Investavimas į sidabrą – viskas, ką reikia žinoti

Kodėl verta investuoti į sidabrą?

Kadangi pasaulio ekonomika yra nenuspėjamoje vietoje, nenuostabu, kad prekyba tauriaisiais metalais išaugo. Auksas yra visų laikų viršūnėje, kai prekybininkai plūsta į labiau tradicinį saugų prieglobstį, kaip įprasta ekonominio netikrumo metu.

Tačiau ne tik auksas turi paklausą. Sidabro prekyba, dažnai vertinama kaip antroji pagal populiarumą brangiųjų metalų prekyba, šoktelėjo į savo daugiametę aukštį. Prekyba beveik 28 JAV doleriais vien šiais metais padidėjo beveik 30%. Turėdamas tai omenyje, gali galvoti, kaip įsitraukti į veiksmą? Mes jums pateikėme išsamią informaciją apie tai, kaip pradėti prekiauti sidabru, kartu su viskuo, ką reikia žinoti apie visame pasaulyje žinomą taurųjį metalą.

Kas įtakoja sidabro kainas?

Skirtingai nuo aukso, kurio įprasti pasiūlos ir paklausos pokyčiai iš esmės neveikia, sidabro kainos gali svyruoti remiantis daugeliu veiksnių. Šia prasme sidabras vaidina dvigubą vaidmenį. Taip, ji turi panašių savybių, vertindama ją kaip vertės kaupimą ir tam tikru mastu saugią investiciją, nors jos vertei taip pat gali turėti didelę įtaką paklausa sektoriuose, kuriuos ji naudojo.

Valiutos stiprumas: Panašiai, kaip pamatysite santykį tarp pagrindinės valiutos (USD) ir aukso, sidabras taip pat turi atvirkštinį ryšį su doleriu. Tai reiškia, kad kai doleris yra silpnas, sidabro kainos būna aukštesnės. Priešingai yra ir tai, kad stipraus JAV dolerio laikais sidabro kaina linkusi mažėti.

Fiskalinė politika: Čia mes galime naudoti fiskalinę politiką kaip visišką pagavą ne tik infliacijai ir palūkanų normoms, bet ir vyriausybės politikai dėl sidabro metalų pirkimo. Visi trys dalykai gali labai padėti pakelti sidabro kainą. Tai puiki apsauga nuo kylančios infliacijos, o mažesnės palūkanų normos taip pat skatina žmones investuoti į sidabrą ir kitas žaliavas.

Praktinis poreikis: Kita sidabro pusė yra ta, kad jis yra labai plačiai naudojamas pramonėje. Tai ypač pasakytina apie elektros prietaisus, medicinos prietaisus ir grandines. Šių sektorių paklausa taip pat yra pagrindinis brangiųjų metalų rinkos kainų veiksnys.

Kaip investuoti į sidabrą

Dabar, kai žinote, kas skatina rinką, pažvelkime į keletą paprasčiausių būdų, kaip galite įsitraukti ir investuoti į sidabrą. Kai sukursite internetinę brokerių prekybos sąskaitą, investavimo procesas turėtų būti tikrai lengvas.

Sidabro taurieji metalai: Tai tikrai tiesiausias būdas įsitraukti į sidabro rinką. Sidabrinių metalų ar faktinių sidabro luitų ir monetų pirkimas yra gana lengvas ir yra keletas patikimų prekybos vietų, iš kurių galite įsigyti. Turėtumėte nepamiršti, kad tai yra labiausiai nelikvidus būdas investuoti į sidabrą, o už kiekvieną fizinio sidabro pirkimą bus pridėta nedidelė priemoka ir laikymo išlaidos, kurias galite patirti..

Mes rekomenduojame šias dvi įmones:

  1. Aukso brokeris
  2. Bulių skliautas

Sidabrinės atsargos: Investavimas į su sidabru susijusias akcijas yra dar vienas puikus būdas įsitraukti į rinką. Tai gali reikšti investicijas į įmones, kurios kasa sidabrą, arba visus asmenis, dalyvaujančius gamybos procese. Šios akcijų kainos šiose įmonėse paprastai yra glaudžiai susijusios su sidabro kaina. Ši investicija gali būti išplėsta tiek, kiek anksčiau minėtų sektorių įmonės naudoja daug sidabro savo produktuose. Šias bendroves taip pat paveiks sidabro kainos, ir, žinoma, jei norite parduoti ar prekiauti, investicijos į vertybinių popierių rinką yra labai likvidžios..

ETF & Bendri draugai: Sidabro kaina gali svyruoti, kaip ir atskirų akcijų kaina. Tuo tikslu įvairinimas visada yra gera idėja. ETF ir investiciniai fondai gali būti ideali alternatyva investuoti į sidabrą per daugybę skirtingų akcijų. Tai yra būtent tai, ką darote investuodami į ETF ar investicinį fondą. Tai iš esmės yra siūlomų akcijų krepšeliai, kuriuos galima įvertinti bet kuriame konkrečiame sektoriuje. Tokiu atveju investuotumėte į fondą, įvertintą sidabro naudai.

Nors yra ir kitų būdų pradėti investuoti į sidabrą, tai yra vieni iš labiausiai paplitusių ir dažniausiai prieinamų būdų per jūsų brokerį.

Sidabrinių investicijų nauda

Investicijos į sidabrą turi keletą privalumų, ypač tinkamu laiku. Esant dabartinei ekonominei padėčiai, vis daugiau žmonių stumia į sidabrą, atrodytų, kad dabar gali būti laikas tai padaryti.

Savo portfelio įvairinimas visada yra didelis pliusas. Būtent tai gali pasiūlyti investicijos į auksą, sidabrą ar kitus brangiuosius metalus. Tai taip pat gali būti puikus apsidraudimas nuo besikeičiančių sąlygų dabar ar ateityje.

Kitas teigiamas sidabro momentas yra tas, kad jei jus domina investicijos į tauriuosius metalus, sidabras siūlo vieną iš labiausiai prieinamų kainų vartų. Mažesnė nei 30 USD už unciją dabartinėje rinkoje, ji išlieka labai prieinama, net jei turite šiek tiek mažiau kapitalo, į kurį investuotumėte.

Naudodami „Sliver“, jūs taip pat turite aukščiau nurodytą dvejopą naudojimą. Tai gali būti ir vertės kaupiklis, ir paklausus pramonės šaltinis. Tai savaime taip pat papildo patrauklumą, jei svarstote galimybę įsigyti sidabrą.

Paskutinės mintys

Apskritai, nors tiesa, kad sidabras vertinamas kaip lakesnis taurusis metalas, į kurį galima investuoti nei į auksą, tai yra labai gerai subalansuotas pasirinkimas. Jūs turite keletą privalumų, ypač jei šiuo metu nusprendžiate investuoti į sidabrą, taip pat turite prekių, kurios, kaip žinote, ilgainiui gali išlaikyti vertę.

Pridėkite tai, kad lengviau nei bet kada anksčiau investuoti į sidabrą ir kitas žaliavas, ir jūs einate teisingu keliu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map