Nuolatinis ekonominis netikrumas kenkia didelės rizikos turtui, įskaitant „Bitcoin“: „Market Watch Weekly“

„Bitcoin“ (BTC) Praėjusios savaitės pradžioje kainų svyravimas buvo labai mažas ir svyravo tarp griežto 9 500–9 800 USD diapazono, kol Trečiadienis, Birželio 10 d. Pirmaujanti kriptovaliuta trečiadienio vakarą bandė peržengti 10 000 USD ribą, tačiau buvo atmesta 9 999 USD, kaip numatyta „OKEx“ Spot kaina.

Tą pačią dieną Nasdaq pasiekė rekordinę 10 086 rekordą ir pirmą kartą peržengė 10 000 lygį. Tačiau pelnas nebuvo tvarus, nes pastarajame susitikime Federalinis rezervas įspėjo apie vidutinės trukmės neigiamą riziką.

Didėjant ekonominiam neapibrėžtumui, Bitcoin koreliacija su rizikingu turtu vėl pagreitėjo. Vėl padidėjus nepastovumo indeksui (VIX), „Bitcoin“ padarė didžiulę korekciją, nukritusi net iki 9 077 USD – dienos metu sumažėjo 6 proc..

Istoriškai, kai tik Bitcoin pradeda judėti kartu su tradiciniu turtu, jis kurį laiką tęsiasi, nors sunku tiksliai pasakyti, kiek laiko koreliacija išlieka. Didelių kapitalizacijų rinkoje, Cardano (ADA), Didžiausias laimėtojas iš 10 geriausių altcoinų per savaitę prieš savaitę šią savaitę grąžino 12,28 proc.

Kitos didelių kapitalų monetos daugiausia neveikė Bitcoin, su Ethereum (ETH) antra pagal dydį skaitmeninė valiuta, savaitę baigusi 5,21 proc. nuostoliu. Tuo tarpu, EOS tuo pačiu laikotarpiu sumažėjo 8,55 proc.

monetų pasirodymas kas savaitęSavaitės pagrindinių kriptovaliutų grąža 6/8 – 6/15. Šaltinis: „Tradingview“

Tikimasi, kad „Bitcoin Hashrate“ šoktelės

Pagal „OKLink“, aktyvių adresų skaičius BTC tinkle nuo birželio 8 d. iki birželio 14 d. sudarė 4 843 297, ty 4,47 proc. daugiau nei praėjusią savaitę, o operacijų skaičius sudarė 3 198 639,72 BTC, ty 17,39 proc..

Rašymo metu bendras BTC tinklo hashratas yra apie 113,36 EH / s, o tai yra 0,3 EH / s didesnis nei praėjusios savaitės vidutinis lygis. Atsižvelgiant į padidėjusį hashrate skaičių, tikimasi, kad dėl rytojaus sunkumų koregavimo padidės daugiau nei 10 procentų, o lygis pasieks aukščiausią lygį nuo 2018 m. Sausio mėn. nurodė pateikė „Coinmetrics“.

„Bitcoin“ ateities prekybos apimtys sumažėjo iki 2020 m

Birželio 13 d. Bitcoin ateities sandorių apyvarta biržose sumažėjo iki naujo metinio mažiausio lygio – maždaug 5 mlrd. USD, pagal duomenis Iškreipti. Trys svarbiausios dienos dienos biržos buvo „OKEx“, „Huobi“ ir „Binance“, kurių prekybos apimtys buvo atitinkamai 1,4, 1,3 ir 1,1 mlrd. Vis dėlto praėjusį pirmadienį bendros atviros palūkanos sugrįžo iki 4 milijardų dolerių – tai buvo aukščiausias lygis nuo kovo vidurio katastrofos.

BTC ateities palūkanosBTC ateities sandoriai – suvestiniai dienos kiekiai. Šaltinis: Iškreipti

Tuo tarpu atviras BTC opcionų susidomėjimas pasiekė rekordinį aukštį ir praėjusią savaitę viršijo 1,5 mlrd. USD. Kaip pažymėjome birželio 10 d Kripto turgus kasdien, opcionų rinka labai vertina Bitcoin ateitį, o CME opcionų atvirą susidomėjimą beveik visiškai sudaro skambučiai.

Bitcoin techninė analizė

Šiuo metu vyksta nedaug pirkimų dėl savaitgalį vykusio persekiojimo. Matome, kad „OKEx“ ilgojo / trumpojo santykis nukrito iki naujausio žemiausio lygio – 0,9, kartu su labai mažu paskolos santykiu „spot“ maržų rinkoje..

Dabar, kai „Bitcoin“ prarado 9 300 USD paramą, atšokimas gali patirti didelį pardavimo spaudimą. Gali būti, kad gegužės pabaigoje žemiausia kaina – 8750 USD už OKEx ketvirčio ateities sandorius (BTCUSD0925)..

BTC USD birželio 15 d„OKEx BTC Quarterly Futures“ (BTCUSD0925) 4H diagrama. Šaltinis: „OKEx“

Žvilgsnis į priekį šią savaitę

Antroji „Covid-19“ banga turėjo pataikyti Pekine savaitgalį ir sukėlė vėlesnį užrakinimą. Tradicinis saugus turtas vėl gali būti naudingas, nes auksas pakilo virš 1 730 USD, o jei „Bitcoin“ koreliacija su rizikingu turtu išliks didelė, greičiausiai tai matys pardavimo spaudimą.

Kriptoje, VSYS šį mėnesį išleis išmaniąsias sutartis. KNC baigs atnaujinti „Katalyst“ Zilliqa (ZIL) šį mėnesį užbaigs parama.

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map