Kur įsigyti aukso garantuotas kriptovaliutas

Pripažinkime, kad skaitmeninės aukso valiutos idėja tikrai nėra nauja koncepcija. Tiesą sakant, dar 1995 m. Gimė pirmoji auksu padengta kriptovaliuta „E-Gold“. Nors milijonai ėmė perimti šią idėją, platforma buvo greitai uždaryta. Kad išvengtumėte istorijoje pasikartojimo, galite susimąstyti, kur šių monetų galima įsigyti, tikintis likti ilgą laiką.

Šiuo metu auksu paremtas kriptovaliutas paprastai galima įsigyti tiesiogiai iš žetonų kūrėjo arba iš kriptovaliutos biržos.

Biržos, skirtos kriptovaliutoms, garantuotoms auksu

Yra šimtai kriptovaliutų keityklų, kartais kiekvienoje siūloma šimtai monetų. Todėl geriausias būdas rasti biržą, kurioje parduodama jūsų ieškoma valiuta, yra apsilankyti žetonų kūrėjo svetainėje. Jei neturite omenyje monetos, pateikite keletą platformų, kuriose siūloma bent viena auksu padengta kriptovaliuta.

„GoldExchange“

Viena iš labiausiai žinomų kriptografinių biržų specializuotai prekybai brangiųjų metalų kriptovaliutomis yra platforma, „GoldExchange“. „GoldExchange“ vartotojai gali įsigyti „GoldCoins“ su debeto ar kredito kortele.

Kripto keitimas

Auksinė moneta neseniai pasidalijo, kad jų žetonai taip pat bus prieinami „CryptoExchange“ platformoje. „CryptoExchange“ platforma specializuojasi deponavimo kriptografijos operacijose paslaugose ir turi gerą vardą, kad visą parą veikia speciali palaikymo komanda..

„BlockBen“

„BlockBen“ platformoje yra „blockchain“, virtuali piniginė, įvairios išmaniosios sutartys ir susijusios piniginės bei vidinis „blockNain“ tinklas, skirtas kriptovaliutai „BlockNote“. Naudodamiesi „BlockBenPay“ pinigine, prekybininkai gali įsigyti „BlockNote“ žetonus su 100% aukso danga ir „Blockstock“ žetonus su 10% aukso danga..

Blockchain.com

Kita gerai žinoma kriptovaliutos keitykla yra Blockchain.com. Ši patikima svetainė padarė auksu užtikrintas kriptovaliutas, DGLD, prieinamas dviem poromis: DGLD / BTC ir DGLD / USD.

EtherDelta

„EtherDelta“, mainų, nukreiptų į „Ethereum“ stablecoins, prekybininkai gali rasti Maskvoje veikiantį „Stablecoin GoldMint“ (MNTP), kurį galima įsigyti..

Auksu padengtos kriptovaliutos, kurias gali įsigyti kūrėjas

Kaip jau buvo minėta anksčiau, kriptovaliutas, kurių pagrindas yra auksas, galima įsigyti tiesiai iš kūrėjo svetainės. Čia yra keletas populiariausių auksu padengtų kriptokurijų ir su jomis susijusių svetainių.

GoldCoin.com

„GoldCoin“ yra „ERC-20“ auksu susegta stabili moneta, sukurta „Ethereum“ tinkle. Po daugiau nei 20 metų platforma ir toliau pasiūlė lengvą įėjimą ir aukštą saugumą. „GoldCoin“ galima įsigyti tiesiogiai jų tinklalapyje goldcoin.com.

Anthemgold.com

„Anthem Gold“ yra „Anthem Vault Incorporated“ sukurta kriptovaliuta. Kiekvienas AGLD žetonas remiamas vienu gramu fizinio aukso ir yra visiškai apdraustas. Himno auksą galima įsigyti tiesiai svetainėje anthemgold.com.

DGLD.CH

Kiekvienas DGLD žetonas yra lygus 1/10 puikių Trojos uncijų aukso ir buvo sukurtas konsorciumo tarp „CoinShares“, „Blockchain“ ir MKS Šveicarijoje. Žetonus galima įsigyti kūrėjo svetainėje DGLD.CH.

Tethergold.com

„Tether“ kažkada buvo žinomas dėl JAV dolerių garantuoto stablekoino. Visai neseniai jie išleido žetonus, vaizduojančius vieną Trojos unciją aukso, laikomą Šveicarijos skliaute. „Tether Gold“ (TAUt) žetonai yra „Ethereum“ blokų grandinėje ir juos galima įsigyti „Tether“ svetainėje, Tethergold.com.

Meld.gold

„MeldCoin“ (MELD) sukūrė Australijos technologijų startuolis, kuris siekė revoliucijos dėl aukso pirkimo ir pardavimo, integruodamas šiandieninę aukso tiekimo grandinę. Yra du skirtingi sulieti žetonai, vienas su aukso pagrindu 1: 1 santykiu su 1 gramu aukso ir apsaugos žetonas, uždirbantis auksą per kiekvieną operaciją. Šiuos žetonus galima įsigyti per jų svetainę „meld.gold“.

„GoldMint.io“

„GoldMint“ (MNTP) žetonai siūlo lombardų paskolas, kurias remia auksas „Block of Stake“ blokuose. Pati platforma yra sukurta ant privataus „blockchain“, o žetonus galima rasti svetainėje goldmint.io.

Aurus.io

„AurusGold“ (AWG) yra JK įsikūrusi įmonė, siūlanti visiškai įkeistus žetonus, kuriuose kiekvieną žetoną galima bet kada išpirkti už 1 gramą aukso. „AurusGold“ galima rasti jos tinklalapyje aurus.io.

Šiandien nusipirkite kriptovaliutas su auksu

Šis sąrašas toli gražu nėra baigtinis, nes kiekvieną dieną ir toliau išleidžiami nauji auksu padengti stablecino gaminiai. Mes raginame jus naudoti šį sąrašą kaip atspirties vietą vietoms, kad galėtumėte apsvarstyti, kurie žetonai yra prasmingiausi jūsų visuotiniame kontekste investavimo strategija, o ne išsamus visų turimų auksu paremtų stabilių monetų sąrašas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map