4 veiksniai, kuriuos reikia stebėti tarp BTC ralio

Apžvalga

Kriptovaliuta grįžo į pasaulinį dėmesį, nes bitkoino kainos šią savaitę vėl viršijo svarbiausius 10000 lygius, o altcoino erdvėje buvo pastebėta keletas stiprių mitingų. Pirmaujanti kriptografija galėjo gauti apie 44% YTD, todėl ji yra geriausia turtas tarp kitų. Nors kriptografiniai buliai džiaugėsi naujausiais kainų veiksmais, daugeliui galėjo kilti klausimas, kokie veiksniai galėtų paveikti dabartinį mitingą, išskyrus artėjantį atlygio perpus mažesnį renginį? Išsiaiškinome keletą naujausių pokyčių kriptografinėje erdvėje, o rinkos dalyviai tikriausiai nori atidžiai jį stebėti.

Beveik rekordiškai mažas nepastovumas

Norime pabrėžti sumažėjimą BTCNepaisant pastaruoju metu teigiamų kainų veiksmų. Kriptovaliutos kainos paprastai yra nepastovesnės nei kitas turtas, pavyzdžiui, akcijų indeksai ir tradicinės prekės, tokios kaip energija ir metalai. Nepastovumas galėtų parodyti kainų neapibrėžtumą rinkose. Padidėjus nepastovumui, prekybininkai gali sumažinti savo kriptovaliutų pozicijas arba atidėti investavimo sprendimus.

1 paveiksle parodytas 3 mėnesių realizuotas nepastovumas BTCUSD, kuris neseniai nukrito iki rekordiškai žemo lygio 2018 m. lapkričio viduryje. Paprastai mažas nepastovumas gali paskatinti daugiau HODLerių išlaikyti savo BTC akcijų paketus; todėl tai laikoma teigiamu kainos veiksniu.

1 paveikslas: BTCUSD 3M realizuotas nepastovumas (šaltinis: „Skew“) 2 paveikslas: BTCUSD 3M numanomas nepastovumas (šaltinis: „Skew“)

Tačiau mes taip pat pastebėjome BTCUSDNumanomas nepastovumas svyruoja paskutinėse žemiausiose žemumose, nors atrodo, kad tai padidino nedidelė dalis. Pasirinkimo sandorių rinkoje numanomas nepastovumas yra numatomas pagrindinio turto nepastovumas per visą opciono galiojimo laiką, šiuo atveju – bitkoinas.

Opcionų pasiūla ir paklausa galėtų tiesiogiai paveikti numanomą nepastovumą. Padidėjus rinkos lūkesčiams, padidėja pasirinkimo poreikis, padidės ir numanomas nepastovumas. Ir atvirkščiai, atvėsus nuotaikai, sumažėjus lūkesčiams, sumažėjus opcionų poreikiui, sumažės ir numanomas nepastovumas.

Šiuo atveju mažas numanomas kintamumas BTCUSD pasirinkimo sandorių rinka galėtų šiek tiek parodyti, kad vidutinės trukmės BTCUSD gali būti ne toks didelis, kaip siūlė dabartinis mitingas. Nepastovumo pokyčiai gali būti tai, ką bitkoinų stebėtojai norėtų atidžiai stebėti.

Bitkoino paieška Kinijoje ir visame pasaulyje išaugo

Socialinis ryšys buvo vienas iš kritinių veiksnių atliekant kriptovaliutos analizę, o Kinijos kriptografinių bendruomenių socialinės nuotaikos jau seniai laikomos platesnės kriptografinės erdvės barometru. Kinų kriptografijos stebėtojų nuomonė galėtų suteikti reikšmingos įžvalgos, kai reikia analizuoti kainas.

Kinijos kalbos termino „bitcoin“ „Baidu“ paieškos indeksas išaugo iki naujausio rekordo – 40000, prieš apsigyvenant beveik 25000. Tuo pačiu metu „Google Trends“ duomenys taip pat parodė panašų modelį, ieškant termino „Bitcoin“. “Viršijo 100, kuris įvyko tuo metu, kai bitkoinas susigrąžino 10000 lygių. Tačiau bangavimas gali duoti pliusų ir minusų, o kartais tai siunčia prieštaringą signalą rinkai.

