Pašėlę „Ethereum“ mokesčiai, „Bitcoin ETP“ ir ragina Indijoje uždrausti šifravimą: savaitės šifravimo naujienos

Tai buvo turininga savaitė šifravimo pasaulyje – vienas banginis išleido milijonus Ethereum (ETH) siųsti, pranešimai apie naują Indijos kripto draudimo pasiūlymą ir naujas Bitcoin biržoje prekiaujamas produktas (ETP), kuris turėtų pasirodyti rinkoje, be kita ko temomis.

„Ethereum“ banginis sumokėjo 5,2 mln. USD sandorio mokesčių

Šią savaitę įvyko du nelogiški eterio sandoriai, kurie kainavo milžiniškus 5,2 mln. USD sandorio mokesčius, jei norite perkelti tik 350,55 ETH – šiuo metu verta maždaug 82 799,91 USD..

pirmasis sandoris įvyko birželio 10 d. ir perkėlė tik 0,55 ETH už 10 666 ETH mokestį. Absurdiškai didelis mokestis – įprastas mokestis būtų gerokai mažesnis nei 1,00 USD – atiteko Kinijos kasybos baseinui „Shark Pool“..

Akivaizdi klaida vėl buvo padaryta kitą dieną, kai buvo atliktas tas pats Ethereum adresas papildomai 350 eterio už 10 668 eterio sandorio mokestį. Antrąjį mokestį gavo „Ethermine“ kasybos baseinas.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Neracionaliai didelio mokesčio priežastis dar nėra žinoma, tačiau kai kurie mano, kad taip pat yra klaida ar bandymas išplauti pinigus.
  • Kadangi „Ethereum“ tinklas yra decentralizuotas, siuntėjui ar trečiajai šaliai nėra galimybių pakeisti šių operacijų. Todėl daugelis kriptovaliutų bendruomenės narių pabrėžia, kad svarbu prakaituoti detales ir „būti savo banku“.

beprotiškas „ethereum“ mokestis0,55 eterio sandoriai sudarė daugiau nei 2,5 milijono dolerių mokesčius. Šaltinis: etherscan.io

„Microsoft“ pradeda decentralizuoto tapatybės tinklo beta versiją „Bitcoin“

„Identity Overlay Network“ (ION), decentralizuotas „Microsoft“ tapatybės tinklas, esantis „Bitcoin“ tinkle, turi pradėjo beta versiją atviro šaltinio, antrojo sluoksnio projekto, kuris siekia pakeisti vartotojo vardus decentralizuotais identifikatoriais (DID).

ION iš esmės leistų naudoti vartotojo valdomus prisijungimus, kuriems nereikia, kad sistemos teikėjai (pvz., Socialinės žiniasklaidos įmonės) išlaikytų asmens duomenų nuosavybės teises..

Pirmą kartą paskelbta praėjusiais metais, ION yra skirta įgalinti vartotojo valdomus prisijungimus, kurie tinka nepriklausomoms įmonėms ar paslaugoms, o ne sistemos teikėjams (pvz., „Facebook“), turintiems vartotojo prisijungimo duomenis. ION gali būti naudojamas daugeliu atvejų, kurie nėra griežtai susiję su sveikatos pažymėjimais ar kontaktų atsekimu, nors nuolatinis koronaviruso plitimas paveikė jo galimą naudojimą.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Spartų ION vystymąsi paskatino COVID-19 pandemija. Tačiau ne visi yra įsitikinę ION ir kitų panašių projektų privatumo apsaugos priemonėmis.
  • „Microsoft“ pastaruoju metu aktyviai plėtojo „blockchain“ technologijas, paskelbdama naują „Azure Blockchain Service“ ir „Azure Blockchain“ kūrimo rinkinį, skirtą „Ethereum“ blokų grandinei.

Kriptovaliutų keitimas „QuadrigaCX“ veikė kaip „Ponzi“ schema

Pasak „Ponzi“ schemos, žinoma ir dabar nebeveikianti kriptovaliutų birža „QuadrigaCX“, bankrutavusi po to, kai steigėjas ir vadovas Gerlandas Cottenas mirė būdamas užsienyje, veikė kaip „Ponzi“ schema. neseniai paskelbta ataskaita iš Ontarijo vertybinių popierių komisijos (OSC).

Ataskaitoje ypač teigiama, kad „Cotten“ prekiavo prieš „QuadrigaCX“ klientus ir naudojo netikras prekybos sąskaitas kitose kriptovaliutų biržose, finansuojamose iš „QuadrigaCX“ klientų indėlių. Kaip paaiškinta ataskaitoje:

„Cotten atidarė„ Quadriga “sąskaitas slapyvardžiais ir įsiskolino fiktyvius valiutos ir kriptografinio turto likučius, kuriais prekiavo su nieko neįtariančiais„ Quadriga “klientais. Kai pasikeitė kriptografinio turto kaina, jis patyrė realių nuostolių, todėl susidarė turto trūkumas, kad patenkintų klientų pašalinimus “.

Pagrindiniai išsinešimai

  • „QuadrigaCX“ sakmė ir toliau tarnauja kaip pagrindinis neteisėtų veiksmų ir finansinių nusikaltimų, esančių vis dar bręstančiame „blockchain“ ir „cryptocurrency“ pramonėje, pavyzdys..
  • Pagrindiniai mainai su patikrinamais duomenimis ir ilga saugumo istorija išlieka saugiausios prekybos kriptovaliutomis galimybės.

„Bitcoin ETP“ pradėjo veikti Vokietijos skaitmeninėje biržoje „Xetra“

Vokietijos „Xetra“ skaitmeninė vertybinių popierių birža pirmąjį kriptografinį ETP gaus vėliau šį mėnesį. ETP yra kilusi iš Londone įsikūrusios ETC grupės ir bus prieinama klientams Jungtinėje Karalystėje, Italijoje ir Austrijoje.

Pagal ETF srautas, „BTCetc Bitcoin Exchange Traded Crypto“ (BTCE) bus fiziškai paremtas, stebės „Bitcoin“ kainą ir turės dviejų procentų išlaidų santykį (TER)..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Pastebėjome, kad nuolat didėja institucinės investicijos į pirmąją ir svarbiausią kriptovaliutą kartu su padidėjusiais Bitcoin produktais minėtiems investuotojams.
  • Kaip dar vienas „Bitcoin“ produktas, skirtas instituciniams investuotojams, naujasis ETP pašalina su BTC susijusius techninius iššūkius, tokius kaip piniginės adresų ir saugumo valdymas.

Indijos finansų ministerija siūlo uždrausti kriptovaliutas

Praėjus trims mėnesiams po to, kai Indijos Aukščiausiasis Teismas pakeitė Indijos rezervų banko (RBI) draudimą bankams, teikiantiems paslaugas kriptovaliutomis prekiaujantiems asmenims ir subjektams, Indijos finansų ministerija pasiūlė visišką kriptovaliutų draudimą.

Indijos parlamentas peržiūrės pasiūlymą, kai jis bus perduotas Sąjungos ministrų tarybai.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Tai nėra pirmas kartas, kai Indijoje siūlomas visiškas kriptografijos draudimas. Ankstesni pasiūlymai iki šiol nebuvo sėkmingi uždraudus naują turto klasę.
  • Kriptografijos draudimas antroje pagal gyventojų skaičių šalyje būtų didelis smūgis visuotinei kriptovaliutų priėmimui.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų. Sekite „OKEx Insights“ „Twitter“ ir Telegrama.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map