Sukurkite pagrindinę prekybos strategiją naudodami „Crix Exchange“

Prekyba bet kurioje rinkoje gali būti labai sunki, ypač kai emocijos perima prekybos strategiją. Baimė nepastebėti (FOMO) arba panika, kai rinka veikia tam tikru būdu, yra įprasti jausmai, kuriuos patiria visi prekybininkai. Norint, kad emocija nelaimėtų, reikia daug žinių ir rinkos supratimo, tačiau net ir labiausiai patyrę prekybininkai daro klaidų. Taip pat dabar, kai šifravimo rinkose veikia visą parą visą parą, praktiškai neįmanoma visada stebėti kainos veiksmo tą tobulą akimirką.

Štai kodėl kartais geriausia naudoti kompiuterinę programą norint prekiauti. Programuodami „Trading Bot“, prekybininkai gali sukurti programą, kuri leidžia programuoti sandorių vykdymą internetinėje biržoje, apibrėžiant, kada pirkti ar parduoti ir kokiomis sąlygomis. Rinkoje yra daug „Trading Bot“ programų, tačiau visos jos lemia tą patį klausimą: visi turi prieigą prie jų, o tai reiškia, kad prekybos strategiją naudoja šimtai kitų rinkoje esančių asmenų, sumažinant jos efektyvumą..

„CRIX Exchange“ siūlo pirmą kartą keistis kriptografinės prekybos algoritmo funkcija, leidžiančia vartotojams programuoti pirkti ir parduoti signalus, leidžiančius prieš pradedant išbandyti strategiją, kuri suteiks vartotojams naudingų duomenų, kad būtų galima nustatyti galimą pelną ir prekybos strategijos sėkmę. ateitis. Ši unikali savybė leidžia kriptografijos prekiautojams bet kur sukurti savo strategiją ir ją išbandyti, prieš prarandant pinigus rasti tai, kas yra pelninga. Išmanioji prekyba pašalina žmogaus emocijas, leisdama vienai programai valdyti prekybą be panikos. Nors iš pradžių tai gali skambėti komplikuotai, CRIX sukūrė patogią naudoti sąsają, leidžiančią visiems programuoti išmaniosios prekybos strategiją, nereikia iš anksto žinoti apie bet kokį programavimą..

Kaip sukurti ir išbandyti kriptografinės prekybos algoritmą naudojant CRIX

Naudojant „CRIX Exchange Smart Trading“ funkciją, kiekvienas gali susikurti savo prekybos strategiją, naudodamasis kitomis idėjomis, kurios paskatins naujus pelno gavimo būdus kripto rinkoje. Išimdama emocijas, mašina viską padarys už jus. Nustatyti pirkimo ir pardavimo signalus yra lengva. Jums nereikia jokių programavimo žinių. Galite išbandyti daugybę skirtingų strategijų ir rasti tinkamas strategijas. Kaip jau minėta anksčiau, visus šiandien rinkoje esančius robotus naudoja šimtai prekybininkų, paversdami tą prekybos strategiją lengvai nuspėjama, ir, deja, daugeliui sėkminga prekyba yra tai, kaip rasti tą laimėjimo formulę, kurios neturi niekas kitas..

Norėdami pradėti nustatyti savo prekybos algoritmą naudodami „CRIX Exchange“, tiesiog turite užsiregistruoti crix.io. Tiesiog naudodamiesi programavimo BOTS funkcija šioje svetainėje, galėsite pradėti procesą. Yra keletas algoritmų, kuriuos galite naudoti nemokamai nuo pat pradžių, pvz., „Trend Reversal“ arba „MACD Strategy“. Šie pavyzdžiai padės suprasti sistemos veikimą ir keletą kintamųjų idėjų. Nors iš pradžių atrodo sudėtinga, programa sukurs jums pagrindinį programavimą. Algoritmas pagrįstas „Python“, kuri yra gerai žinoma programavimo kalba, kurią šiandien naudoja daugelis kūrėjų. Dėl patogios vartotojo sąsajos vartotojams buvo daug lengviau programuoti savo strategijas iš esmės dėl to, kad visas pagrindinis kodavimas jums yra iš anksto sukurtas.

Prekybai naudojami duomenys jau yra paimami iš pačios biržos, leidžiant vartotojams nustatyti, kuriuos duomenis jie konkrečiai nori naudoti, o kurios kriptovaliutos ir kapitalo bazė yra taikoma prekybos strategijai. Galite jį pritaikyti taip, kaip norite!

Pavyzdžiui, galima pritaikyti prekybos dažnumą, kuris leidžia jums nuspręsti, kada prekiauti. Tai gali būti kasdieninė bazė arba minutė ar diapazonas. Galite pasirinkti, kiek duomenų galite naudoti prekybai. Taip pat lengvai galima nustatyti turtą, kuriuo norite prekiauti. Pažengusiems vartotojams taip pat yra mašininis mokymasis, kuris padės jums patobulinti savo strategijas būdais, kurių neįmanoma be sudėtingo intelekto intelekto..

Norėdami suprasti tiesioginės informacijos iš mainų gavimo svarbą, pirmiausia turite suprasti labai pagrindinę sąvoką. Kiekviename kainos taške slypi tam tikra logika, kiekvienas pasirinkimas ar žemos kainos suteiks jums svarbios informacijos prekybos strategijai nustatyti. Sėkmingai prekybos strategijai reikės, kad pirkimai ir pardavimai, kuriuos programuojame algoritme, būtų pagrįsti ta informacija, todėl pasinaudokite rinkoje susiformavusiais potencialiais modeliais, kurie galėtų generuoti pelną. Lengviausias būdas tai sutelkti į dėmesį kainoms.

Nors iš pradžių tai gali būti didžiulė, ją iš tikrųjų labai lengva nustatyti. Štai a vaizdo įrašą tai padės jums atlikti visus žingsnius, reikalingus norint išbandyti išmaniąją prekybos strategiją, kad galėtumėte visiškai pasinaudoti šia unikalia funkcija, prieinama tik CRIX.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map