Kripto turgus kasdien (1,17) | Vienos valandos BTC lygis šiek tiek sulaužė viršutinį konsoliduojančio kanalo kraštą ir atkreipkite dėmesį, ar proveržis yra veiksmingas per dieną.

BTC amžina sutartis

Lygio simbolis1H-bullish

Tai 1 valandos BTC diagrama, tai rodo, kad nors prieš 2 valandas kaina nukrito nuo 9000 USD, tai atrodo kaip signalas, kad pirkimo jėga silpsta, tačiau per kitas 2 valandas viršutinis kanalo kraštas pagaliau sulaužytas. Priminkite investuotojams, kad lūžis nebuvo susijęs su augančia apimtimi. Šiuo metu 9000 USD vis dar kelia didžiulį pasipriešinimą. Pardavimo apimtis, parodžiusi apimties ratu, reiškia, kad pardavimo jėga čia yra gana stipri, taigi, nors kaina gali stabilizuotis viršutiniame kanalo krašte, dar nereiškia, kad per trumpą laiką sukurta nauja aukšta valia. terminu, galima sugrįžti prie kanalo arba nuolat konsoliduotis šalia viršutinio krašto.

Investuotojai galėtų daugiau dėmesio skirti konsolidavimo kanalo viršutinio krašto atramos stiprumui.

Lygio simbolis1D – konsolidacija

BTC nutraukė viršutinį konsolidavimo kanalo kraštą tik po trumpalaikio laikotarpio šiandien. Dabartinė kaina nesiekia 9 000 USD. „OKEx“ analitikas Neo mano, kad šis proveržis yra ankstesnis, nei tikėtasi, ir rinka vėl prasidės po to, kai rinka nebus visiškai suvirškinusi ankstesnio laikotarpio pelno, o tai tam tikru mastu atspindi perkaitusią bulių nuotaiką. Tačiau pastaroji suirutė visoje kriptografijos rinkoje yra neracionali. Viena vertus, staigus BSV startas paskatino šį etapą "neracionalus" pakilti. Kita vertus, per didelis perpus mažėjančio efekto aiškinimas paskatino į kriptografijos rinką plūsti daug naujų spekuliacinių fondų. Tokia tendencija vis dar įvyks ateityje, tačiau neginčytinas faktas, kad po padangių turi būti pasinėrimas. Todėl investuotojams primenama, kad jie neturėtų būti pernelyg optimistiški trumpalaikėje rinkos prognozėje. BTC atveju 8900–9000 USD sunku lengvai pralaužti, nes diagramoje parodyta, kad plotas anksčiau buvo „pullback“ dugnas ir pirmojo „bullish“ pasipriešinimas 2019 m. „Bullish“ rinkos pradžioje ir po konsolidacijos laikotarpio. , tai gali turėti galimybių pabandyti prasiveržti.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimasVidutinės trukmės pasipriešinimas 8900 USD9000 USD

Trumpalaikė parama8850 USD vidutinės trukmės parama8560 USD

ETH amžina sutartis

Lygio simbolis 4H-bullish

Tai yra 4 valandų ETH diagrama, po to, kai kaina prasiveržė į viršų „bullish pleišto“ formos krašte, kuris yra tarp $ 160 ~ $ 167, ETH patyrė sunkų pasipriešinimą maždaug $ 172 ~ $ 177, nes ši sritis yra intensyvių skaitiklių zona spalio mėn. iki lapkričio mėn. 2019 m. Pažeidus šią sritį, gali reikėti, kad į ETH ateis didelis pakilimas, prieš tai investuotojai turėtų atkreipti dėmesį į savaitgalio tendencijas ir net trukti ilgiau. Pirmasis palaikymas yra beveik 167 USD, jei netoliese kaina gali stabilizuotis, tai bulių jėga vis dar yra stipri, o jei palaikymas 2 paliečia net 3 palaikymą, tai reiškia, kad jaučių jėga silpsta, traukimo laikotarpis bus ilgesnis. Tūrio indikatoriai taip pat rodo, kad palyginti su ankstesniu siurbliu, naujausias siurblio stiprumas yra silpnesnis.


Investuotojai savaitgalį turėtų pastebėti 172–177 USD atsparumo efektyvumą.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas172 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas177 USD

Trumpalaikė parama167 USD vidutinės trukmės parama159 USD

XRP amžina sutartis

Lygio simbolis1D-bullish

„OKEx XRP“ amžinoji sutartis: Vienos dienos lygiu „XRP“ palaikė ankstesnio dugno iškirptė, kurios kaina siekia 0,2240 USD, tai reiškia, kad „pullback“ jėga nėra pakankamai stipri, o „bullish“ emocijos vis dar yra aukštos, nes kaina pasiekė lemiamą reikšmę pozicija netoli $ 0,2360, galime pastebėti, kad ši pozicija anksčiau buvo veiksminga parama rugsėjo mėn. pasipriešinimas gali sulaukti kito didelio bulių laikotarpio.

Priešingai, jei čia daug kartų bus slopinama kaina, investuotojai turėtų pastebėti, kad ateityje gali atsirasti traukimo tendencija. Šį kartą bus patikrintas 1 ir 2 palaikymo efektyvumas. Kadangi kaina gali stabilizuotis, kai bus palaikoma 2, antrinė rinka turės galimybę pumpuoti daugiau, bent jau pirmiausia į ankstesnį viršų.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis atsparumas: 0,2360 USD vidutinės trukmės atsparumas: $0,2507

Trumpalaikė parama: $0,2240 vidutinės trukmės parama :$0,2100

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map