BTC kaina, palaikoma SUSHI ir atnaujinto „DeFi Surge“

Vieną naktį kriptovaliutų rinka dar kartą pastebėjo, kad padidėjo jos bendras kapitalizavimas, nes išaugo decentralizuotų finansų žetonų paklausa. Metrika padidėjo reikšmingai 3,2% ir perkopė daugiau nei 400 mlrd. USD, kaip rodo duomenys MonetaGecko. Tuo pačiu metu „Bitcoin“ (BTC) dalis visoje rinkoje sumažėjo iki 54,8%.

Kol visi skubėjo į įvairius derliaus auginimo projektus, eterio (ETH) paklausa išaugo – per naktį išaugo 8,85%. Eteris šią savaitę buvo pagrindinis variklis, skatinantis rinką, todėl Bitcoin kaina pakilo 2,02% iki maždaug 11 900 USD. Tačiau akivaizdu, kad kiti pagrindiniai altcoinai nėra palankūs rinkos dalyviams ir yra gerokai prastesni nei ETH, o EOS ir „Litecoin“ (LTC) tik atitinkamai padidėjo 2,21% ir 1,82%.

„OKEx Token Index“ valdyba nuo rugsėjo 7 d. 7 val. UTC laiko žalią. Šaltinis: „OKEx“

Pagal „DeBank“, bendra „DeFi“ užrakinta vertė dabar viršijo 11 milijardų dolerių – o „SushiSwap“ (SUSHI) yra karščiausia meniu. Rugpjūčio 28 d. Buvo paleista šakutė „Uniswap“, kurios bendra užrakinta vertė per mažiau nei 12 valandų viršijo daugiau nei 270 milijonų dolerių. Šiuo metu „SushiSwap“ sukaupė daugiau nei 1,5 mlrd. USD vertės žetonų arba apie 80% viso „Uniswap“ turto, Sushiboard.

Bendra „DeFi“ užrakinta vertė ir toliau didėja. Šaltinis: „DeBank“

„Sushiswap“ suteikia simbolinę paskatą „Uniswap“, paskirstydama dalį savo prekybos mokesčių „SushiSwap“ žetono SUSHI, kurį galima parduoti antrinėje rinkoje, turėtojams. Dėl naudingos SUSHI žetonų ekonomikos ir didelio pajamingumo fondų SUSHI yra karščiausias šių dienų vardas tarp „DeFi“ žetonų. Be to, varzybos kurių likvidumo grupės turėtų būti įtrauktos į „SushiSwap“, yra nuožmi, o tai vakar padidino SUSHI paklausą. Mes netgi matome, kad tam tikri projektai perka „SushiSwap“ balsus, kad jų projektai turėtų daugiau galimybių būti įtraukti į sąrašą. Tarp dabartinių šio konkurso lyderių yra YAMV2-ETH, SRM-ETH, REN-ETH, sUSD-Based ir kt..

Svarbu pažymėti, kad bet kokia nedidelė kodo klaida gali turėti neaprėpiamų pasekmių šioms decentralizuotoms platformoms ir tapti įsilaužėlių bankomatu. Kol kas „SushiSwap“ nebaigė oficialaus audito.

Serumas (SRM) vakar taip pat buvo paklausus ir per naktį padidėjo 27% dėl didelės tikimybės būti įtrauktam į kitą „SushiSwap“ turą. Kiti „DeFi“ žetonai, per naktį padidėję daugiau kaip 20%, yra junginys (COMP), kreivė (CRV) ir UMA. TRON išleis savo likvidumo kasybos projektą „SUN“ rugsėjo 2 d. Ir padidins 15 proc..

„SushiSwap“ / „Pools“ ir „Uniswap“ likvidumo procentinė dalis. Šaltinis: Sushiboard

Nauji įrašai

„OKEx“ malonu pranešti, kad „SushiSwap“ (SUSHI), „YFValue“ (YFV) ir „PowerPool“ koncentruota balsavimo galia (CVP) dabar yra įtraukta į „OKEx“.

Visus minėtus žetonus galima nedelsiant pervesti į „OKEx“ sąskaitas. SUSHI / USDT, YFV / USDT ir CVP / USDT prekybos poros bus prieinamos šiandien 10:00 UTC. „SUSHI / ETH“, „YFV / ETH“ ir „CVP / ETH“ bus galima įsigyti šiandien 11:00 val. UTC.

Populiariausi „altcoin“ laimėtojai ir nevykėliai

  • TCT / USDT + 87,09%
  • XUC / USDT + 36,63%
  • CRV / USDT + 31,21%
  • ORS / USDT -11,51%
  • YEE / USDT -12,10%
  • YFII / USDT -25.01%

Mažų dangtelių altcoinai ir toliau kyla. „Exchange Union“ (XUC) antrą dieną iš eilės pateko į geriausiųjų sąrašą ir padidėjo 36,63%. Šiandien didžiausia nugalėtoja tapo „TokenClub“ (TCT), kuri per naktį padidėjo 87,09%.

BTC techninė analizė

BTC šį rytą smarkiai pakilo atlikus korekciją iki 11 550 USD, vakar minėtos dienos ribos. Akivaizdu, kad BTC skatina dideli altcoinai, tokie kaip ETH ir TRX.

BTC šiuo metu veikia kritiniu 11 900 USD lygiu. Jei tą lygį pavyks išlaikyti, jis gali ir toliau mesti ankstesnes aukštumas, esančias netoli 12 200 USD.

„OKEx BTC Perpetual Swap“ 1h diagrama – 9/1. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

ETH techninė analizė

Eterio kaina buvo stipri po to, kai atsisakė 430 USD paramos ir iškart nustatė naują vietos rekordą – 467 USD. Dėl greito ralio parama už 445 USD dabar yra toliau.

Jei šią savaitę bus galima išlaikyti „DeFi“ supančią maniją, greičiausiai išliks ir ETH paklausa. Reikšminga korekcija būtų mažiau tikėtina.

„Ethereum“ kainų grafikas - 9/1„OKEx ETH Perpetual Swap“ 1h diagrama – 9/1. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map