8 priežastys, kodėl turėtumėte investuoti į Bitcoin

Yra daugybė koncepcijų apie investavimą į bitkoinus. Žmonės daro prielaidą, kad jiems gali būti ne taip puiku investuoti į bitkoinus. Kai kurie žmonės beveik skeptiškai vertina Bitcoin, nes kiekvienas profesionalas ir įsilaužėlis apsunkino galimybę pradėti investuoti į Bitcoin. Ekspertai turi išskirtines apžvalgas, apytiksliai apie bitkoino likimą, o sukčiai žmonėms kelia nerimą dėl investicijų sumažėjimo. Tačiau gali nebijoti investuoti į bitkoinus, nes šiandien tai yra vienas iš priimtiniausių būdų uždirbti reikšmingą uždarbį. Sužinokite apie oficialius motyvus, dėl kurių labai patrauklu leisti pinigus bitkoinams.

  1. „Bitcoin“ pritaikymas praktinėms reikmėms

Kaip ir interneto versija, „Bitcoin“ seka mūsų visuomenės keliais. Vis daugiau agentūrų ruošiasi taikyti „Bitcoin“ kaip savo pirmąją valiutą. Tai yra integracija į mūsų bendruomenę su kiekviena nesusituokusia diena. Jei jums reikia pasinaudoti besikuriančio bitkoino elektros energijos privalumais, galite apsilankyti šioje Bitcoin svetainėje dabar, kad turėtumėte šią elektrą savo rankoms. Prasidėjo pasaka apie bitkoiną. Įprastos „fiat“ valiutos paseno, nes jos negali būti paskutinis požiūris į šiuolaikines-tarptautines problemas. Norint gauti operaciją visame pasaulyje, reikia stebėti kelias dienas.

  1. Sužinokite apie investavimą nemokamai

Tradicinėse investicijose metus reikia praleisti studijuojant finansavimo pagrindus. Negalite įsigyti kelių drabužių ir nevedusias dienas pradėti juos reklamuoti kitiems. Panašiai mėgėjas negali patekti į atsargų turgų ir bandyti laimės. Laikas yra paskutiniai pinigai, o norint studijuoti tradicinį finansavimą, reikia praleisti daug laiko. Šis gyvenimo trukmės reikalavimas analizuoti įprastą finansavimą jį labai brangina.

Kita vertus, įgyti žinių apie maždaug bitkoino finansavimą ir uždarbį gali būti labai sklandu. Naudojant tokias puikias sistemas, kaip nurodyta ankstesnėje pastraipoje, naujiems naujiems pirkėjams labai lengva mokytis ir suvokti paslėptas bitkoino paslaptis. Norint išmokti bitkoinų finansavimą ir uždirbti, reikia daug mažiau laiko, palyginti su skirtingomis investicijomis. Taip pat galite sužinoti daugiau apie investavimą į bitkoinus prisiregistruokite prie „Bitcoin“ skaitmeninės programos.

  1. Kainos toliau augs

Vis daugiau žmonių investuoja į „Bitcoin“, kad pamatytų investavimo į Bitcoin naudą. Tai yra naudingas bitkoino veiksnys bitkoinų investuotojams. Skambučio kaina už Bitcoin padidės, kai skirtingais žmonėmis, nei kada nors anksčiau, bus naudojamasi Bitcoinu, nes numeris vienas valiuta, bitkoino mokestis vėliau pakils. Su kiekviena nesusituokusia diena agentūros supranta, kad bitkoinas yra likęs kelias į įprastus pinigų tvarkymo klausimus. Tokia bitkoinų mada anksčiau ar vėliau patiks kiekvienai mažai ir didelei grupei pasirinkti bitkoiną. Kuo daugiau žmonių myli bitkoiną, tuo geresnis jo mokestis rinkoje. Turint omenyje šį komponentą, labai daug laiko, kai bitkoinas susprogdins kolektorių pajamas visiems Bitcoin investuotojams.

