BitMax.io (BTMX.com) un EtherZero (ETZ) izveidota stratēģiskā partnerība

BitMax.io (BTMX.com), nozares vadošā nākamās paaudzes digitālo aktīvu tirdzniecības platforma, un EtherZero, viedā līgumu platforma izstrādātājiem, ir nodibinājusi stratēģisku partnerību. EtherZero (ETZ) tiks iekļauts vietnē BitMax.io, un tirdzniecība sāksies 2019. gada 19. aprīlī.

Kas ir EtherZero?

Ēteris nulle ir cieta dakša Ethereum un nodrošina augstu mērogojamību, tūlītēju samaksu, decentralizētu platformu nulles izmaksām izstrādātājiem viedo līgumu un DApps izvietošanai. Tūlītējo darījumu priekšrocības un nulles maksas padara to par lielisku platformu DApp izstrādei.

EtherZero priekšrocības

Augsta mērogojamība: EtherZero atbalsta ļoti lielu darījumu apjomu ar ātru verifikāciju. Tas var apstrādāt 1400 darījumus sekundē.

Tūlītējs maksājums: Izstrādātājiem nav jāuztraucas par tīkla pārslodzi vai darījumu kavēšanos, izvietojot DApps. Bloku ģenerēšanas ātrums varētu būt mazāks par vienu līdz trim sekundēm, tādējādi samazinot apstiprināšanas laiku.

Nulles darījuma maksaNeatkarīgi no tā, vai izstrādājat DApp, ieviešat viedo līgumu vai uzsākat darījumu, darījuma maksa ir nulle. EtherZero sistēma izmanto Power, lai nodrošinātu nulles kopīgu darījumu darbību. Jauda ir EtherZero izcelsmes vietējā valūta, kas tiek ģenerēta MPoS mehānismā. Tas nav tirgojams vai pārvedams un tiek izmantots tikai gāzes patēriņam darījumos.

Inovatīvs MPoS konsensa algoritms: MPoS ir Masternode plus PoS saīsinājums. MPoS konsensa algoritms divpakāpju tīklā integrē Masternode sistēmu ar pierādījumu par likmi. Tas padara platformu taisnīgu un decentralizētāku. Kamēr dalībniekiem ir 20 000 ETZ monētu un mākoņa serveris, viņi var pievienoties masternode kalnrūpniecībai un viņiem ir tiesības balsot autonomajā kopienā.

Autonomā kopiena: Augsta kopienas autonomijas pakāpe ļauj visiem maģistrantiem ierosināt kopienas priekšlikumus, balsot un piedalīties kopienas veidošanā. Tas ir līdzeklis, kā panākt vienprātību par ierosinātajām izmaiņām tīklā un EtherZero ekosistēmas finansēšanas attīstību.

Izmantošanas gadījumi un nākotnes plāni

Ēteris nulle palīdz izstrādātājiem izveidot DAPP, kas tiek bieži izmantoti ikdienas dzīvē un ne tikai attiecas tikai uz uzņēmējdarbību un finansēm.

Dažas no DApps, kuras pašlaik izmanto vietnē EtherZero, ir kalnrūpniecības lietotne L’ETZ ROCK un visas tiešsaistes spēles UnicornGo, Friends Farm un Hit the Crypto. EtherZero komanda plāno izstrādāt priekšlikumu par ārpakalpojumu un tirdzniecības platformu, lai savienotu spēļu dizainerus, rakstniekus, spēļu ražotājus utt..

Pagājušā gada novembrī EtherZero izveidoja partnerību ar Krievijas blokķēdes spēli IZX, kurai pašlaik ir vairāk nekā 40 000 lietotāju.

CryptoAds, jaunākais CallFreeCalls atkārtojums, ir apvienojies ar EtherZero. Platforma ļauj lietotājiem veikt bezmaksas zvanus ikvienam, un to sponsorē reklāmdevēji. Partnerība liek domāt, ka uzņēmums plāno lietotājiem nodrošināt pēc iespējas ātrāku servisu.

Turklāt EtherZero izstrādā e-komercijas platformu, lai apmierinātu iepirkšanās vajadzības, izmantojot EZT. Tā arī plāno ieviest kartēšanas lietojumprogrammu, ko dēvē par MRO (Reālās pasaules organizācijas karte). Šī lietotne palīdzēs esošajiem uzņēmumiem tikt galā ar iekšējo pārvaldību un attiecību pārvaldību, izmantojot viedos līgumus.

