PBoC siunčia raudonus DCEP paketus, kai „Filecoin“ artėja prie oficialaus paleidimo

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga

Tai buvo įtempta savaitė Kinijos ir Honkongo kriptovaliutų sferose. Skaitmeninė valiuta Elektroninis mokėjimas, oficiali skaitmeninė Kinijos valiuta, ir toliau rengia antraštes šalyje po to, kai Kinijos Liaudies bankas bendradarbiavo su Šendženo vyriausybe, kad platintų DCEP "raudoni pakeliai" per 50 000 piliečių per loteriją. Tuo tarpu kriptovaliutų biržos ir kalnakasiai ruošiasi oficialiai paleisti „Filecoin“ spalio 15 d.

Šios savaitės „OKEx Insights“ „China Market Watch“ leidime rasite viską, ko galbūt praleidote dėl šių istorijų ir dar daugiau..

Šanchajaus piliečiams išplatinti raudoni DCEP paketai

Kinijos Liaudies bankas bendradarbiavo su Šendženo vyriausybe, kad per loteriją išplatintų raudonus DCEP paketus 50 000 piliečių, teigia anonsas spalio 8 d. Kiekvienas raudonas paketas buvo vertas 200 RMB.

DCEP raudonųjų paketų platinimas buvo baigtas spalio 11 d., O gavėjai gali išleisti savo gabų DCEP pas 3389 paskirtus pirklius Šendženo Luohu rajone..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Tai pirmasis viešas teismo procesas dėl DCEP piliečių išlaidų Kinijoje. „Walmart“, „Sinopec“ ir „Vanguard“ yra vieni iš geriausių pirklių, kuriuose tokie leidėjai gali apsipirkti Šendženo teismo procese..
  • Piliečiai taip pat gali praleisti savo DCEP Šendženo metro.
  • Gavėjai turi išleisti DCEP iki spalio 19 d. Ir negali pervesti DCEP į savo asmeninę banko sąskaitą. Neišleistą DCEP vyriausybė surinks pasibaigus galiojimo laikui.

Oficialus „Filecoin“ pristatymas laukiamas Kinijoje

Kinijos kriptovaliutų bendruomenė laukia oficialus „Filecoin“ paleidimas – kuris turėtų įvykti spalio 15 d., Kai maitinimo tinklas pasieks 148 888 bloko aukštį.

Kriptovaliutų biržos, tokios kaip „OKEx“, ruošiasi iš karto po oficialaus „Mainnet“ paleidimo išvardyti „Filecoin“ žetoną FIL. Filecoin paleido savo testnet, "Kosmoso lenktynės," rugpjūčio pabaigoje, kuris surinko 230 pebibaitų kaupiamąją galią iš 360 kalnakasių visame pasaulyje.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Kaip decentralizuotas failų saugojimo paslaugų teikėjas, „Filecoin“ pirmą kartą sulaukė didelio dėmesio per savo 257 milijonų dolerių vertės ICO 2017 m. Nuo to laiko buvo daug kartų vėluojama pradėti projekto valdiklį..
  • Kinijos kalnakasių ir rizikos kapitalistų konsorciumas, vadovaujamas „Filecoin“ kasybos bendrovės „MIX Group“, nėra patenkintas FIL kasybos atlygio struktūra ir jiems grasinama šakutė Filecoin rugsėjo viduryje.

„WeBank“ FISCO BCOS paspartina sveikatos kodų konversiją

Kinijos vyriausybė jau įgalino konversiją tarp "Guangdongo sveikatos kodas" ir "Makao sveikatos kodas" Geguže. Tačiau konversija buvo neefektyvi dėl lėtos tikrinimo trukmės ir duomenų privatumo problemų.

Sveikatos kodo keitimo skausmo taškai neseniai buvo adresuotas sukūrė „WeBank“ FISCO BCOS blokų grandinė. Sakė, kad blokų grandinė sveikatos duomenims taiko kriptografiją, kuri padidina sveikatos duomenų perdavimo skaidrumą ir pašalina tarpininkus duomenų patvirtinimui.

Pagrindiniai išsinešimai

  • „FISCO BCOS“ yra atviras konsorciumo „blockchain“, kurio tikslas yra palengvinti bendradarbiavimą naudojant įmonės „blockchain“. Jį sukūrė atviro kodo darbo grupė, kuriai priklauso „WeBank“, „Tencent“ ir „Huawei“.
  • Naudojant FISCO BCOS, sveikatos kodo keitimo laikas buvo labai sumažintas nuo 1 minutės 40 sekundžių iki mažiau nei 3 sekundės.

„Ant Group“ IPO nagrinėjo galimą interesų konfliktą

Šią savaitę Kinijos ir Honkongo akcijų rinkose buvo nedidelis padidėjimas. Spaudos metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ šiuo metu prekiauja 3 341 ir 4 807 – savaitinis prieaugis yra atitinkamai 2,1% ir 2,7%. Honkonge „Hang Seng“ indeksas šią savaitę padidėjo 1,7% ir šiuo metu siekia 24 655.

 Kinijos ir Honkongo akcijų rinkos pakilo po auksinės savaitės atostogų. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

Šią savaitę akcijų rinkos dalyviai atkreipė dėmesį į „Ant Group“ pirminio viešo siūlymo reguliavimo tyrimą. Kinijos vertybinių popierių reguliavimo komisija yra žvalgytis galimas interesų konfliktas su pranešimais, kad vartotojai gali įsigyti penkis Kinijos investicinius fondus investuoti į IPO.

Pagrindiniai išsinešimai

  • CSRC paskelbta naujausias gaires, galiojančias spalio 1 d., kuriose įspėjama, kad investicinių fondų platintojai turėtų vengti interesų konfliktų, kylančių pardavus produktus kitoms esamoms ir potencialioms įmonėms. Tai gali būti taikoma „Ant Group“ atveju.
  • Norint įtraukti dvigubą sąrašą Honkonge ir Šanchajuje, reikalingas CSRC patvirtinimas. Vėlavimas privertė „Ant Group“ atidėti posėdį Honkongo vertybinių popierių biržoje – tai yra paskutinis kotiravimo Honkonge patvirtinimo proceso žingsnis..

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me