  1. Vyriausybės palaiko bitkoiną

Atminkite, kad netekėjusios valdžios institucijos ar investicijos nebėra asmeninis bitkoinas. Priešingai, bitkoinas yra viešoji valiuta, vienas iš aukščiausio lygio populiarumo motyvų. Tačiau norint pritaikyti bitkoiną, jam reikia leidimo per institucijas. Nors dėl bitkoino nepavyko susitarti dėl nesusituokusių kaltinimų, beveik visos tarptautinės vyriausybės leido žmonėms susitvarkyti su Bitcoin. Tokiu būdu teisiškai patvirtinta, kad bitkoinas naudojamas sandoriuose ir saugant jūsų turtą. Dėl pernelyg didelių saugumo funkcijų ir sąžiningumo „Bitcoin“ visame pasaulyje priėmė tikslią vyriausybių nuomonę. Nepaisant visos savo sėkmės, bitkoinai jokiu būdu nesijaudino dėl to, kad išplėšė savo klientus ir paskleidė netikrus duomenis, kad pritrauktų mases. Viskas yra nepatyrusi nusikalstamoje bitkoinų naudojimo dalyje. Galų gale Bitcoin pasirodys kaip maksimali tinkama valiuta pasaulyje.

  1. Kriptovaliutos grąžina žmonėms galią

„Blockchain“ karta garantuoja, kad bus kitas milžiniškas dalykas dėl tos interneto išradimo. Knygos „Blockchain Revolution“ autoriai Donas Tapscottas ir Alexas Tapscottas gali išstumti, kiek pramonės šakų veikia.

„Blockchain“, išmokėtų žurnalų karta, plačiai vadinama mašina „Bitcoin“ gale ir skirtingomis kriptovaliutomis, yra suvokiama kaip viena iš pagrindinių mūsų laikų trikdančių technologijų. Nors kol kas maksimalus žmonių požiūris į tai yra piniginė priemonė, ji neabejotinai gali išskleisti vyriausybių, sutarčių, kibernetinio saugumo, rinkodaros ir rinkodaros bei visos visuomenės veikimo būdą. Tiek daug komercinių įmonių vadovų išnaudoja savo galimybes daugiau nei 1250 rūšių kriptovaliutomis.

Bene svarbiausias „blockchain“ kartos generavimo privalumas yra tarpininkų pašalinimas ir decentralizacijos bei skaidrumo skatinimas. Dauguma centralizuotų įstaigų gali įsilaužti, o vis didėjančios kibernetinės atakos skamba ne per daug įtikinamai. Bet naudojant „blockchain“, visos operacijos įrašomos į viešąją knygą, užtikrinant struktūrą, apsaugančią nuo sukčiavimo ir manipuliavimo. Patvirtinus prieigą, decentralizuota knyga papildomai negali būti pakeista, todėl bendruomenė veikia kaip apsauga prieš įsilaužėlių atakas..

Apskritai, atrodo, kad „blockchain“ valdomos struktūros teikia pranašumų visiems. Didelis saugumas, skaidrumas, nekintamumas, pasitikėjimas, panaikinti tarpininkai ir prieinamumas visiems atima elektrą iš centralizuotų įstaigų ir skolina ją žmonėms.

  1. Trūkumas + tinklo efektas

„Bitcoin“ yra atviro tiekimo „peer-to-peer“ programinės įrangos finansinė programėlė, išrasta naudoti bevardį asmenį ar instituciją, vardu Satoshi Nakamoto, galinčią išlaikyti ir perduoti vertę.

Tai decentralizuota; gali būti ne vienas ją kontroliuojantis autoritetas. Arba jis naudoja šifravimą, pirmiausia pagrįstą visiškai „blockchain“ technologija, apskaičiuota naudojant daugiau nei vieną įvykį tinkle, siekiant patvirtinti operacijas ir išsaugoti protokolą. Per protokolą skatinamos tiems, kurie prisideda prie energijos skaičiavimo, kad patvirtintų operacijas naujai „iškastų“ monetų ar sandorių mokesčių pavidalu. Kitaip tariant, jūs uždirbate kelis bitkoinus, patikrindami ir užtikrindami „blockchain“.

