Pasaka apie du turtus

Kas gali sukelti kitą bitkoino akciją?

Pagrindiniai išsinešimai

  1. Bitcoin kainos pastaruoju metu prekiauja siaurame diapazone ir daugelis prekybininkų nukreipė dėmesį į altcoin erdvę.
  2. „Fundstrat“ atstovas Tomas Lee mano, kad kai Š&P pasiekė naują visų laikų rekordą, bitkoinas paseks tuo pačiu pavyzdžiu.
  3. Lee tyrimas taip pat parodė, kad bitkoinas veikia geriausiai, kai S&P metinė grąža siekia 15 procentų.

Apžvalga

Pastarieji nestiprūs bitkoino kainų veiksmai išbandė kriptografinių prekybininkų pacientą, nes išliko be tendencijos. Nors atrodo, kad tai nėra pabaigos, daugelis kriptografijos stebėtojų klausė, kada tai baigsis? Ar turėtume tikėtis teigiamo išsiskyrimo ar kainos korekcijos? Neseniai pateiktas sunkiasvorio kriptografo kritiko komentaras atskleidžia pirmaujančios kriptovaliutos perspektyvą, o akcijų rinkos gali laikytis kito bitkoino ralio rakto. Mes ištyrėme bitkoino, kaip saugaus turto, pvz., Skaitmeninio aukso, pobūdį ir ištirsime bitino rizikos ypatybes ir tai, kas gali sukelti nuotaiką pasikeisti.

Bitcoin neįkvepiantis

Nuo liepos pradžios bitkoinų kainos buvo prekybos diapazone, o pastarosiomis savaitėmis diapazonas buvo vis siauresnis. Nors rinkos paprastai atrodo, kad nuobodūs kainų veiksmai yra kito didelio pirmaujančios kriptografijos žingsnio sąrankos dalis, daugelis prekybininkų laikėsi laukimo principo, tačiau laipsniškas prekybos apimties sulėtėjimas gali suteikti jums paveikslėlyje (1 pav.), kai kurie komentarai netgi pesimistiškesni, sakydami, kad bitkoinų dominavimas pasiekė 70 procentų ir vargu ar grįš į 80 procentų lygį, kurį matėme prieš trejus metus. (2 pav.).

1 paveikslas: BTCUSDT dienos diagrama (šaltinis: OKEx; Tradingview) 2 paveikslas. Bendra pagrindinės šifravimo rinkos kapitalizacija (šaltinis: „Coinmarketcap“)

Nors didelis bitkoino vaizdas iš esmės išlieka teigiamas, pavyzdžiui, tikimasi, kad institucinė platforma „Bakkt“ veiks vėliau šį mėnesį. Platforma teikia tik bitkoinų ateities produktus ir tikimasi, kad tai padidins bitkoino paklausą. Tačiau daugelis prekybininkų klausė, kada atsiras bitkoinų kainos, nepaisant krypties. Na, akcijų rinkose gali būti raktai.

Akcijos: „Bitcoin Rally“ raktas

Visai neseniai sunkiasvoris šifravimo skyrius atskleidė, kas galėtų būti kitas didelis bitkoino žingsnis ir kas galėtų paskatinti šį žingsnį. Interviu CNBC Tomas Lee, „Fundstrat Global Advisors“ įkūrėjas, vykdantysis direktorius ir tyrimų vadovas, manė, kad pastaruoju metu bitkoino kainų strigimas buvo susijęs su sustojusia makro perspektyva. Lee pridūrė, kad „pasaulis be tendencijos, bitkoinas nedidėja“. Jis pareiškė, kad kai Š&P pasiekė naują visų laikų aukščiausią tašką, tai būtų brangus bitkoinui. Kai apžvelgsime praėjusius dvejus metus, kai Š&P prekiavo diapazone, sutapus, bitkoinas taip pat prekiavo diapazone (4 pav.). Tai įvyksta du kartus 2018 m. Ir vieną kartą neseniai.

3 paveikslas: S&P 500 ir BTCUSD matomuose modeliuose (šaltinis: „Tradingview“)

Š&Po mėnesį trukusio konsolidavimo P 500 artėjo prie visų laikų rekordo – beveik 3027 m. (4 pav.). Nuo rugpjūčio pradžios SPX buvo prekybos diapazone režimas, jis smuko maždaug nuo 2822 iki 2943. Rugsėjo pradžioje indeksas prasiveržė ir bandė susigrąžinti liepos mėnesio aukštumas ir svyravo tiesiai per aukščiausią visų laikų rekordą..

