Pranešama, kad „Bithumb“ apiplėšė, „Robinhood“ vykdomas sukčiavimo tyrimas

Didžiausios kriptovaliutų pasaulio istorijos, kurių galbūt praleidote

Šią savaitę kriptovaliutų ir „blockchain“ pasaulį iš esmės užplūdo blogos naujienos. Pranešama, kad policija užpuolė didžiausią Pietų Korėjos kriptovaliutos keitimą. Tūkstantmečiui skirtas brokeris Robinhood yra tiriamas dėl sukčiavimo, o „Ethereum“ mokesčiai pasiekė visų laikų aukštumas..

Sužinokite apie šias istorijas ir dar daugiau šiame „OKEx Insights“ savaitės šifravimo naujienų leidime.

BoE gubernatorius reikalauja tarptautinio stabilių monetų reguliavimo

Anglijos banko valdytojas Andrew Bailey pareiškė, kad kriptovaliutos, susietos su „fiat“ valiutų verte, turi būti reguliuojamos pasauliniu mastu. Jis taip pat paskelbė perspėjimą įmonėms, leidžiančioms stabilius apyrankes, kad netrukus gali būti pasiektas tarptautinis reguliavimas.

Įėjo Bailey žodžiai adresą internetinio renginio auditorijai, vykdant kriptovaliutų reguliavimą ir politikos formavimo idėjų centrą „Hutchins Center on Fiscal“ & Brookingso institucijos pinigų politika.

Pagrindiniai išsinešimai:

  • Bailey teiginiai neturėtų būti laikomi anti-stablecoin. Atvirkščiai, BoE valdytojas mano, kad turėtų būti nustatytos daugiau reguliavimo priemonių, užtikrinančių faktinę susietų kriptovaliutų 1: 1 vertę, taip pat galimybę jas išpirkti..
  • Bailey nuėjo tiek, kad manė, jog stablecinai ateityje gali tapti perspektyviu ir įprastu mokėjimo metodu.

Pranešama, kad „Robinhood“ yra tiriamas dėl civilinio sukčiavimo

„Robinhood“ – akcijų ir pasirinkimo sandorių tarpininkavimas, kurį ypač mėgsta tūkstantmečiai pranešama Jungtinių Valstijų vertybinių popierių ir biržų komisija tiria dėl civilinio sukčiavimo, nes ji tinkamai neatskleidė, kaip jis parduoda klientų pavedimų srautą greitaeigiams prekybininkams.

Prognozuojama, kad reguliatoriaus bauda sieks maždaug 10 milijonų dolerių.

Pagrindiniai išsinešimai:

  • „Robinhood“ bėda tęsiasi, kurią FINRA anksčiau skyrė baudą už netinkamą užsakymų nukreipimą ir dėl didelio rinkos nepastovumo patyrė įvairių prastovų..
  • Pasitikėjimas populiaria investavimo programa gali sumažėti, jei bloga spauda ir toliau bus spausdinama.

Pranešama, kad policija konfiskavo didžiausią Pietų Korėjos biržą

„Bithumb“ – didžiausia kriptovaliutų birža Pietų Korėjoje pranešama Seulo metropolijos policijos agentūra konfiskavo už tariamą sukčiavimą. 

Anot šalyje gerai žinomo laikraščio Seulas „Shinmun“, tariamas išankstinis maždaug 25 milijonų dolerių BXA žetonų investuotojams pardavimas sukėlė didelių nuostolių, nes biržos gimtoji žetona nebuvo įtraukta į sąrašą. Tai sukėlė akivaizdų policijos reidą „Bithumb“ biuruose.


Pagrindiniai išsinešimai:

  • Blogos naujienos iš Pietų Korėjos neliko nepastebėtos kriptovaliutų pasaulyje, daugelis kaltino pranešimus dėl dramatiško BTC išpardavimo, kurį liudijo šios savaitės pabaigoje..
  • Pietų Korėja jau seniai yra viešoji erdvė "FUD." Kitas mainai šalyje buvo „Coinbit“ pranešama konfiskavo policija praėjusią savaitę.

Vidutinis „Ethereum“ sandorio mokestis pasiekia rekordinį aukštį

Sandorių mokesčiai „Ethereum“ tinkle šią savaitę pasiekė naujas visų laikų aukštumas, nes decentralizuoti finansiniai žetonai ir toliau užkemša tinklą. Pasak „Data Tracker Blockchair“, vidutinis sandorio mokestis „Ethereum“ tinkle „Ethereum“ pasiekė 0,031957 ETH rugsėjo 2 d..

Pagrindiniai išsinešimai:

  • „Ethereum“ tinkle seniai iškilo problemų dėl mastelio didėjimo, o decentralizuoto finansavimo augimas šią problemą dar labiau atkreipė į dėmesio centrą..
  • „Ethereum“ kūrėjai turės skirti daugiau dėmesio kūrimui ir energijai, kad artimiausiu metu būtų sprendžiamos mastelio problemos.

Vidutinis operacijos mokestis ETH šios savaitės pradžioje pasiekė naują visų laikų aukščiausią lygį. Šaltinis: Blokinė

Brazilija planuoja centrinio banko skaitmeninę valiutą 2022 m

Pareiškė Brazilijos centrinio banko prezidentas Roberto Campos Neto interviu šią savaitę su „Bloomberg TV“, kad skaitmeninis Brazilijos realas tikriausiai atsiras 2022 m. Centrinio banko skaitmeninė valiuta, kaip ir visos CBDC, daugiausia bus naudojama tradicinei bankų sistemai Pietų Amerikos šalyje pagerinti.

Pagrindiniai išsinešimai:

  • Brazilija nėra vienintelė šalis, ketinanti išleisti centrinio banko skaitmeninę valiutą. Kinija, laikydamasi savo skaitmeninio juanio projekto, kuris taip pat galėtų būti naudojamas 2022 m., Laiku iki žiemos olimpinių žaidynių, laikoma šių lenktynių priešakyje..
  • Pastangos modernizuoti Brazilijos bankų sistemą gali padėti sustabdyti bankų padarinius ekonomikos nuosmukis.

Pastarojo dešimtmečio antroje pusėje Brazilijos BVP smarkiai sumažėjo. Šaltinis: Prekybos ekonomika

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map