Kripto turgus kasdien (1,8) | Pagrindai paskatino stiprų BTC atkūrimą, aukščiau pateiktą pasipriešinimą galima pamatyti iki 8 800 USD.

BTC amžina sutartis

Lygio simbolis1H-bullish

Tai yra 1 valandos BTC diagrama, nes tai, ką pasakojau per pastarąsias kelias dienas, valandos lygio atšokimas šiuo metu keičiasi į dienos lygio atkovojimą, nes diagramoje matome, kad pirkimo apimtis buvo labai išplėsta. sulaužius 7700 ir 7850 dolerių, tai reiškia, kad bulių jėga yra stipri, o bulių pasitikėjimas vis didėja. 8200 USD pasipriešinimas taip pat nutrūko per trumpą laikotarpį, o šis lūžis taip pat lydėjo didelį kiekį.

Investuotojai turėtų priminti, kad prieš atsirandant aiškiam meškų signalui, akivaizdus aukščiau esantis pasipriešinimas beveik pasiekė maždaug 8800 USD, ši varža nebus veiksminga esant šiai būklei, ir jie turėtų pastebėti, kad sustabdymo nuostoliai vis tiek turi būti nustatyti saugioje vietoje, kad būtų galima pateikti krinta dėl didelio pelningų lėšų palikimo.

Lygio simbolis1D – konsolidacija

Vakar BTC tęsė didelę pirkimo apimtį po trumpo skambučio apie 7 750 USD palaikymą, o dabar išbandė 8 460 USD, kai buvo įvykdyti tik du 1 valandos lygio skambučiai.

Abu pagrindinio pasipriešinimo lygio proveržius per dieną lydi didelis apimtis, o atgalinio skambučio trukmė yra trumpa, o tai reiškia, kad dabartinė ilga lėšų suma yra gana gausi, bulių nuotaika palaipsniui šilta aukštyn. „OKEx“ analitikas Neo mano, kad tęstinis lėšų įplaukimas tam tikru mastu pasinaudojo pagrindiniais veiksniais. Iranas ir JAV Konfliktas sukėlė tarptautinę įtampą ir rinkos vengimas vėl atsinaujino, o apsidraudimo turtas apskritai padidėjo, nors „skaitmeninio aukso“ raginimas BTC nepripažįstamas, dabartinių rinkos dalyvių nuomone, BTC buvo laikomas apsidraudimu turtas. Tačiau padidėjimas pasiekė dabartinį lygį, dalyvaujant daugybei lėšų šioje srityje, nes kai kurie buliai vis tiek laikė 6400–6800 USD artumą ilgalaikiu dugnu. Būtent šiuo metu pagrindiniai veiksniai yra katalizatorius, kad šis atšokimas būtų didesnis nei tikėtasi. Žvelgiant iš diagramos perspektyvos, investuotojai gali tiesiogiai pastebėti viršutinį pasipriešinimą iki maždaug 8 800 USD.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimasVidutinės trukmės pasipriešinimas – 8460 USD8630 USD

Trumpalaikė parama8150 USD vidutinės trukmės parama8010 USD

ETH amžina sutartis

Lygio simbolis 4H-bullish


Tai yra 4 valandų ETH diagrama, akivaizdu, kad šiuo metu pumpavimo diapazonas ir jėga silpsta, negalima vadovautis BTC, kad pertrauktų lemiamą pasipriešinimą maždaug 148 USD, ilgas viršutinis šešėlis rodo, kad yra daugybė pardavimų pozicijas netoli šios srities. Geros jaučių naujienos yra tai, kad pastaruoju metu kiekvieno siurblio pirkimo apimtis didėja.

ETH reikia konsolidavimo laikotarpio, jei galima sukurti naują didžiausią lygį, kuris viršija 148–150 USD. Tuo pat metu investuotojams turėtų labiau rūpėti MA paramos efektyvumas (30), jei kaina jį sulaužys, artimiausiu metu gali būti išbandyta 140 USD parama. 4 valandų tendencija labai nesvyruos be didelio tūrio.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas145 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas150 USD

Trumpalaikė parama142,5 USD vidutinės trukmės parama140 USD

XRP amžina sutartis

Lygio simbolis4H konsolidacija

Nuolatinė „OKEx XRP“ sutartis: 4 valandų lygiu „XRP“ nukrito nuo naujo aukšto lygio, kuris siekia 0,2255 USD, šis atgalinis skambutis kartą buvo nuleistas žemiau pirmosios intensyvios prekybos zonos apatinės atramos – 0,2106 USD. Nors per ateinančias kelias valandas atkilimas tęsėsi, kaina nebesugrįžo į aukščiausią tašką, tiesiog palietė 0,2185 USD, tada vėl krito. Apimties diagrama rodo, kad pirkimo apimtis šiuo metu silpsta, o pardavimo apimtis šiuo metu stiprėja, tačiau gera žinia yra ta, kad pardavimas vis dar yra mažesnis nei pirkimo, o rinkos emocijos tampa šiltesnės dėl padidėjusio BTC.

Investuotojai turėtų atkreipti dėmesį į palaikymo zoną nuo 0,20 USD iki 0,21 USD per dieną. Pertrauka gali reikšti, kad bus išbandytas antrosios intensyvios prekybos zonos viršutinis kraštas. Priešingu atveju, atkovojimas gali ir toliau tikrinti 0,2255 USD, tada 0,2325 USD.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis atsparumas: $ 0.2185 Vidutinės trukmės atsparumas: $0,2255

Trumpalaikė parama: $0,2105 vidutinės trukmės parama :$0,2070

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map