3 paveikslas: Bitcoin kaina & „Baidu“ paieškos indeksas (šaltinis: „Longhash“) 4 paveikslas: „Google“ tendencijų terminas „Bitcoin“ (šaltinis: „Google Trends“)

„RoninAi“ mokslininko Sergejaus Krutolevičiaus tyrimas, rodo kad pokalbių apimties padidėjimas dažnai būna ankstesnis nei vienos dienos paieškos padidėjimas, o naujos kainos pakyla nuo vienos iki trijų dienų. Nurodant ne tik aiškią koreliaciją tarp socialinių nuotaikų ir kriptografinių rinkų kainų, pirmoji iš tikrųjų tiesiogiai veikia antrąją. “ Tačiau, jei vienas išbuvo rinkoje pakankamai ilgai, tikriausiai bus žinoma, kad kai FOMO pirkėjai veržėsi į rinkas, tai dažnai laikoma pardavimo signalu tiems, kurie atėjo anksčiau.


Rinkos dominavimo sumažėjimas

Kitas įdomus reiškinys kartu su BTC mitingas – tai nuosmukis BTC dominavimas rinkoje. Žemiau pateiktame paveiksle palyginamas dominavimas rinkoje BTC ir ETH per vienerius metus. BTC dominavimas rinkoje nuo 2020 m. Yra nuosmukis, o pastaruoju metu kritimas buvo dar staigesnis, nepaisant kainų prieaugio. Palyginti, ETHTuo metu, kai BTC krito, dominavimas rinkoje didėjo.

Manome, kad kapitalo paskirstymas gali būti viena iš priežasčių, lemiančių šį skirtumą. Dalis sostinės galėjo palikti bitcoiną ir metų pradžioje patekti į altcoin erdvę, nes 4Q19 pagrindiniai altcoinai nukrito iki beveik / daugiamečių žemumų. Tai galėtų pritraukti iš vertės orientuotų investuotojų dėmesį norint patekti į altcoin prekybą.

5 paveikslas. BTC ir ETH dominavimas rinkoje (šaltinis: „Tradingview“) 6 paveikslas: Bendra kriptografinės rinkos viršutinės ribos buvusi BTC (šaltinis: „Tradingview“)

Ar mes esame „Alt Season“ viduryje, ar rinkos tikisi įeinančio? Tai liko ginčytini klausimai. Tačiau tai, kad bendra buvusių BTC rinkos viršutinė riba nuo sausio mėn. „Altcoin“ stebėtojai nenorės praleisti to, nes atrodo, kad pakartotinai išbando gegužės – liepos viršūnes (6 pav.).

Virusas ir QE lūkesčiai

COVID-19 protrūkis išliko vienintelis didžiausias neapibrėžtumas pasaulio ekonomikai, jo poveikis bangavo per pasaulines rinkas ir turtą, o kriptovaliuta nėra išimtis. Azijos centriniai bankai pradėjo imtis priemonių, kad paskatintų viruso sukeltą augimą. Tik šią savaitę PBoC paskelbė pirmoji partija specialių pakartotinio skolinimo lėšų nacionaliniams ir regioniniams bankams, skirta padėti Kinijos MVĮ.

Nors viruso poveikis JAV ekonomikai kol kas išlieka ribotas, Fed jau yra pasirengęs ekonomikos nuosmukio atveju, agresyvi QE programa yra ant stalo.

Naujausiuose Senato bankų komiteto parodymuose Fed pirmininkas Jerome’as Powellas sakė, „Fed turėjo du kovos su recesija įrankius; pirkti vyriausybės obligacijas, žinomas kaip QE, ir aiškiai bendrauti su rinkomis apie palūkanų normos politiką, kuri paprastai laikoma „išankstiniu nurodymu“. Powellas pridūrė, kad „Mes naudosime tas priemones – tikiu, kad naudosime jas agresyviai, jei atsiras poreikis tai padaryti“,

Nors mes nesitikime, kad dėl virusų sukelto ekonomikos nuosmukio Fed bus pirmasis, kuris vėl paleis QE, tačiau lengva pastebėti lengvėjantį viso pasaulio politikos formuotojų pasakojimą. Jei ta lengvėjanti istorija sustiprės, tai gali paskatinti rinkas persiorientuoti į Bitcoin vertės kaupimą ir kaip priemonę kovoti su sustabarėjusiu augimu, ir tai gali paversti didėjančia kriptografijos paklausa.

Išvada

Neseniai BTC ir altcoin mitingai atkreipė didelę rinkų dėmesį. Kai artėjame prie bitkoino atlygio perpus mažesnio įvykio, bulių nuotaika buvo labiau pastebima. Be perpus, šifravimo stebėtojai nenorės pamiršti veiksnių, kuriuos minėjome aukščiau, kai reikia vidutinės trukmės tendencijų analizės, kad gautume išsamų vaizdą.

Sekite „OKEx“:

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map