  1. Kriptovaliutų saugumas, susietas su priėmimu

Kriptovaliutos apsauga siejama su jos bendruomenės efektu. Visų pirma, jis yra susijęs su kriptovaliutos kapitalizacija rinkoje. Jei bendruomenė silpna, rinkinys, kuriame yra pakankamai skaičiavimo elektros energijos, tikriausiai turėtų pakeisti visus skirtingus bendruomenės narius ir rūpintis „blockchain“ knyga. Kriptovaliutoms, kurių kapitalizacija maža rinkoje, yra mažas maišos rodiklis, o tai reiškia, kad jos turi nedidelį kiekį skaičiavimo energijos, nuolat veikiančios patvirtinti operacijas ir padėti knygai.

Kita vertus, „Bitcoin“ turi daug tokių įtaisų, patvirtinančių, kad jie per 12 mėnesių suvalgo papildomą jėgą nei maža šalis, pavyzdžiui, Graikija ar Šveicarija. Kaina ir skaičiavimo elektra bandant užpulti Bitcoin bendruomenę yra didžiulė. Tam yra apsaugos priemonių, nors tokiu mastu bandoma per šalį ar kitą reikšmingą subjektą.

Bet kokia informacija, kurią jūs kada nors girdėjote, kad buvo nulaužtas ar pavogtas „Bitcoin“, tapo nebe pačiu paties „Bitcoin“ protokolu, kuris jokiu būdu nėra nulaužtas. Vietoj to, „Bitcoin“ įsilaužimuose ir apiplėšimuose kaltininkai įsilaužia į struktūras, kad skolintųsi ten laikomų neviešų raktų, reguliariai naudodamiesi silpnomis apsaugos struktūromis. Jei įsilaužėlis gauna kieno nors raktus, jie gali gauti teisę įeiti į to asmens raktus Bitcoin valdos. Šis pavojus gali užkirsti kelią sveikatos apsaugos praktikai, įskaitant asmeninių raktų saugojimą be kraujo.


  1. Mažiausias ciklas: Investavimas į Bitcoin

Nuo pat įkūrimo 2009 m. Sausio mėn. Maždaug 10 naujų bitkoinų kas 10 minučių gamina „kalnakasiai“, patikrindami visiškai naują operacijų bloką tinkle. Tačiau protokolo programa yra būtina. Tokiu būdu pastarųjų grynųjų pinigų kiekis, atitinkantis bloką, laikui bėgant mažėja.

Kai tik į blokų grandinę patenka teigiami įvairūs blokai.

Šios progos vadinamos „halvingais“. Išleidimo laikotarpis (pirmasis ciklas) turėjo 50 naujų bitkoinų kas 10 min. Pirmasis pusmetis įvyko 2012 m. Lapkričio mėn., Ir atsižvelgiant į tai (2d rotacija), kalnakasiai, naudingiausi, įsigijo 25 grynuosius už bloką. 2-oji pusė įvyko 2016 m. Liepos mėn., O po to (0,33 ciklas) pagyrimai sumažėjo iki 12 naujų penkių valiutų, atitinkančių bloką. 0,33 perpus sumažėjo 2020 m. Gegužę (ketvirtasis ciklas), taigi pripažinimas yra tik 6,25 grynųjų, atitinkantis naują bloką.

Tarkime, kad „Bitcoin“ egzistuoja kurį laiką po sprogstamosios paklausos trukmės. Tai yra faktorius, kuriame reguliariai teka keli pinigai ir daugelis žmonių laiko. Tačiau dabar nebėra entuziazmo ar panašių dalykų – tiesiog nuoseklus mažos svarbos naujausio kapitalo įplaukimas. Kad būtų paprasčiau, vieną kartą numatysime efektyviausią žmonių pirkimą ir niekas neparduoda; tai, žinoma, nerealu, nors mes su tuo susidursime vėliau.

Bitcoin verta investuoti. Verslui tampa labai svarbu investuoti ir į bitkoinus. Bitcoin gali nepaprastai paveikti jūsų verslą. Tai turi klestėjimo potencialą ir gali paskatinti jūsų verslą užtemti kitus savo srities žmones. Jūs liekate prieš varžybas ir netgi galite paremti savo verslą. Abejotina, ar paliekate šią galimybę pakelti savo įmonę į naujas aukštumas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map