4 paveikslas: S&P 500 YTD diagrama (šaltinis: „Tradingview“)

Duodamas interviu „Marketwatch“, JP JP „Morgan“ vyriausiasis pasaulinio kapitalo strategas Mislavas Matejka tikėjo, kad JAV akcijų rinkos susitelks iki metų pabaigos. Matejka sakė: „Svarbiausia yra tai, kad JAV nėra linkęs į recesiją. Vartotojas yra stiprus, palūkanų normos mažėja ir yra ženklų, kad pasaulinis augimas atsigaus “.

Skaitykite daugiau: „Lengviau pasitikėti“


Ar „Bitcoin“ džiugins rinką H2 2019 m.? Medium.com

“Pasaulis be tendencijų, bitkoinas nedidėja”.

Tomas Lee, „Fundstrat Global Advisors“ įkūrėjas ir MD

Geriausias iš abiejų pasaulių

Lee studijavo lyginamąją S grąžą&P ir bitkoinas, jis nustatė, kad bitkoinui geriausiai sekasi, kai S&P padidėja daugiau nei 15 procentų (5 pav.). Jo išvadose buvo padaryta išvada, kad bitkoinas yra tarsi moneta, turinti dvi puses, viena vertus, kai rinkos patiria neramumų, jis veikia kaip skaitmeninis auksas, kita vertus, kai rinkos veikia rizikos režimu, bitkoinas taip pat gali būti rizikingas turtas.

5 paveikslas: lyginamoji Bitcoin ir S grąža&P 500 Nuo 2010 m. (Šaltinis: Fundstrat; Bloomberg; Factset)

Dabar rizikuojate?

Įžengus į paskutinį 2019 m. Ketvirtį, visame pasaulyje buvo optimizmo ženklų. Žvelgiant į ateitį, kai kurie makroekonominiai įvykiai gali būti rinkos pokyčiai.

  1. Prekybos optimizmas: Kinijos prekybos pareigūnai šią savaitę ketina vykti į JAV, kad vėliau spalio mėnesį pasirengtų kai kurioms aukšto lygio prekybos deryboms. Nors daugelis mano, kad norint pasiekti išsamų susitarimą reikia daug nuveikti, galimybė sudaryti laikiną ribotos prekybos sandorį išlieka. Tuo tarpu „Reuters“ pranešė, kad prezidentas D.Trumpas teigė, kad JAV ir Kinijos prekybos susitarimas gali būti sudarytas prieš 2020 m. Rinkimus.
  2. Daugiau tarifų mažinimo kortelėje: JAV federalinių atsargų norma bus priimta trečiadienį (18/9), tikimasi, kad FOMC vėl sumažins palūkanų normas 25 baziniais punktais. Viltis dėl papildomo palūkanų sumažinimo likusiems dviem FOMC posėdžiams šiais metais didėjo po to, kai Europos centrinis bankas šio mėnesio pradžioje sumažino etaloną ir atnaujino obligacijų pirkimo programą.
  3. „Safe-haven“ turto patikra: Apskritai, kai rinkose vyrauja rizika, saugus turtas, pvz., Auksas ir JPY, nebūtų palankus, o kapitalo srautas padidėtų rizikingesnio turto, pvz., Akcijų ir aukštos beta FX. Pažvelkime atidžiau į USDJPY, pora šią savaitę dažniausiai prekiavo virš 108, kai kurie analitikai mano, kad atšokimas gali pratęsti iki 108,85. Kita vertus, auksas padidėjo 1 proc. Po naftos įrenginio atakų Saudo Arabijoje, tačiau vis dar nebuvo daug veiksmų 1500 rajone. Tačiau minėto saugaus turto perspektyvos vis dar labai priklauso nuo to, kaip rinkos interpretuoja Fed išankstinius nurodymus.

Išvada

Matėme, kad bitkoino kainos buvo apverstos siaurame diapazone, o prekybininkų dėmesys nukrypo į altcoin pasaulį. Tačiau, anot žinomo kriptografijos analitiko, bitino buliaus atvejis išlieka stiprus, o akcijų rinkų akcijos gali paskatinti naują bitkoinų pirkimo etapą ir gali paversti pirmaujančią kriptovaliutą iš saugaus turto į rizikingą investiciją. Tačiau atrodo, kad vaizdas lieka šiek tiek nevienodas, kai kalbama apie akcijų rinkų bulių atvejį.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map