Jei „Bitcoin“ gali stabilizuotis ties 6,4 tūkst. USD, tai gali išbandyti praėjusios savaitės didžiausią 7 tūkst. JAV dolerių: „Crypto Market Daily“

Antradienis, kovo 24 d .: kriptografijos rinkose pastebimas didelis pelnas per pastarąsias 24 valandas. „Bitcoin“ (BTC) kaina tą dieną išaugo beveik 16 proc., Šį rytą stabiliai kopdama aukštyn nuo 6400 USD.

Antroji pagal rinkos ribą kripta Eteris (ETH) padidėjo apie 14 proc. Ir spaudos metu prekiauja virš 140 USD, siekdama trumpalaikio 145 USD pasipriešinimo lygio..

„Ripple“ XRP tą dieną padidėjo švelniau – 7 proc., Link vidutinio laikotarpio atsparumo lygio – 0,1750 USD.

BTC stiprėja bulių jėga

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

Praėjusią naktį BTC vėl patyrė ekstremalią tendenciją. Kai kaina smarkiai pakilo iki 6700 USD, ji iškart nukrito ir vos per kelias minutes nukrito iki maždaug 6 100 USD. Nuo tada kaina nuolat atsistojo virš 6400 dolerių ribos.

„OKEx“ rinkos analizės komanda mano, kad smeigtukas, po kurio praėjusią naktį įvyko didelė bulių žvakidė, yra tipiškas banginių judėjimas, norint suvilioti jaučius ir susprogdinti lokio pozicijas

Upėtakio žvakidė prasidėjo nuo 5800 USD ir pirmiausia sulaužė keletą trumpų pozicijų, dėl kurių sustojimo nuostoliai buvo beveik 6000 USD. Tačiau esant dideliam kiekiui ir kylančioms kainoms, per artimiausią valandą kaina iškart nukrito nuo aukšto lygio, o ką tik įvestos ilgosios pozicijos buvo išplautos.

Šiuo metu ši tendencija nustojo kristi iki 6400 USD, o 1-H lygio dugnas nuolat kyla. Tai didėjančio jaučių stiprumo ženklas.

Jei kaina šiandien gali išlaikyti stabilumą virš 6400 USD, yra tikimybė išbandyti atsparumą 7000 USD. Investuotojai turi pažymėti, kad net jei tendencija nukrenta žemiau šio taško, tačiau neperžengia 6000 USD, tendencija vis dar yra stipri.

„Bitcoin“ buliams reikia daugiau apimties, kad sulaužytų 7 000 USD

Aukščiau esanti „Bitcoin“ 1 dienos diagrama rodo, kad „bullish trend“ linija įrodė, kad vakar, kovo 23 d., Ji sėkmingai palaikė kainą. Tai taip pat reiškia, kad tendencijų linijos efektyvumas gerėja. Lokiams reikia daugiau jėgų, jei jie nori nustumti kainą žemiau jos.

Šiandien, nors kaina pakilo nuo 5800 USD iki 6800 USD, beveik nepalietusi ankstesnio aukšto lygio, pirkimo apimtys, atrodo, rodo mažesnę tendenciją. Jei apimtys negali išaugti iki aukšto lygio, nebus lengva išpirkti 7 000 USD.

Investuotojai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jei kaina nukris žemiau nei 6000 USD – tai reiškia, kad ji nukrito žemiau tendencijų linijos – ateityje vis tiek bus įmanoma suformuoti antrą dugną..

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 7000 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 7 300 USD
 • Trumpalaikė parama: 6400 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 6000 USD

ETH konsoliduojasi, stumdamas trumpalaikio pasipriešinimo lygį

1H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Vakar, kovo 23 d., ETH buvo veiksmingai palaikoma 120 USD ir atšokusi, tačiau ji buvo kelis kartus blokuota netoli 138 USD. Jei nedidėja lėšų pirkimas tendencijai palaikyti, gali būti sunku nutraukti šį pasipriešinimo lygį.

Norėdami gauti trumpalaikę stiprią paramą, investuotojai pirmiausia gali sutelkti dėmesį į 134 USD. Jei šis lygis bus pažeistas, ETH gali ir toliau išbandyti palaikymą už 120 USD.

Investuotojai turėtų žinoti, kad 155 USD yra konsolidavimo srities viršutinis kraštas. Prieš pradedant aukščiau šios pozicijos, tendencija turi būti traktuojama kaip konsoliduojanti, o tai reiškia, kad vis tiek gali egzistuoti ekstremali rinkos būklė.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 145 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 155 USD
 • Trumpalaikė parama: 134 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 120 USD

XRP susiduria su trumpalaikiu pasipriešinimo lygiu, reikia aktyvesnės prekybos

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Kaip parodyta aukščiau pateiktoje diagramoje, judanti XRP tendencija tampa pastovi. Pirmasis palaikymo lygis gali padidėti iki 0,1440 USD, o pirmasis pasipriešinimo lygis yra apie 0,1650 USD. Šiuo metu prekybos aktyvumas yra mažas, todėl sunku peržengti pasipriešinimo lygį.

Tačiau jei nukritimą nuo 0,1650 USD galima paremti 0,1580 USD, tai taip pat yra stipresnis bulių judėjimo signalas ateityje. Kritimas žemiau 0,1440 USD gali reikšti, kad skaitiklių sugėrimo įvykiui reikia daugiau laiko.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis atsparumas: 0,1650 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1750 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1580 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1440 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map