EtherZero komanda

Gerijs Luo, EtherZero izpilddirektors, uzskata, ka nākamo piecu līdz desmit gadu laikā tā kļūs par kopēju DApp izstrādes platformu.

Galvenā attīstības komanda no Ķīnas strādā pie globālā publiskā blokķēdes tīkla projekta. Divas vecākās DApp izstrādes komandas no Austrumeiropas un Indijas palīdz veikt pētniecību un attīstību.

Tajā pašā laikā vairākas vietējās un ārvalstu mārketinga komandas strādā pie DApp bāzes slāņa attīstības platformas reklamēšanas un darbības..

Kas ir BitMax.io?

BitMax.io ir nozares vadošā nākamās paaudzes digitālo aktīvu tirdzniecības platforma, kas piedāvā plašu finanšu produktu un pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan institucionāliem klientiem visā pasaulē. To 2018. gadā dibināja Volstrītas kvantu tirdzniecības veterānu grupa, un tā tika balstīta uz blokķēdes, pārredzamības un uzticamības pamatvērtībām, lai nodrošinātu augstas kvalitātes klientu pakalpojumus un tirdzniecības pieredzi..

BitMax.io komanda ir labi pazīstama nozarē kā pirmā un līdz šim vienīgā, kas ieviesusi novatorisko tirdzniecības modeli, kas apvieno “darījumu ieguvi” un “reverso ieguvi”. Kaut arī “darījumu ieguve” var būt samērā izplatīta prakse, kad lietotāji kā atlīdzību saņem platformu vietējos marķierus, BitMax.io lietotājs var saņemt atlaides par veidotāju darījumu izpildi “reverse-mining” režīmā. Līdzvērtīga BTMX marķiera tirgus vērtība BitMax.io platformas vietējais marķieris, tiks atskaitīts no lietotāja konta un tiks pastāvīgi bloķēts. Kombinētais tirdzniecības modelis ir izrādījies efektīvs, lai platformā iegūtu papildu likviditāti un kontrolētu BTMX marķiera kopējo apgrozību visā tirgū..

BitMax.io vienmēr cenšas nodrošināt savu pasaules tirgu ar visaptverošu tirdzniecības produktu komplektu. Uzsāktā maržas tirdzniecības funkcija ir vēl viens solis uz priekšu no produktu piedāvājuma viedokļa, lai labāk apmierinātu viņu dinamiskās tirdzniecības vajadzības.

Tiem lietotājiem, kuri saprot un atzīst maržas tirdzniecības riskus, šī funkcija ļauj lietotājiem aizņemties līdzekļus no platformas un tirgot vairāk digitālo aktīvu, nekā viņi parasti varētu atļauties. (Maržas tirdzniecības funkcija BitMax.io nav pieejams Ziemeļamerikas tirgos.)

Paaugstināta pirktspēja nozīmē, ka lietotāji var piesaistīt tirgojamus aktīvus kā nodrošinājumu. Viņiem ir lielāka ieguldījumu atdeve, kad cena paaugstinās. Tomēr viņiem nākas saskarties arī ar iespējamo zaudējumu risku, kad cena pazeminās. Kopumā maržas tirdzniecības uzsākšana palīdz atbalstīt strauji pieaugošo platformas apjomu un likviditāti.

Abpusēji izdevīga partnerība

Apņemoties savā klientorientētajā stratēģijā iekļaut tikai nozares augstākās kvalitātes produktus, BitMax.io ir paplašinājis savu globālo klientu loku līdz vairāk nekā 150 000 reģistrētiem lietotājiem un 53 000 aktīviem kopienas locekļiem. Ņemot vērā to, ka EtherZero sevi pozicionē kā blokķēdes tehnoloģijas integratoru, virzītāju un praktiķi, tirgus sagaida BitMax.io un EtherZero stratēģisko partnerību, kas vēl vairāk veicinās blokķēdes lietojamību ikdienas dzīvē..

Lai iegūtu papildinformāciju, sekojiet BitMax.io vietnē:

Vietne: http://www.BitMax.io

Twitter: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

Telegramma: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

Vidējs: https://medium.com/bitmax-io

KONTAKTI: [e-pasts aizsargāts]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map