Pirmasis DCEP bankomatas išbandytas Šendžene, Šanchajuje, finansuojant „blockchain“

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga

Kinijos rinkos žiūrėjimo vaizdas

Tai buvo turininga savaitė Kinijos „blockchain“ ir kriptovaliutų industrijai. 

Kinijos žemės ūkio bankas – vienas iš šalies "Didysis ketvertas" bankai – atliko Kinijos skaitmeninės valiutos elektroninių mokėjimų arba DCEP indėlių ir pinigų išėmimo bandymus. Šiuo metu bandymą galima atlikti daugelyje „AgBank“ bankomatų Šendžene.

Rytinėje Kinijos pakrantėje Šanchajaus vyriausybė skyrė 5 milijonų dolerių mokslinių tyrimų dotaciją „blockchain“ paleidimui „Conflux“.

Tuo tarpu 500.com – Kinijos sporto loterijos įmonė, įtraukta į Niujorko vertybinių popierių biržą, – sudarė maždaug 14,4 milijono dolerių vertės Bitcoin kasybos mašinų pirkimo sutartį..

Štai viskas, ko galėjote praleisti dėl šių istorijų ir dar daugiau, šios savaitės „China Market Watch“ leidime iš „OKEx Insights“.

Kinijos žemės ūkio bankas leidžia atlikti DCEP bankomatų bandymus

Kinijos žemės ūkio bankas yra pranešama išbandyti DCEP indėlį ir išėmimą iš vartotojų atsiskaitomųjų ir taupomųjų sąskaitų. Šiuo metu paslauga teikiama daugelyje „AgBank“ automatinių kasų aparatų Šendžene.

„AgBank“ planuoja išplėsti DCEP bandymą, įtraukiant komunalines paslaugas ir e. Valdžios paslaugas.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Tai pirmasis DCEP bandymas, kuriame dalyvavo bankų bankomatai.
  • „AgBank“ neseniai paskelbė apie DCEP tyrimų laboratorijos įsteigimą Šendžene, sustiprindama konkurenciją šioje srityje su „Construction Bank of China“..

„Conflux“ iš Šanchajaus gauna 5 mln. USD mokslinių tyrimų dotaciją

Šanchajaus mokslo ir technologijų komitetas kartu su Changning rajono vyriausybe skyrė 5 milijonus dolerių „blockchain“ paleidimui „Conflux“. Finansavimas bus pranešama panaudoti siūlomos aviacijos ir kosmoso tiekimo grandinės, sukurtos projekto tinkle, tyrimams paremti.

Pagrindiniai išsinešimai

  • „Conflux“, jau palaikanti mokslinių tyrimų partnerystę su Šanchajaus vyriausybe, tampa populiariu su vyriausybe susijusių iniciatyvų projektu. 
  • Abi pusės bendradarbiauja pradėti medžių grafų tyrimų institutą 2020 m. rugsėjo mėn. Tyrimų institutas buvo vienas iš 57 subjektų išvardyti ant Šanchajaus "Technologijų inovacijų planas" Gruodžio.
  • Pekine įsikūrusi įmonė yra draugiška ir su kitomis savivaldybių vyriausybėmis. Pavyzdžiui, „Conflux“ priėmė pareigūną patvirtinimas iš Hunano vyriausybės dėl „blockchain“ laboratorijų sukūrimo.

NYSE kotiruojama loterijos įmonė perka Bitcoin kasybos mašinas

Kinijos sporto loterijų firma 500.com turi įstojo į galutinę pirkimo sutartį įsigyti Bitcoin kasybos mašinų. Niujorko biržoje listinguojama bendrovė tikisi išleisti maždaug 14,4 mln. USD vertės A klasės paprastųjų akcijų, kad užbaigtų pirkimą. 

Pardavėjo duomenys nebuvo atskleisti, o pirkimas turėtų būti baigtas per 2021 m. I ketvirtį.


Pagrindiniai išsinešimai

  • Baigus įsigyti kasybos įrangą, 500.com priklausys „Bitmain“ S17, T17 ir S9 kasybos modeliai. Jam taip pat priklausys „M20“ iš „MicroBT“. 
  • Akcijų kaina 500.com svetainė po pranešimo išaugo 11%.

Nuo 2021 m. Sausio 5 d. „500.com“ akcijos labai padidėjo. Šaltinis: „Google“

Automobilių pardavimas Kinijoje augo devintą mėnesį iš eilės

Honkongo ir Kinijos akcijų rinkos šią savaitę kukliai augo. Rašymo metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ šiuo metu prekiauja 3 599 ir 5 578 – savaitinis pelnas yra atitinkamai 1,35% ir 2,96%. Honkonge „Hang Seng“ indeksas šią savaitę pakilo 1,98% ir šiuo metu siekia 28 241.

Honkongo ir Kinijos akcijų rinkos šią savaitę šiek tiek pakilo. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors kas mėnesį išaugę automobilių pardavimai sustiprino šalies rinkas, metiniai automobilių pardavimai Kinijoje susitraukė nuo praėjusių metų – 6,8 proc. Sumažėjimą galėjo paaiškinti su COVID susijęs gamyklų ir įmonių uždarymas 2020 m. Pirmąjį pusmetį.
  • Elektromobilių pardavimas Kinijoje išaugo iki 1,17 milijono vienetų. Tikėtina, kad šis skaičius dar labiau augs po „Tesla“ netikėtas paleidimas savo „Y“ modelio elektrinių visureigių 2021 m. sausio 1 d.

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map