Kripto turgus kasdien (1,13) | BTC valandinis atšokimas palaipsniui silpnėjo, investuotojai turi būti budrūs dėl mažėjančios trumpalaikio svyravimo rizikos.

BTC amžina sutartis

Lygio simbolis4H konsolidacija

Tai yra 4 valandų BTC diagrama, matome, kad kaina juda konverguojančiu trikampiu ir neseniai jo pabaigoje. Lūžis įvyks bet kuriuo metu, tačiau judantis diapazonas nebus didelis, nes 7700–70000 USD bus veiksmingi, o MA (60), MA (90) taip pat bus parama, jei kaina kris.

Neseniai kaina juda pagal MA (30), tačiau trumpalaikis slenkamasis vidurkis visada bus lengvai sulaužytas. Investuotojai galėtų tiesiogiai sutelkti dėmesį į MA (60) per dieną. Priežastis, dėl kurios, manau, mažėjanti rizika yra didesnė, bet ne pumpavimas, yra apimtys nuo atkūrimo pradžios nuo 6400 USD iki paskutinės iki 8460 USD, pirkimo apimtis palaipsniui mažėja, tai yra atšokimo signalo pabaiga. Net jei kaina prasibrauks per viršutinį trikampio kraštą, tendencija nebus tęsiama, jei 8460 USD nepavyks įveikti.

Lygio simbolis1D – konsolidacija

Tai yra 1-DAY BTC diagrama, „OKEx“ analitikas Neo mano, kad trikampio schemą formuoja nuolatinis aukštas atšokimo taškas ir laipsniškas dugno judėjimas aukštyn, o tai iš esmės reiškia, kad ilgos ir trumpos šio laikotarpio jėgos yra mažos ir prekyba nėra aktyvi. Net jei modelis yra sulaužytas, atsparumas, viršijantis 8 200–8 500 USD, ir palaikymo stiprumas tarp 7 600–7 900 USD, vis tiek gali išlaikyti trumpalaikę tendenciją siauroje erdvėje. Kadangi dabartinė kaina yra arti viršutinio kasdienio kanalo krašto krašto, istorinė tendencija aiškiai rodo stiprų pasipriešinimą šioje pozicijoje. Prieš tai, kai rinkoje gali atsispindėti perpus mažėjantis poveikis, labai mažai tikėtina, kad įvykis sulaužys viršutinį kraštą.

Investuotojai turėtų skirti daugiau dėmesio palaikymo sričiai tarp 7600–70000 USD, suskirstymo tendencija vėl sumažės ir vėl gali išbandyti 7000 USD.

Trumpalaikis pasipriešinimas8200 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas8400 USD

Trumpalaikė paramaVidutinės trukmės parama – 7950 USD7850 USD

ETH amžina sutartis

Lygio simbolis 4H konsolidacija

Tai yra 4 valandų ETH diagrama. Praėjusį savaitgalį kaina buvo sustabdyta, nes MA (60) teikia veiksmingą paramą. Taip pat galime pastebėti, kad šio atšokimo viršūnė nebuvo aukštesnė už paskutinę, kuri yra beveik 150 USD, tai reiškia, kad pasipriešinimas čia yra stipresnis nei tikėtasi jaučių. Atšokimas per dieną taip pat pasiekė 147 USD, tada nukrito atgal. Tūrio rodiklis taip pat rodo, kad bulių jėga silpsta per šį atšokimo laikotarpį. Dabar sunku sukurti naują aukštą pagal būklę. Nors laikinai MA (30) palaiko kainą, ją vis tiek lengva sulaužyti.

Investuotojai turi pastebėti paramą aplink MA (60), nes šis slenkamasis vidurkis kadaise buvo veiksmingas. Prasiveržimas gali išbandyti MA (90).

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas145 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas147 USD

Trumpalaikė parama142 USD vidutinės trukmės parama139 USD

XRP amžina sutartis

Lygio simbolis4H konsolidacija

„OKEx XRP“ amžinoji sutartis: 4 valandų lygiu MA (180) palaikė XRP, kaip tikėtasi praėjusį penktadienį, tai reiškia, kad paskutinės apatinės dėžės viršutinė briauna šiuo metu yra gana tvirta ir plius slenkančių vidurkių, kainą nebus lengva sumažinti žemiau 0,2 USD.

Iš diagramos matome, kad paskutinis atšokimas yra 0,2198 USD, kuris yra mažesnis nei ankstesnis viršūnė – 0,2255 USD, o XRP per dieną net nepertraukė 0,2150 USD. Praėjusių metų pabaigoje kaina stabilizavosi apatinėje prekybai reikalingo langelio pakraštyje. Jei šią savaitę kaina gali stabilizuotis, ji turi galimybę sukurti naują aukštą, tačiau viršutinė erdvė yra ribota, nes pastaruoju metu didžiausias pasipriešinimas bus 0,2325 USD. Jei sulaužys 0,2110 USD, dar kartą bus išbandyta 0,2 USD palaikymo sritis, jei meškos jėga yra stipri.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis atsparumas: 0,2170 USD Vidutinės trukmės atsparumas: $0,2200

Trumpalaikė parama: $0,2110 Vidutinės trukmės parama :$0,2000

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map