BTC vėl susilpnėja po to, kai nepavyksta įveikti daugiau nei 7 000 USD, galimas dvigubas dugnas: „Crypto Market Daily“

Pirmadienis, kovo 23 d .: kriptovaliutų rinkos šį rytą yra raudonos, o visos dešimt geriausių monetų tą dieną sumažėjo mažiausiai 5 proc..

„Bitcoin“ (BTC) per pastarąsias 24 valandas prarado beveik 7 proc., Vakar praradęs 6 000 JAV dolerių ribą, kad pagal spaudos laiką galėtų prekiauti maždaug 5800 USD.

Eteris (ETH) tą dieną taip pat sumažėjo apie 7 proc., Prekiaujant šiek tiek daugiau nei 120 USD, kad būtų galima paspausti laiką.

„Ripple“ XRP tą dieną prarado šiek tiek mažiau vertės – sumažėjo 5 proc., O prekyba siekė maždaug 0,15 USD.

BTC nukrenta žemiau trikampio viršutinio krašto, ieško apatinio krašto atramos

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

Savaitgalį BTC greitai nukrito po to, kai nepavyko įveikti pasipriešinimo netoli 7 000 USD, kovo 20 d., Penktadienį, pasiekė 6800 USD. Dabar kaina nukrito žemiau viršutinio ankstesnio 6 000 USD konsolidavimo trikampio krašto.

Kai buliai praeitą savaitę prasiveržė per konsolidacijos intervalą, bulius lydėjo tam tikras kiekis, tačiau po to jiems nepavyko išlaikyti apimties..

Kai pamažu kaina siekė 7 000 USD, apimtys buvo gerokai mažos. Be to, kai kurie buliai, atidarę pozicijas virš 4000 USD, uždirbo pelną ir paliko rinką, sukeldami kritimą po nesėkmingo bandymo..

Šiandien investuotojai apatinį trikampio modelio kraštą taip pat galėtų vertinti kaip „bullish“ tendencijos liniją. Jei kainą galima palaikyti, kai ji liečia apatinį kraštą, tai reiškia, kad ši linija pasirodė esanti veiksminga ir didesnio judėjimo galimybė bus didesnė. Priešingu atveju dugnas gali susidaryti apie 5000 USD.

1D diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

„Bitcoin“ 1 dienos diagrama taip pat parodo aukščiau paminėtos „bullish trend“ linijos svarbą. Ateitį nulems tai, ar šalia šios linijos galima palaikyti kainą. Tai nereiškia, kad tai, kad šį kartą ji jau pasirodė esanti veiksminga, reiškia, kad dienos tendencija yra pakilusi – galiojanti tendencijų linija visada turi įrodyti savo efektyvumą bent tris kartus.

Šiame etape rinkos nuotaikose vis dar vyrauja trumpos pozicijos, o tiek ilgajai, tiek trumpajai pusei reikia daugiau laiko kaupti skaitiklius. Todėl labai tikėtina, kad šią savaitę dugnas bus pastatytas apie 5000 USD. Siaurų ir nepastovių svyravimų modelis vis dar turi didelę tikimybę dažnai atsirasti.

Trumpalaikiams investuotojams reikėtų priminti, kad jie neturėtų užimti pozicijų per ilgai, o stipraus pasipriešinimo ar palaikymo tendencija nenutrūksta, kad būtų išvengta sprogimo rizikos, kurią gali sukelti staigi tendencijos pasikeitimas.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 6000 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 6450 USD
 • Trumpalaikė parama: 5600 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 5000 USD

ETH laikoma kietoje lokių ir bulių bandymų zonoje – 120 USD

1H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Nepavykus įveikti stipraus 155 USD pasipriešinimo, ETH dabar nukrito virš 120 USD palaikymo lygio. Pardavimo jėga yra nuo 137 iki 155 USD.

Krintanti rizika bus didesnė, jei bus sulaužyta 120 USD parama, nes tai yra gera padėtis įvertinti jaučių ir meškų stiprumą. Be to, sritis tarp 110–120 USD gali būti vertinama kaip visa palaikymo sritis, kur lūžimas iki 120 USD yra tik silpninantis signalas, ir tik 110 USD nutraukimas rodo, kad bus išbandyti 100 USD..

Investuotojai turėtų pastebėti, kad jei kaina ir toliau gali viršyti 120 USD, tikimasi, kad antroje savaitės pusėje vėl bus išbandyti 155 USD..

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 120 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 134 USD
 • Trumpalaikė parama: 120 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 110 USD

XRP prekybininkai siekia trumpalaikės paramos

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

XRP palaikymo pozicijų nėra tiek daug, kiek ETH. „XRP“ turi tik tris įrodytus efektyvius palaikymo lygius, kol jis sukuria naują žemą lygį, kuris yra maždaug 0,1400, 0,1270 ir 0,1028 USD.

Praėjusios savaitės atšokimas buvo silpnas: vos vienai valandai padidėjus kainai, pirkimo apimtis iškart sumažėjo iki žemo lygio ir po to nepatyrė tvirto augimo. Vietoj to padidėjo pardavimo aktyvumas, o tai reiškia, kad jaučiai parodė silpnumą ir kad per trumpą laiką neįmanoma sumokėti 0,1750 USD.

Investuotojai turėtų labiau rūpintis paramos lygiu apie 0,1400 USD, o peržengimas žemiau reiškia, kad kitas dvi atramas galima labai paliesti.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis atsparumas: 0,1620 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1750 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1400 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1270 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map