Sėkmingai formuojamas „Bitcoin“ trikampis, prekybininkai gali tikėtis daugiau atgavimo, jei kaina sulaužys 6 800 USD: „Crypto Market Daily“

Kriptovaliutų rinkose šiandien, kovo 20 d., Įvyksta didelis atgimimas, o dauguma geriausių monetų tą dieną padidėjo daugiau nei 20 proc..

Aukščiausia kriptovaliuta „Bitcoin“ (BTC) vakar, kovo 19 d., Sugebėjo peržengti 6 000 USD ribą. Tada moneta įsilaužė į 6 500–6 800 USD, kur ji yra tvirtoje vietoje spaudos metu, tą dieną ji išaugo beveik 24 proc..

Antroji pagal dydį moneta „Eteris“ (ETH) per pastarąsias 24 valandas padidėjo 23 proc., Siekdama 150 USD ribos.

„Ripple“ XRP tą dieną augo šiek tiek mažiau – maždaug 16 proc., O prekyba siekė 0,172 USD.

Bitcoin prasiveržia per bullish trikampio viršutinį kraštą

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

Pralaužus bulių trikampį, Bitcoin kainą palaikė viršutinis trikampio kraštas. Kaip vakar prognozavo „OKEx“ rinkos analizės komanda, šis žingsnis gali būti veiksnys, vertinantis atšokimo pradžią. Kai išsiveržimą lydi padidėjusios pirkimo apimtys, tai gali būti dar vienas veiksnys, užtikrinantis išsiskyrimo teisingumą.

Kaip matome šiandien, šį rytą tendencija tiesiog sutvirtėjo trumpam laikotarpiui, tada apimtys išaugo iki vidutinio lygio, o kaina tiesiogiai sulaužė 6500 USD. Tai reiškia, kad pasitikėjimas rinka šyla ir optimistinės nuotaikos atgyja.

Tačiau plotas nuo 6 500 iki 6 800 USD vis dar yra sunki pasipriešinimo sritis, nes anksčiau ji buvo dugnas 2019 m. Pabaigoje. Peržengus 6 800 USD, gali būti įmanoma išbandyti 7 000 USD, arba investuotojai turėtų palaukti, kol atsitraukia ir įvesti.

Jei „bullish push“ yra stiprus, šį grįžimą galima palaikyti 6 500 USD arba, norint rasti palaikymą, jis sumažės iki 6 000 USD.

Kaip matoma aukščiau esančioje 1 dienos „Bitcoin“ judančioje diagramoje, judėjimo maršrutas pasiekia reikšmingą tašką. Tik pažvelgę ​​į diagramą matome, kad jaučiai ir meškos karštai varžosi netoli 6800 USD.

Jei šį savaitgalį kaina gali smarkiai prasiveržti per 6 800 USD, galima grįžti prie 7 000 USD, kaip parodyta aukščiau 1 sąlygoje, o 4 000–5 000 USD bus ankstesnio dempingo etapo apačioje..

Priešingu atveju šiandieninis atšokimas gali būti tik didžiųjų banginių spąstai, kurie pritraukia jaučius. Gavę pakankamai pelno, gali įvykti dar vienas didžiulis pardavimo įvykis, kaip parodyta aukščiau pateiktoje diagramoje su 2 sąlyga. Tada dienos tendencija gali sudaryti dvigubą dugną ir tada atsigauti..

Kasdienio pirkimo kiekio nepakanka, kad padidėtų šiuo metu, todėl investuotojai turėtų sutelkti dėmesį į naktį besikeičiančią rinką. Kainų kritimo rizika padidės, jei apimtys išliks šiame santykinai normaliame lygyje. MACD linijos beveik formuoja auksinį kryžių, siurblio galimybė yra didelė.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 6800 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 7050 USD
 • Trumpalaikė parama: 6500 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 6000 USD

ETH mato dar didesnę nuotaiką nei BTC

1H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com


Palyginti su BTC, ETH bulių jėga yra dar stipresnė. Nulaužus viršutinį kraštą, kaina tiesiogiai palietė 140 USD, tada atsirado trumpas konsolidavimas, kurio apačią palaikė 134 USD..

Prieš kelias valandas ši tendencija vieną kartą sulaužė 145 USD, o dabar ją slopina 155 USD – kadangi ši pozicija anksčiau buvo stipri parama sausio mėnesį, dabar ji taps sunkiu pasipriešinimu.

Investuotojai savaitgalį turėtų pastebėti keletą svarbių pozicijų, kad galėtų nuspręsti, ar šis siurblys gali tęstis. Pirmoji palaikymo pozicija yra apie 145 USD: jei tendencija čia gali atsigauti, tai reiškia, kad bulių nuotaika yra stipresnė.

Judėjimas bus silpnesnis, jei kainą palaikys antroji pozicija, kuri yra maždaug 134 USD. Kartu su tūrio keitimo sąlyga nėra sunku spręsti apie ateitį.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 125 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 134 USD
 • Trumpalaikė parama: 120 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 116 USD

XRP mato silpnesnį atšokimą, stiprus pasipriešinimas

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

XRP atšokimo diapazonas yra santykinai silpnesnis nei kitų altcoinų, nes atitraukimas nutraukus viršutinį kraštą vėl beveik nukrito žemiau jo. Dėl visuotinės rinkos emocijos atšilimo kaina stabilizavosi ir pakilo iki 0,1750 USD. Trumpą laiką bus sunku nutraukti šį stiprų pasipriešinimą.

Investuotojai turėtų pastebėti, kad jei tendencija nukrenta žemiau 0,1650 USD, tai reiškia, kad atšokus gali nepakakti energijos, kad būtų galima pumpuoti daugiau. Tačiau tol, kol viršutinis trikampio kraštas vis dar gali būti veiksmingas, kaina turi nedidelę galimybę išmesti toliau.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 0,1750 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1980 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1650 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1600 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map