5 geriausios kriptovaliutos, kuriomis galite atlikti savo statymus 2021 m

Kriptovaliutos yra skaitmeninės valiutos, kurios realybėje nėra. Tai tarsi grynieji grynieji pinigai, kurių negalite pajusti, tačiau juos galite laikyti tik skaitmeninėje piniginėje. Rinkoje yra keletas kriptovaliutų. Tačiau „Bitcoin“ yra populiariausias iš visų ir užima daugiau nei 70% visų apyvartoje esančių kriptovaliutų rinkos.

Pagal populiarumą, rinkos kapitalizaciją ir vartotojų bazę „Bitcoin“ pirmauja prieš kitas kriptovaliutas. Kiekviena kriptovaliuta susideda iš kai kurių unikalių funkcijų, ir jūs galite pasirinkti bet kurią kriptovaliutą pagal savo patogumą.

Skaitmeninių valiutų, tokių kaip „Bitcoins“, sritis smarkiai išsiplėtė, nes padidėjo kriptovaliutų paklausa. Žinomos kompanijos, tokios kaip „PayPal“, taip pat pradėjo priimti kriptografinius mokėjimus dėl kelių jos privalumų. Vienas geriausių investavimo į kriptovaliutą privalumų yra tas, kad jis susideda iš didelės investicijų grąžos.

5 geriausios kriptovaliutos, kuriomis galite atlikti savo statymus 2021 m

Kriptovaliutų paklausa niekada nesumažės, ir tai yra galimybė jums įtraukti skaitmenines valiutas į savo verslą, kad ji augtų. Internetu yra keletas kriptovaliutų, kuriose galite atlikti savo statymus ir gauti didelę investicijų grąžą.

Todėl geriausios kriptovaliutos, kuriomis galite atlikti savo statymus 2021 m., Yra aprašytos toliau,

1. Bitcoinas

Kaip jau buvo aprašyta aukščiau, bitkoinas yra populiariausia kriptovaliuta iš visų. Satoshi Nakamoto ją įkūrė 2009 m. Bitkoinų paklausa visada yra didžiausia, o 2021 m. Ji dar labiau išaugs..

Tai laikoma geriausiai veikiančia ir labiausiai prekiaujama kriptovaliuta iš visų rinkoje esančių. Tam, kad mokėjimai būtų saugūs, naudojama „blockchain“ technologija. „Blockchain“ yra tinklas, kuriuo remiasi kiekvienas „Bitcoin“ mokėjimas. „Bitcoin“ yra visų kitų rinkoje esančių kriptovaliutų pagrindas.

2. Ripelis 

„Ripple“ yra pasaulinis atsiskaitymų tinklas, siūlantis momentinius mokėjimus, mažas tarptautines išlaidas ir daug daugiau. Ši kriptovaliuta buvo paleista 2012 metais ir gali veikti kaip mainų priemonė. „Ripple“ laikoma geriausia kriptovaliuta po „Bitcoin“, kurioje galite atlikti savo statymus 2021 m.

„Ripple“ yra viena patraukliausių virtualių ar skaitmeninių valiutų tarp tradicinių finansų įstaigų. Be to, pagal bendrą verslo viršutinę ribą ji laikoma trečia pagal dydį skaitmenine valiuta pasaulyje.

3. Pririšti

„Tether“ yra dar viena geriausia kriptovaliuta po „Bitcoin“, kurioje galite atlikti savo statymus. Šios skaitmeninės valiutos savybės yra tikrai nuostabios. Šią kriptovaliutą 2011 metais pradėjo Charlie Lee ir ji pirmoji pasekė „Bitcoin“ pėdomis.

Šios skaitmeninės valiutos algoritmas yra labai lengvas ir patogus. „Tether“ suteikia greitesnį operacijos patvirtinimo greitį, o blokų generavimo greitis taip pat yra labai efektyvus. Tai skatina investuotojus investuoti į šį vertingą turtą.

4. Ethereum

Kita galinga kriptovaliuta po „Bitcoin“ yra „Ethereum“, ir ši skaitmeninė valiuta kurį laiką gali patraukti jūsų dėmesį dėl turtingų savybių. „Ethereum“ laikomas antra pagal dydį kriptovaliuta po „Bitcoin“.

„Ethereum“ leidžia kurti decentralizuotas programas ir išmaniąsias sutartis. Ši platforma netrukdo trečiųjų šalių institucijoms. Tai reiškia, kad jūs visiškai kontroliuojate savo kriptovaliutas. Ši skaitmeninė valiuta buvo įkurta 2015 m.

5. Monero

„Monero“ yra privati ​​ir saugi kriptovaliuta, kuri buvo išrasta 2014 metais. Ši kriptovaliuta buvo sukurta naudojant bendruomenę ir aukojant.

Ši kriptovaliuta leidžia visiems atlikti operacijas, tačiau tikslus jos dydis negali pasakyti pašalinis asmuo. Taigi ši kriptovaliuta taip pat gali būti geriausias pasirinkimas, kurį galite pateikti 2020 m. Kitos šios virtualios valiutos savybės taip pat yra puikios.

Esmė

Visos kriptovaliutos operacijoms remiasi „blockchain“ technologija. Kai duomenys įvedami į blokus, jų negalima pakeisti ar modifikuoti. Tai padarė kiekvieną kriptovaliutos operaciją saugią ir saugią nuo įsilaužėlių. Norėdami gauti informacijos, galite apsilankyti čia „Bitcoin Boom“

Aukščiau aprašytos kriptovaliutos yra populiariausios skaitmeninės valiutos, kuriose galite atlikti savo statymus 2021 m. Prieš investuodami nepamirškite perskaityti kiekvienos skaitmeninės valiutos savybių ir instrukcijų. Dėl savybių jūsų koncepcija bus aiški. Taigi, jei norite gauti didelę investicijų grąžą, turite investuoti į kriptovaliutą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map