svārstībām ļoti nestabilos tirgus apstākļos..

 Secinājums

Kopš izlaišanas 2018. gadā BitMax.io ir piedzīvojis ievērojamu izaugsmi, un ir cieši apņēmies nodrošināt augstas veiktspējas, uz klientu orientētu tirdzniecības platformu globālajai klientu bāzei. Pašlaik platformai ir vairāk nekā 180 000 reģistrētu lietotāju, un tajā ir vairāk nekā 50 000 aktīvu kopienas dalībnieku. DEEP iekļaušana ne tikai atbalsta tā nepārtraukto tirdzniecības pāru paplašināšanos, bet arī nodrošina daudzveidīgāku DeepCloud AI iedarbību visā pasaulē..

Lai iegūtu papildinformāciju, sekojiet BitMax.io vietnē:

Vietne: http://www.BitMax.io

Twitter: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

Telegramma: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

Vidējs: https://medium.com/bitmax-io

Kontaktpersona: [e-pasts aizsargāts]

Avots: BitMax.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map